PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
من که اصلا نمیبینم! فقط در این حد بگم کل این لیک ها مقصر اول و آخرش ناتی داگه.دوستان نبینید جلوی خودتونو نگه دارید چیزی اسپویل نشه
مگه میشه دست کسی بیفته بازی؟ بعد راحت لیگ کنه! کلا مشکوک میزنه این لیک. جالبه چرا انقدر کاربر اینجا هست برای دیدن و خوندن لیک؟

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
اون صحت نداره :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

منم اول لیک داستان رو باور نمیکردم ولی الان اونا درست دراومدن تا یه جایی اینم نمیدونم چی بگم

واقعا الان نمیدونم اون لیکنده رو باید برم بکشم یا نیل دراکمنو

نیل واجب تره.

روزیو میبینم که اکثر دوستان اینجا به جنبش lgbt میپوندن. چرا چون محصول ناتی هستش.

• Like
Reactions: Tolkien

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اینجا هم تگ اسپویلر نیازه؟
میزارم حالا.
اینارو از موارد جدید گفته شده تو ارا اوردم.
نمیدونم چقدرش براتون اسپویل شده بود از قبل ولی خب با احتیاط باز کنید اسپویلر رو چون شاید شامل موارد جدید باشه براتون.
تو بازی شخصیت دیگه ای غیر از الی رو کنترل میکنیم.

نکته جالش اینه در قسمتی از بازی با خود الی باید بجنگیم در قالب این شخصیت جدید.

اینا بحثایی بود که تو ارا میشد و خود لیکر برزیلی هم چنین چیز هایی گفته.

اون لیک ماه قبل 4chan به نظر درست بود.

جوئل به شکل بدی کشته خواهد شد. گویا مرگش انتقامی خواهد بود. دختر یکی از پزشک هایی که جوئل کشته، مسئول مرگش خواهد بود.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کلیت داستان بازی اصلا جالب نیست به نظرم :D فقط به صرف اینکه تاریک باشه یه سری چیزارو گذاشتن بدون دلیل موجه8-|
اتفاقا کلیتش بنظر جالب میاد. و خیلی بلندپروازانست ولی از یه جهتی بخش دومش میتونه پاشنه آشیل بازی بشه. با این چیزی که من میبینم بازی یا شاهکار میشه یا گند میزنه بنظرم حد وسط نداره

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اندینگ بازی :/
فاک فقط:/
میگن نیمه دوم بازی کنترل دختری به اسم Abbie رو داریم، دختر یکی از جراح هایی که جوئل کشته
و اینکه باید الی رو بکشیم و باس اخر هم الی هست :/

Ehsan95_76

کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
اتفاقا کلیتش بنظر جالب میاد. و خیلی بلندپروازانست ولی از یه جهتی بخش دومش میتونه پاشنه آشیل بازی بشه. با این چیزی که من میبینم بازی یا شاهکار میشه یا گند میزنه بنظرم حد وسط نداره
خیلی خیلی جرئت میخواد همچین حرکتی:/ با همچین فن بیس آتشینی که بازی داره! :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
لیک کامل رو خوندی تا اندینگ؟اتفاقا اصلا خبری از بلند پروازی نیست. فقط تئوری های ذهنی یه مریض روانی رو اوردن گذاشتن اینجا. یعنی جوری گند زدن که(مخصوصا با اندینگ) کامل گندمیزنه به میراث شماره اول. من همون موقع که نسخه اول رو تموم کردم گفتم به یکی از بچه ها. این بازی با این کاراکترا ادامه نمیخواد اصلا. قرار باشه نسخه دومی تو کار باشه یا کلا کاراکتر جدید بیارن یا اصلا نسازن. متاسفانه به بدترین شکل ممکن ادامه دادن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اندینگ بازی :/
فاک فقط:/
میگن نیمه دوم بازی کنترل دختری به اسم Abbie رو داریم، دختر یکی از جراح هایی که جوئل کشته
و اینکه باید الی رو بکشیم و باس اخر هم الی هست :/
Abby هست چهار حرف
مامان الی هم نبود

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Ehsan95_76

کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
لیک کامل رو خوندی تا اندینگ؟اتفاقا اصلا خبری از بلند پروازی نیست. فقط تئوری های ذهنی یه مریض روانی رو اوردن گذاشتن اینجا. یعنی جوری گند زدن که(مخصوصا با اندینگ) کامل گندمیزنه به میراث شماره اول. من همون موقع که نسخه اول رو تموم کردم گفتم به یکی از بچه ها. این بازی با این کاراکترا ادامه نمیخواد اصلا. قرار باشه نسخه دومی تو کار باشه یا کلا کاراکتر جدید بیارن یا اصلا نسازن. متاسفانه به بدترین شکل ممکن ادامه دادن
البته چیزی که هست ما همون اول و اخر بازی رو میدونیم. این وسط کلی اتفاق و احساسات رد و بدل میشه

• Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آره خوندم متاسفانه. مهم پلات نیست مهم اینه که چجوری درش بیارن. مثلا ارتباطی که با ابی میگیری یا نمیگیری خیلی مهمه. اگر بتونن در بیارن میتونی باهاش برقرار کنی و گرنه گند میخوره
کلا ریسک بزرگی کردن واقعا افسوس میخورم چرا اسپویل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر