Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

Shine

کاربر سایت
Oct 21, 2008
34
یکی از مسولینش گفته بود نسخه بعدی 18 ماه بعد می آد من یک جا خوندم ... به نظر من سه ماه دیگه هم که بدن انقدر افراد اسکریمیش و لن بازی کردن که کلا همه چیز بازیرو تهشو در آوردن و کلا بازی خز می شه بعد یه مدت که هی آدم بازی کنه چون چیزی جدیدی برای اون شخص نداره ... به نظر من الان که گرمه باید بدن وگرنه یه سال دیگه یا دو سال دیگه کلا هم نسل بازی های جدید با گرافیک بهتر می آد و هم اینکه انقد بازی ، بازی شده که خز شده ...

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
این بازی به غیر از بخش داستانی چیز دیگه ای نداره ؟ (البته به غیر از چالنجها)
یعنی نه میشه تو اینترنت بازی کرد , نه با lan و نه میشه یه مپ انتخاب کرد تا با com یه بازی کرد. درسته ؟

چرا میشه.اگه حوصله کنی و تو پستهای قبلی رو بگردی جوابتو پیدا میکنی و یه دانلود 5mb هم میفته گردنت;)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
خوب بالاخره دیروز بازی رو تموم کردم واقعا ً برازنده ی لقب شاهکار بلیزارد بود! خدا کنه زودتر نسخه ی بعدی رو بدن ؛
من نسخه ی کرک رو بازی کردم آیا به جز خط داستانی روش دیگه ای نمی تونم بازی کنم !؟ مثلا ً نمی تونم با کامپیوتر در یک مپ انتخابی بازی کنم !؟

چند سوال در مورد داستان بازی :
1-سوال بعدی اینکه این یارو که در آخر بازی خیانت کرد و وسطا هم با اون مسئول آپگرید آرمورها درگیر شد علتش چی بود !؟ آیا آخر بازی کشته شد !؟
2- اون مرد ریشوه که در کنفرانس خبری با خبرنگارا درگیر بود نقشش تو بازی چی بود !؟
3- اون پسر جوونه مو زرده چجوری وارد تیم ما شد !؟
4- اون یارو پیشگوه سرانجامش چی شد !؟
ممنون از دوستان.

khashiyarshi

کاربر سایت
May 30, 2008
74
خوب بالاخره دیروز بازی رو تموم کردم واقعا ً برازنده ی لقب شاهکار بلیزارد بود! خدا کنه زودتر نسخه ی بعدی رو بدن ؛
من نسخه ی کرک رو بازی کردم آیا به جز خط داستانی روش دیگه ای نمی تونم بازی کنم !؟ مثلا ً نمی تونم با کامپیوتر در یک مپ انتخابی بازی کنم !؟

چند سوال در مورد داستان بازی :
1-سوال بعدی اینکه این یارو که در آخر بازی خیانت کرد و وسطا هم با اون مسئول آپگرید آرمورها درگیر شد علتش چی بود !؟ آیا آخر بازی کشته شد !؟
2- اون مرد ریشوه که در کنفرانس خبری با خبرنگارا درگیر بود نقشش تو بازی چی بود !؟
3- اون پسر جوونه مو زرده چجوری وارد تیم ما شد !؟
4- اون یارو پیشگوه سرانجامش چی شد !؟
ممنون از دوستان.
1-میگن که معلوم نیست مرده یا نه. اونجا هم سرِ رهبری رینور بود که دعواش شد
2-کلاً داستان بازی رو فکر کنم نفهمیدی چه خبرِ! اون یارو منگسک(Mengsk) بود که رینور از اول بازی می خواست انقلاب کنه علیهش. کلاً تمام جریانات از همینجا شروع شده بود. این همونی بود که باعث شده بود کریگان این شکلی شه
3-اونی که تو آزمایشگاه بود؟ نمی دونم فکر نکنم جایی گفته باشه.
4-زراتول هم احتمالاً تو قسمت سوم به داستانش می رسن.

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
ولی تایکوس یه چیپ تو بدنش داشت که اگه همکاری نمی کردن ارگان های اصلیشو داغون می کرد و می مرد :|

به هر حال تصمیم بهتری هم میتونس بگیره,اون که چیزی برای از دست دادن نداشت ولی جیم کریگانو دوباره پیدا کرده بود.باید تو رفاقت خودشو فدا میکرد:((

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
به نظر من بهترین قسمت این سه گانه همین اولین قسمتش باشه چون که دو قسمت بعد درباره پورتاس ها ست اصلا با حکومتش حال نکردم بخاطر اینکه یکی دو مرحله که بازی کردم مثل حکومت انسانها کیف نمی داد

زرگ ها فکر کنم بد نباشه

اما هیچی مثل حکوت انسان ها با اون تجهیزات روباتیشون کیف نمیده

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
2-کلاً داستان بازی رو فکر کنم نفهمیدی چه خبرِ! اون یارو منگسک(Mengsk) بود که رینور از اول بازی می خواست انقلاب کنه علیهش. کلاً تمام جریانات از همینجا شروع شده بود. این همونی بود که باعث شده بود کریگان این شکلی شه
راستش با توجه به حرفی که الان زدی نه فکر کنم داستان بازی رو درست متوجه نشدم ! اگه ممکنه در همینجا یا در پیام خصوصی این مورد رو باز کنید !منگست اصلا چیکاره بوده و واسه چی رینور خواسته انقلاب کنه !؟ چطورب کریگان رو انی شکلی کرده و اصلا ً چطوری کریگان سر از اینجا در آورده !!!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
تقریبا نصف حرفات یا غلط بود یا ربطی نداشت:|
منگست کیه دیگه؟آرکچر کجا بود؟ منظورت آرکتوروس منگسک ـه؟ Arcturus Mengsk؟
در واقع منگست در طول داستان های قبلی کشته میشه (حالا چطوری کشته میشه اینم یادم نیست:d)و آرکچر که ارشدش بود تصمیم به نابودی رینور در Starcraft میگیره
جانــــــــــــــــــــــــــم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!:-o
منگسک کجا مرد؟پس لابد اینی که تو شماره 2 بود روحی چیزی بود دیگه؟بیخیال بابا
(یجورایی بوی زد و بند بین این آرکچر و زرگ ها میومد، کلا اون ماموریت مشکوک میزد)
آخه مگه زرگ ها به جز اورمایندشون کسی هم فکر میکنه؟نه عزیز زد و بند نبود.جریان این بود منگسک میخواست با قدرت ذهنی که Ghost ها داشتن زرگ ها رو به سمت مقر Confederacy بکشونه و بندازه به جونه هم که واسه این کارش از کریگان استفاده کرد و آخر ماموریت نیومد دنبال سارا و کلی ماجرا که قبل و بعدش بود که حس و حال توضیح نیست:d
هر چی میدونستم رو گفتم، امیدوارم بدرد بخور باشه، اگه هم اشکالی در صحبتام هست دوستان کمک کنن تا اصلاح و تکمیلش کنم
آهان دیگه:d

Shine

کاربر سایت
Oct 21, 2008
34
به هر حال تصمیم بهتری هم میتونس بگیره,اون که چیزی برای از دست دادن نداشت ولی جیم کریگانو دوباره پیدا کرده بود.باید تو رفاقت خودشو فدا میکرد:((
تصمیم بهتری نبود دیگه ... اگه با اون منگسک اینا همکاری نمی کرد کشته می شد ... این رینور نامرد یه عده آدمو مچل کرده که دوس دختر سابقشو برگردونه ... )x پیشگویی تا اونجا بود که این رو در حالی که ملکه زرگ هاس نکشن و نجاتش بدن دیگه بعد از اون نیازی نبود این زنده باشه ... اگه رینور خراب رفیق بود می زاشت تایکوس نجات پیدا کنه از اون چیپی که تو بدنش بود )x
واسه این زنیکه ملکه زرگا رفیقو فروخت نامرد)x

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
تصمیم بهتری نبود دیگه ... اگه با اون منگسک اینا همکاری نمی کرد کشته می شد ... این رینور نامرد یه عده آدمو مچل کرده که دوس دختر سابقشو برگردونه ... )x پیشگویی تا اونجا بود که این رو در حالی که ملکه زرگ هاس نکشن و نجاتش بدن دیگه بعد از اون نیازی نبود این زنده باشه ... اگه رینور خراب رفیق بود می زاشت تایکوس نجات پیدا کنه از اون چیپی که تو بدنش بود )x
واسه این زنیکه ملکه زرگا رفیقو فروخت نامرد)x

جیم یه فرمانده بود و تایکوس یه جانی در ضمن یه جوری میگی دوست دختر سابقش که انگار تو یه شب پاییزی به خاطر یه دختر دیگه باهاش بهم زده...بیخیال...یادت رفته سارا فدای جنگ شد.از اول که اونجوری نبود,قالش گذاشتن نامردا)x)x:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر