PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
خدایی این همه فوتیج چه جوری لیک شد با این کیفیت! :))
به شخصه طاقت نیاوردم و همه ـش رو دیدم (البته، من جزو اون دسته ایم که اول ending گیم رو میبینن و بعد شروع میکنن به پلی دادن! =)) ) ترجیحا نبینید لیک ها رو با این که چیز خاصی نداره :D
شدیدا هم پیشنهاد میشه تا زمان ریلیز گیم سمت اینستا و اینا نرین. یه عده بدتر از زامبی های خود گیم، عین ویروس شروع میکنن پخش کردن فوتیج ها...

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
آره خوندم متاسفانه. مهم پلات نیست مهم اینه که چجوری درش بیارن. مثلا ارتباطی که با ابی میگیری یا نمیگیری خیلی مهمه. اگر بتونن در بیارن میتونی باهاش برقرار کنی و گرنه گند میخوره
کلا ریسک بزرگی کردن واقعا افسوس میخورم چرا اسپویل شد
مهم پلاته دیگه. یعنی چی مهم نیست؟ :D با این چیزیایی که من خوندم، تنها دلیل ساخت این شماره cash in کردن رو اسم بازی بوده که ۲۰ میلیون فروخته. وگرنه وقتی ۴ سال دراکمن گفت تلو ۲ بدون جول و الی ممکن نبود ذهنیت من یه داستان ساده و در عین حال پر معنا مثل شماره اول بود. نه اینکه بیای به بدترین شکل ممکن این ۲ تارو بکشی و تازه آخر بازی هم تیز کنی رفیقای الی میان انتقام میگیرن شماره سوم. لول فقط. داریم در مورد جول و الی حرف میزنیم دیگه. شهر هرت که نیست همینجوری بیای جفتشو بکشی بعد بگی با قاتل طرف ارتباط گرفتیم پس اوکی :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
بدتر از لیکرها، اونایی بودن که شروع کردن به لایو استریم شماره اول، بعد تایتل ویدیو نوشته بود "لیک شماره دوم" 8-|:D

• Smile
Reactions: mobile1199

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خدایی این همه فوتیج چه جوری لیک شد با این کیفیت! :))
به شخصه طاقت نیاوردم و همه ـش رو دیدم (البته، من جزو اون دسته ایم که اول ending گیم رو میبینن و بعد شروع میکنن به پلی دادن! =)) ) ترجیحا نبینید لیک ها رو با این که چیز خاصی نداره :D
شدیدا هم پیشنهاد میشه تا زمان ریلیز گیم سمت اینستا و اینا نرین. یه عده بدتر از زامبی های خود گیم، عین ویروس شروع میکنن پخش کردن فوتیج ها...
یکی تمام بازی رو داره گویا
تو برزیل
چطور دستش رسیده رو نمیدونم ولی خب هروقت اراده کنه باقی بازی رم میده بیرون

• Wow
Reactions: mobile1199

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,534
نام
کورش
من تمامی لیک ها رو دیدم. کاری به داستانش ندارم فقط نکته عجیبی که هست بنظرم گرافیکش از کارهای قبلی ND پایین تره البته بعضی جاها خیلی بالا بود. البته بارها گفتم برام گرافیک مهم نیست ولی چون طرفداران TLOU گرافیک براشون مهمه اولین چیزی که دیدم همین بود. هوش مصنوعی هم یخورده لنگ میزد تو یکی از صحنه ها ولی فقط یه مورد بود و ممکنه تصادفی باشه . بنظرم اگه منتظر این بازی هستین انتظارتون رو بالا نبرید. چون اگه بد از اب دراومد کمتر تو ذوقتون میخوره ولی اگر خوب بود سورپرایز میشید و بیشتر لذت میبرید.
در کل من خواستم ببینم با دیدن لیکها به این بازی علاقمند میشم یا نه ولی بعد از دیدن الان هنوز معتقدم انچارتد با فاصله زیاد از بقیه ساخته ND بهتره

پ.ن : یه جوانمردی پیدا بشه سایبرپانک رو لیک کنه :D

• Like
Reactions: mikael1026

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من تمامی لیک ها رو دیدم. کاری به داستانش ندارم فقط نکته عجیبی که هست بنظرم گرافیکش از کارهای قبلی ND پایین تره البته بعضی جاها خیلی بالا بود. البته بارها گفتم برام گرافیک مهم نیست ولی چون طرفداران TLOU گرافیک براشون مهمه اولین چیزی که دیدم همین بود. هوش مصنوعی هم یخورده لنگ میزد تو یکی از صحنه ها ولی فقط یه مورد بود و ممکنه تصادفی باشه . بنظرم اگه منتظر این بازی هستین انتظارتون رو بالا نبرید. چون اگه بد از اب دراومد کمتر تو ذوقتون میخوره ولی اگر خوب بود سورپرایز میشید و بیشتر لذت میبرید.
در کل من خواستم ببینم با دیدن لیکها به این بازی علاقمند میشم یا نه ولی بعد از دیدن الان هنوز معتقدم انچارتد با فاصله زیاد از بقیه ساخته ND بهتره

پ.ن : یه جوانمردی پیدا بشه سایبرپانک رو لیک کنه :D
سایبرپانک لیک هم بشه اینجور مرگبار نیست
:D

بازی خطی سینماتیک خیلی لیک میتونه به ضرر داستانش تموم شه تا بازی اپن ورد اکشن rpg با ۲۰۰ ساعت گیم پلی و ‌n تا خط داستانی اصلی و فرعی.

ولی خب هفت هشت سال صبر کردیم. ۴ ماه دیگه هم وای میستیم تا بیاد بازی دیگه. حیفه. :D

• Smile
Reactions: Kiarash_united7

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
الان دیدم تو گف گفتن که
الی نمیمیره که :|

یه لیک درست حسابی بدین:D
اونی که ویدیو هارو لیک کرده، همینی که نوشتی رو تایید کرده.

ولی یکی تو ردیت گویا یه چیزای دیگه ای لیک کرده و اون خلاف اون برزیلیه حرف زده

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اینا مواردی هستند که از روی ویدیوها میشه تایید کرد باقی هنوز ابهام دارن
اول اینکه نیمه اول بازی با الی میره جلو نیمه دوم با abby که دختر یکی از جراحاست که جول قسمت قبل کشته
دوم اینکه انتهای بازی الی و ابی با هم مبارزه میکنند ولی الی نمیمیره اینجا اندینگ آخر بازی هنوز معلوم نیست
سوم : دینا همون دوست دختر الی از جسی حاملست
چهارم : جول توسط abby کشته میشه همون اوایل بازی که با الی جلو میره یک جای دیگم اشاره میشه که جسی هم کشته شده ولی معلوم نیست چطوری و توسط چه کسی (جسی همون پسر زرد پوسته که توی گیم پلی اول بازی نشون دادن)
باقی موارد مثل لیک ۴چن معلوم نیست درست باشند.

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,534
نام
کورش
سایبرپانک لیک هم بشه اینجور مرگبار نیست
:D

بازی خطی سینماتیک خیلی لیک میتونه به ضرر داستانش تموم شه تا بازی اپن ورد اکشن rpg با ۲۰۰ ساعت گیم پلی و ‌n تا خط داستانی اصلی و فرعی.

ولی خب هفت هشت سال صبر کردیم. ۴ ماه دیگه هم وای میستیم تا بیاد بازی دیگه. حیفه. :D
صد در صد لیک شدن سایبرپانک به اندازه این بازی فاجعه نمیشه دقیقا بخاطر همین که شما گفتی یعنی خطی بودن و نقش داستان این بازی و اوپن ورلد بودن اون یکی

این که میگم کاش لیک بشه از سر بی خبری و انتظار بی پایان برای دیدن گیم پلی بیشتر از اون بازیه.

• Like
Reactions: mobin.hb96

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
یکی تمام بازی رو داره گویا
تو برزیل
چطور دستش رسیده رو نمیدونم ولی خب هروقت اراده کنه باقی بازی رم میده بیرون

بازی توسط یه تستر لیک شده و مثل اینکه از این عصبانی بوده که ناتی داگ حقوقشو بهش پرداخت نکرده.
The leak allegedly comes from someone employed at Naughty Dog, possibly a QA tester, who has not been paid. As everyone is working from home I would guess they have access to the game their and recording a video is much easier than if they were working at Naughty Dog HQ.

WARNING: The Last Of Us Part 2 has leaked on to social media – TheSixthAxis

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
837
من متال گیر 2 رو بازی نکردم، بهش زیاد اشاره میکنن. جریان اون چیه؟
شاید به این دلیل که همه قبل از متال گیر 2 فکر میکردن کل بازی با اسنیک بازی میکنیم ولی فقط 1 ساعت اول بازی با اسنیک بود بقیه اش در نقش رایدن بودیم

• Like
Reactions: Ehsan95_76

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر