Starcraft II | PC

همونطور که خیلی هاتون میدونین StarCraft II تا چند وقته دیگه میاد .:hug: بازیی که از 2003 بیلیزارد داره روش کار میکنه و ادامه Starcraft هستش که یکی از موفقترین RTS های تاریخ بشمار میاد . Starcraft مبارزه بین سه نژاد Terrans و Zerg و Protoss بود. رهبر هر سه نژاد ، آفیسر جیم رینور (ترانز) و کریگان (زرگ) و دارک تمپلار (پروتس) در این قسمت هم به نحوی در داستان وجود دارن.

در این سری hero ایی وجود نداره و شما با تعداد زیادی از unit ها مبارزه میکنید . همچنین محدودیتی روی تعداد unit انتخابی وجود نداره و شما میتونید به هر تعداد unit انتخاب کنید

با ورود این بازی بیلیزاد خیل عظیمی از بازیکنهای استراتژی رو دوباره به سمت خودش میکشه و احتمالا این بازی هم مثل Warcaft III تبدیل میشه به یکی از بازیهای استاندارد مسابقات بازیهای رایانه ای.

فعلا بیلیزارد در حال متعادل کردن سه نژاد با هم دیگس تا از لحاظ قدرت فرقی با هم نداشته باشند .

۞۩ محمد ۩۞

Last edited by a moderator:

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
کرکش کار سختی نداره
اول یه بار بزارید بازی آپدیت بشه بعدش sc2_copy.exe رو اجرا کنید تا آپدیت نصب بشه و بعدش برنامه kytro.exe رو باز کنید F2 رو بزنید بعد برنامه رو ببندید و بازی رو از بخش Games اجرا نکنید از فایل محل نصب اجرا کنید تا هی آپدیت نشه وقتی رفتید تو بازی play guest رو بزنید و راحت بازی کنید

بهترین کرک هم برای Razor هست

آخرین ویرایش:

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
فقط با آدما یعنی ترین می شه به صورت داستانی بازی کرد ؟ چون سری پیش با سه نوع گروه های بازی می شد به صورت داستانی بازی کرد ... حالا تکلیف چیه ؟ فقط ترین هست برای نوع داستانیش ؟

این شماره 3 قسمت شده بخش اول فقط مربوط به انسان ها ست

Shine

کاربر سایت
Oct 21, 2008
34
این شماره 3 قسمت شده بخش اول فقط مربوط به انسان ها ست
ای بابا شِت . من دوس داشتم با پروتاس ها بازی کنم )x
حالا اونا کی ریلیز می شه نسخش ؟ )x
بعد این حالت Skirmish کجاس ؟ ( همونی که خود آدم تنظیمات و زمین بازی رو انتخاب می کنه ) الان من فقط چلنج می بینم و خود کمپین ؟ این قسمتی که گفتم کجاست ؟ :-/

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
من که سفارش دادم:D
دارم میمیرم...:((
=========
حالا چه فرقی میکنه.:D..تو بگیر...حالا EU چرا جالب نیست؟

ایول،تعداد داره زیاد میشه! :d یه تاپیک واسه اریج دار ها میزنم!:d

اشتباه نکن...
همونطور که خودت گفتی، پینگ ما با اروپایی‌ها بهتره. پینگ ما با اروپایی‌ها 250 - 300 ـــه، و با آمریکایی‌ها 350 - 400. مسلماً اگه با اروپایی‌ها بازی ‌کنی رضایت بیشتری خواهی داشت!
نمی‌دونم دلیل اینکه میگی EU جالب نیست، چیه.

به هر حال همین الان هم ایرانی‌هایی که دیدم، همه اکانت اروپا گرفتن.

آره،پینگ اروپا بهتره،ولی از چند نفر شنیدم که میگن توی EU پلیر ها زیاد جالب نیستن، حرفه ای نیستن،اکثرن به زبان های دیگه حرف میزنن و ... ولی توی US پلیر های خوبی داره،اکثرا هم انگلیسی حرف میزنن.:d
من سریال US رو گرفتم.

اقا قضیه Eu یا Us چیه؟ اینا ریجن بازی هستن؟ یا مربوط میشه به اکانت Battle.net? حالا کودوم بهتره اخرش؟

اگر EU بگیری،فقط توی سرور های اروپا میتونی بازی کنی،اگر US بگیری فقط سرور های امریکا.

من دارم دانلود میکنم الان... \:d/

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
آره،پینگ اروپا بهتره،ولی از چند نفر شنیدم که میگن توی EU پلیر ها زیاد جالب نیستن، حرفه ای نیستن،اکثرن به زبان های دیگه حرف میزنن و ... ولی توی US پلیر های خوبی داره،اکثرا هم انگلیسی حرف میزنن.:d
من سریال US رو گرفتم.
من دارم دانلود میکنم الان... \:d/
بازی من اروپاست:)
تو اروپا هم پلیر ها زیاد میشن!!!:D

niyas4

کاربر سایت
Nov 1, 2009
22
بازی Skirmish داره ، باید رو Single Player بزنین بعد روی Play with AI اگه لیست map ها خالی بود برگردین به منو و دوباره بزنین تا لیست مپ ها بیاد
ضمنا برای بازی RTS پینگ خیلی مهمه ، از FPS ها بسیار بسیار مهم تره پس قبل خرید حتما مطمئن باشید اینترنت شما توانایشو داره ، توی ایران کمتر اینترنتی می تونه با اروپا یه پینگ مناسب برای RTS داشته باشه حالا خودتون تست کنید

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام من بازی رو روی XP SP 2 نصب کردم و وقتی وارد Campaign میشم و یکی دو مرحله رد میکنم وقتی میخوام خارج بشم گزینه Save وجود نداره و اون AutoSave هم که خودش میکنه تاثیری نداره و وقتی من از بازی خارج میشم وقتی دوباره میخوام وارد Campaign بشم دوباره از اول شروع میشه.من نسخه 3ِDVD رو گرفتم.
بعد من پروفایلی نساختم نیازه به ساختنش.اگر اره چه جوری؟
این عکس Menu بازی همینجوریه دیگه.
یکی لطفی بکنه جواب ما رو هم بدید
تشکــــــــر

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
سلام من بازی رو روی XP SP 2 نصب کردم و وقتی وارد Campaign میشم و یکی دو مرحله رد میکنم وقتی میخوام خارج بشم گزینه Save وجود نداره و اون AutoSave هم که خودش میکنه تاثیری نداره و وقتی من از بازی خارج میشم وقتی دوباره میخوام وارد Campaign بشم دوباره از اول شروع میشه.من نسخه 3ِDVD رو گرفتم.
بعد من پروفایلی نساختم نیازه به ساختنش.اگر اره چه جوری؟
این عکس Menu بازی همینجوریه دیگه.
یه سوال کرک رو خودت کپی کردی یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر