Multi Platform Star Wars Jedi: Survivor

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
April 28, 2023
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
FjOh3xyUoAEF6N8.jpg

سازنده: Respawn Entertainment
ناشر: EA
سبک: اکشن ادونچر
پلتفرم: PC , PS5 , Xbox Series
تاریخ عرضه: 28 آپریل, 2023​

ساعاتی پیش, کمپانی EA عنوان Star Wars Jedi: Survivor را با تیزری معرفی کرد.

داستان بازی 5 سال پس از جریانات قسمت اول اتفاق خواهد افتاد دارد.
این عنوان توسط استودیو Respawn, و بار دیگر با کارگردانی Stig Asmussen ساخته خواهد شد.

براساس گفته های آقای Asmussen:

"ما از تکنولوژی پیشرفته ای برای کمبت پویاتر و روایتی سینماتیک تر استفاده میکنیم, تا قصه ی Cal را در حالی که بالغ تر شده و در طول دوران تاریک برای زنده ماندن تلاش میکند گسترش دهیم. برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر از بازی در طول سال هیجان زده ایم."

او همچنین درباره داستان گفت:

"کال باید یک قدم از تعقیب ناتمام امپراطوری جلو بماند, چرا که او شروع به حس فشار اینکه یکی از آخرین Jedi های باقی مانده در کهکشان است کرده است. به همراه همکار مورد اعتمادش BD-1, کال در طول سفرش با شخصیت های خاص و جالب زیادی روبرو و همراه خوهد شد. Jedi: Survivor کمبت پویای سری را به روش های خلاقانه گسترش خواهد داد. و برای زنده ماندن, کال باید توانایی های جدیدی را یاد گیرد و ارتباطش را با Force قوی تر سازد."

بازی در تاریخ 15 مارچ 2023, و برای کنسول های نسل نهم و PC عرضه خواهد شد.

تیزر اول
تریلر گیم پلی
تریلر نهایی

تصاویر

5.JPG 4.JPG
2.JPG 3.JPG

محتویات پیش خرید

SWJS_DeluxeEd_Preorder_Steam.png SWJS_StandEd_Preorder_Steam.png

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نسخه اول رو امروز شروع کردم.باورم نمیشه همچین بازی خوبی رو تا الان جا انداختم.گیم پلی بازی خیلی خوبه.
تویستای داستانی خوبی داره اخرش هم ی سورپرایز خفن برات داره (اگه فن سری باشی)

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,653
تویستای داستانی خوبی داره اخرش هم ی سورپرایز خفن برات داره (اگه فن سری باشی)
از طرفی هم فن سری ام و از طرف دیگه عاشق گیم پلی سولز و پارکور بازی مثل uncharted. واقعا دارم لذت میبرم.نمیدونم چطوری همچین بازی ای رو تا الان جا انداخته بودم😐

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من کلا به دنیای جنگ ستارگان هیچ وقت علاقه ای نداشتم رو همین حساب نسخه قبلیشو هیچ وقت بازی نکردم اما این به نظر خیلی بهتر میاد . داستانش خیلی به نسخه اولش وابسته هستش ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من کلا به دنیای جنگ ستارگان هیچ وقت علاقه ای نداشتم رو همین حساب نسخه قبلیشو هیچ وقت بازی نکردم اما این به نظر خیلی بهتر میاد . داستانش خیلی به نسخه اولش وابسته هستش ؟
نسخه اولش چه به دنیای استاروارز علاقه داشته باشی یا نه بنظرم باید بازی کرد چون اگه هیچی هم از دنیاش ندونی بازم بازیه خوبیه و میشه لذت برد.
اینم تا جایی که دیدم و یوتیوبرایی که 4-5 ساعت ازشو تجربه کرده بودن میگفتن بیسش همون نسخه اوله، کامبتش بهتر شده و لول دیزاینش تغییر کرده و باز تر شده.

در مورد داستانش هم خیلی چیزی اسپویل نکردن، داستان 5 سال بعد اندینگ نسخه اول هست و از اونجایی شروع میشه که سفینش سقوط میکنه تو یه سیاره ...

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
نسخه قبلی از این شماره که داره میاد خیلی بهتره و به نظر منسجم تر هم میاد . نسخه قبل بار درام عالی داره که نمی گم تا اسپویل نشود و پایان بندی حماسی هم شامل می شود .

نسخه قبل حتما برو

• Like
Reactions: king of north

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
من تقریبا از هیچ کدوم از فیلمهای جنگ ستارگان خوشم نمیاد ولی از خیلی سال قبل ، بازی های از این عنوان تجربه کردم و لذت بردم .

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
من از اون دسته فن های استاروارز ام که با شخصیت خاصیش ارتباط برقرار نکردم هیچ وقت (البته کایلو رن تا حدودی :D) و فقط عاشق Lightsaber ام :D بهترین تایتل هاش در صنعت گیم هم از نظرم The Phantom Menace، Battlefront 2004، سری Force Unleashed و همین سری جدای هست. البته لگو اسکای واکر هم گرفتم ولی هنوز نرفتم اما می دونم فان ـه :D یکی از کاراکتر های این یونیورس که گیم اش پتانسیل خفنی داره Mandalorian هست که کلی توانایی و گجت و کاراکتر های فرعی داره که خیلی کامبت و کوئست های خوبی از توش درمیاد، حتی سریالش هم می بینی روندش یجوریه انگار داری بازیش می کنی :D

• Like
  • Cool
Reactions: Taha75 and DedSec88

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
من نسخه اول رو بعد ۲ ساعت ول کردم مشکل هم با map بازی داشتم.اصلا مشخص نبود برای من که باید چیکار کنم و کجا برم
دقیقا من هم همین مشکل داشتم که بازی ول کردم مپ گنگی داشت متاسفانه

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
بعضی از دوستان چنان میگن بخاطر Map بازی رو ادامه ندادن، انگار بازی رو رایگان داشتن پلی میدادن، عجب :D:-? بازی ایرادات داشت ولی در این حد که به کل کنار گذاشته بشه :)

جدا از شوخی منی که فن StarWars نیستم سال پیش قسمت اول رو تجربه کردم. در کمال تعجب بازی خیلی خوش ساختی بود. بعد فهمیدم کارگردان بازی Stig Asmussen بوده. (کارگردان God of War 3 و از اعضای قدیمی Midway Games که رو سری Suffering هم کار کرده).
حداقل بخاطر این مرد مومن :D هم که شده اگه وقت بشه، سعی میکنم روز عرضه ساخته جدید استاد رو تجربه کنم. واقعا این شخص Underrated هستش.

خیلی دلم میخواست Stig همراه با استودیو Respawn بعد عرضه Survivor رو قسمت دوم Dante's Inferno کار کنن، که شدیدا هم به رزومه کارگردان میاد. قسمت سوم این سری هم تو مصاحبه چند روز پیش یجورایی تایید شد که قرار سگانه بشه.

تو مصاحبه چند روز پیش گفته بودن موتور بازی "مدل مودیفای شده UE4 هست، و گفتن رو قسمت سوم شیفت میکنیم رو UE5. درکل استودیو با استعدادی هستن فقط امیدوارم روزی رو ببینیم که رو IP متفاوتی کار کنن.

این رو هم اضافه کنم، هایپ دور و بر بازی شدیدا زیاده، منتظر فروش چند میلیونی باشین.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
بزرگترین مشکل این بازی سادگی و سیستم سیو چرت(پر شدن جان بعد هر بار مردن از جای جلوتر) بود که لذت بازی رو می گیرد دویل می کرای 5 هم مشکلات چنینی داشت.

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر