PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من متال گیر 2 رو بازی نکردم، بهش زیاد اشاره میکنن. جریان اون چیه؟
توی مالگیر ۲ اپنینگ بازی با سالید اسنیکه. بعد کاراکتر عوض میشه و جاشو به رایدن میده . متالگیر ۲ از نظر بنده تجربه ی محشری بود . اگه اینجام اون انتقال کاراکترو درست در بیارن عالی میشه .
منم اسپویل شدم البته کرم از خودم بود ولی خب یه سری چیزا قابل حدس بود و هنوز نکات سر به مهر زیاد داره این بازی

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من متال گیر 2 رو بازی نکردم، بهش زیاد اشاره میکنن. جریان اون چیه؟

اونجا هم تغییر شخصیت داشتیم. اسنیک برا پرولوگ بود و بقیش ریدن.
ولی خب با این متفاوته.
اینجا گویا کلا بازی به ۲ بخش مساوی تقسیم میشه.

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من تمامی لیک ها رو دیدم. کاری به داستانش ندارم فقط نکته عجیبی که هست بنظرم گرافیکش از کارهای قبلی ND پایین تره البته بعضی جاها خیلی بالا بود. البته بارها گفتم برام گرافیک مهم نیست ولی چون طرفداران TLOU گرافیک براشون مهمه اولین چیزی که دیدم همین بود. هوش مصنوعی هم یخورده لنگ میزد تو یکی از صحنه ها ولی فقط یه مورد بود و ممکنه تصادفی باشه . بنظرم اگه منتظر این بازی هستین انتظارتون رو بالا نبرید. چون اگه بد از اب دراومد کمتر تو ذوقتون میخوره ولی اگر خوب بود سورپرایز میشید و بیشتر لذت میبرید.
در کل من خواستم ببینم با دیدن لیکها به این بازی علاقمند میشم یا نه ولی بعد از دیدن الان هنوز معتقدم انچارتد با فاصله زیاد از بقیه ساخته ND بهتره

پ.ن : یه جوانمردی پیدا بشه سایبرپانک رو لیک کنه :D
Pre alpha هست کوروش.

• Like
Reactions: Solidsnake_1

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
آقا من ترسیدم...
این لیک شدنا خیلی خطرناکه
هیلو برام لیک نشه x_x
خیلی بده منتظر به بازی باشی و قبلش اینطور سورپرایز شی

• Like
Reactions: a.messi10

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
Pre alpha هست کوروش.
ویدئو 4 اپریل 2020 ضبط شده چطور پری الفاست. من قبلا تستر یه بازی دیگه بودم همیشه به اخرین بیلد بازی دسترسی داشتم درواقع اگر اخرین بیلد رو تست نمیکردم که اصلا تست بیمعنی میشد. اینجا هم بعیده ویدئوی این بازی پری الفا باشه این بازی احتمالا بیشتر از یک سال پیش یا حتی قبل تر مرحله پری الفا رو رد کرده.
بهرحال معتدل نگه داشتن انتظارات بنظرم ضرری نداره اگر هم شاهکار از اب دربیاد لذت بیشتری میبرین.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
ویدئو 4 اپریل 2020 ضبط شده چطور پری الفاست. من قبلا تستر یه بازی دیگه بودم همیشه به اخرین بیلد بازی دسترسی داشتم درواقع اگر اخرین بیلد رو تست نمیکردم که اصلا تست بیمعنی میشد. اینجا هم بعیده ویدئوی این بازی پری الفا باشه این بازی احتمالا بیشتر از یک سال پیش یا حتی قبل تر مرحله پری الفا رو رد کرده.
بهرحال معتدل نگه داشتن انتظارات بنظرم ضرری نداره اگر هم شاهکار از اب دربیاد لذت بیشتری میبرین.
چک لیست کنار تصویر میزنه پری الفا بیلد. یک چندتا ویدیو دیگه هم هست کلا محیط درودیوار نداره یا pop in ابجکت هست توی کات سین!!! این بیلد، بیلد دسترس یکی از dev هاست نه تستر. بهرحال بازی یک مدت دیگه میاد و همه چیز مشخص میشه :D

• Like
Reactions: The Pale King

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
در مورد مرگ جوئل , خیلی در موردش فکر کردم. به نظرم زنده بودنش هرچند برای بازیکنی که کنترلشو به دست داشته و باهاش خاطره داره اصلا قابل قبول نیس از جمله خود من, ولی حقیقت اینه که جوئل هم دستش خیلی به خون الوده بود. طبیعتا کسی مثل abby نمیاد بسنجه که ایا پدرش ادم خوبی بود یا نه. اونم کسیو از دست داده و تشنه انتقامه.انتقام فقط مختص الی نیست حقیقتا. توی اون جو اخر اازمانی هر کس به دنبال بقا و انتقام هست.
اینکه جوئل میمیره برا من قابل هضم نیس. ینی از الان عزا گرفتم. ولی حقیقتا چیز دور از انتظاری هم نبود.
اما مرگ الی...
این مورد نابودم میکنه. چیزی که من خوندم , بر اساس چپتر لیست بازی اخرین چپتر قطعا مبارزه ی ابی و الی هست. اما من فک نمیکنم ویدیویی اون باس فایت رو کامل نشون داده باشه. شاید الی توسط ابی ناک دون میشه. ولی از کجا معلوم توی کات سین بعدش و در ادامه چه اتفاقی میفته? من بعید میدونم کسی مث ناتی داگ به زور و به اجبار کنترل یه ضد قهرمان تازه وارد نفرت انگیزو بده دست بازیکن متعهد به شخصیت های افسانه ایش, و بعد جول رو بکشه و بعد هم مجبورش کنه تا حسابی کاور بگیره و دکمه های دسته رو با مهادت بزنه تا در نهایت شخصیتی که باهاش زندگی کردا تو نسخه ی قبل رو بکشه و بعدم که کشت تیتراژ بیاد و تموم.
به نظرم کلی اتفاق دیگه میفته.
شایدم من اشتباه میکنم. ولی یه کودک هم اگه جای سازنده بود, قطعا با بازیکن چنین کاری نمیکرد و قطعا توی اندینگ بازی یه اتفاق بسیاررررررررر ارضا کننده مخفی میکرد که تا بازیکن در حالی که اشک میریزه یهو ابی کشته بشه یا هرچیزی.

• Like
Reactions: Milad_HW

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,558
نام
کورش
چک لیست کنار تصویر میزنه پری الفا بیلد. یک چندتا ویدیو دیگه هم هست کلا محیط درودیوار نداره یا pop in ابجکت هست توی کات سین!!! این بیلد، بیلد دسترس یکی از dev هاست نه تستر. بهرحال بازی یک مدت دیگه میاد و همه چیز مشخص میشه
ندیدم اون رو ولی اونطرف که میگن دست تستر لوکالایزیشن پرتغالی بوده نه دولوپر. فعلا هرکی یه چیزی میگه ولی امیدوارم این مشکلات رفع بشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اندینگ بازی :/
فاک فقط:/
میگن نیمه دوم بازی کنترل دختری به اسم Abbie رو داریم، دختر یکی از جراح هایی که جوئل کشته
و اینکه باید الی رو بکشیم و باس اخر هم الی هست :/

این جوری خیلی Morality داستان نسخه اول و هر چی که نیمه اول داستان نسخه دوم ـه رو می کنن تو حلق پلیر :D
حال میده یجورایی اتفاقا :D

هر چند خییییلی ریسکیه همچین حرکتی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من کلا اخبار بازی رو به صورت جدی دنبال نمیکنم، ویدئو خاصی هم قبلا از بازی ندیده بودم و اصلا خبر نداشتم که کلی ویدئو لیک شده، رفتم youtube و درجا توی صفحه اول 2 تا ویدئو لیک شده از بازی بود :| با عکس و تایتل های مزخرف :|
ینی گل بگیرن در یوتیوب رو با الگوریتم مسخره ویدئو های پیشنهادیش...

حالا باز من فن بازی نیستم، اون بدبختی که چند سال منتظر بازی بوده و اینطوری بازی براش لیک میشه....

+
در مورد خود بازی هم، حرکت خیلی ریسکی انجام داده ناتی داگ :-" جرئت میخواد اینطوری داستان رو جلو بردن و به نظرم باید ادم خودش بازی کنه (یا کل داستان و روندش رو ببینه) و بعد در مورد خوب بودن یا نبودن داستان و انتخاب ناتی داگ نظر بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر