PlayStation *SPOILER ALERT* گفتگو در مورد داستان The Last of Us Part II (پست اول با دقت خوانده شود)

اگر کسی نمیخواد داستان بازی براش اسپویل بشه به هیچ وجه این تاپیک رو دنبال نکنه .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
یا حضرت ناتی داگ ، woooooooow ^:)^
اینا تو همین نسل ۸ به واقعیت دست پیدا کردن. بعد یه بار داشتن شکست نفسی می‌کردن که تا نسل ۱۰ به cg نمی‌رسیم
اینم عکس با کیفیت بالاتر. ایشون بازی رو داره و عکس داده بیرون. انشاالله کوفتشون بشه

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اقا حالا بحث سر فیک بودن لیک ها شد و این که حتی اسپویل ها رو بدونید باز در حقیقتا چیزی نمیدونید
یه طوری دارن جو میدن که من یکی انتظار دارم اخر کار جوئل از زیر خاک یهو زنده شه بره دنبال الی و اخر کار هم نجاتش بده
والا:|:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
اقا حالا بحث سر فیک بودن لیک ها شد و این که حتی اسپویل ها رو بدونید باز در حقیقتا چیزی نمیدونید
یه طوری دارن جو میدن که من یکی انتظار دارم اخر کار جوئل از زیر خاک یهو زنده شه بره دنبال الی و اخر کار هم نجاتش بده
والا:|:D
طرف میگه کلیپ ها همه راستن...ولی خب همینکه اون سامری بولشتی از پایان بازی داده بودن چرته خیلی خوشحالم میکنه.

• Like
Reactions: only sony

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
طرف میگه کلیپ ها همه راستن...ولی خب همینکه اون سامری بولشتی از پایان بازی داده بودن چرته خیلی خوشحالم میکنه.
خب تعجب منم سر همینه
چون اون پایانی که تو لیک ها گفتن همون موقع هم که خودم ازش خبر دار شدم با خودم گفتم خیلی دیگه چرته همچین چیزی پایان بازی باشه
در کل فکر نکنم قرار باشه ماها رو خیلی سوپرایز کنه مگه این که معجزه ای رخ بده
جوئل ما رو که کشتن رفت ولی خب امیدوارم دیگه پرونده داستان بازی رو به خوبی ببندن بره:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اینا تو همین نسل ۸ به واقعیت دست پیدا کردن. بعد یه بار داشتن شکست نفسی می‌کردن که تا نسل ۱۰ به cg نمی‌رسیم
اینم عکس با کیفیت بالاتر. ایشون بازی رو داره و عکس داده بیرون. انشاالله کوفتشون بشه
اسپویل این عکس می دونید چیه؟

اینکه دماغ همراه الیه. اونم در فصل تابستون اونم در سیاتل. تو تاپیک بازی فکر میکنن که الی بخاطر انتقام کشته شدن دماغ داره میره سیاتل. وقتی اونجا زنده باشه میفهمن تئوریشون غلطه. و اینکه دماغ حداقل تا وسطای بازی زندست.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
اسپویل این عکس می دونید چیه؟

اینکه دماغ همراه الیه. اونم در فصل تابستون اونم در سیاتل. تو تاپیک بازی فکر میکنن که الی بخاطر انتقام کشته شدن دماغ داره میره سیاتل. وقتی اونجا زنده باشه میفهمن تئوریشون غلطه. و اینکه دماغ حداقل تا وسطای بازی زندست.
احسان :D اون یه تئوری ریز سر دست‌بند دماغ ببخشید دینا بود که یه جا دست الی بود. زیاد تئوریش قوی نبود که مثلا یکی اگه بدونتش بازی واسش خراب بشه. بعد احتمالش هست که این قسمت تابستون قبل زمستون باشه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
احسان :D اون یه تئوری ریز سر دست‌بند دماغ ببخشید دینا بود که یه جا دست الی بود. زیاد تئوریش قوی نبود که مثلا یکی اگه بدونتش بازی واسش خراب بشه. بعد احتمالش هست که این قسمت تابستون قبل زمستون باشه.
ببین یه داستانی هست اونم اینکه خود ناتی داگ اینو کرد تو مخ همه. مثلا اومد رو دست بند دماغ که تو دست الی بود زوم کرد. میدونی چرا اینکارو کردن؟
چون مرگ جوئل حدسش خیلی ساده بود با اینکار ذهنارو از مرگ جوئل منحرف کردن. حالا اگر بفهمن اون زندست خیلی زود با یه دو دوتا چهارتا میفهمن که دلیل انتقام الی مرگ جوئله

نظر سنجی گروهم برام جالبیش همین بود دیگه. با اینهمه کشته مرده جوئل اون صحنه چوب گلف دیدنیه. خیلی دوست داشتم قیافشونو اونموقع میدیدم

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
ببین یه داستانی هست اونم اینکه خود ناتی داگ اینو کرد تو مخ همه. مثلا اومد رو دست بند دماغ که تو دست الی بود زوم کرد. میدونی چرا اینکارو کردن؟
چون مرگ جوئل حدسش خیلی ساده بود با اینکار ذهنارو از مرگ جوئل منحرف کردن. حالا اگر بفهمن اون زندست خیلی زود با یه دو دوتا چهارتا میفهمن که دلیل انتقام الی مرگ جوئله
اره قبول دارم این داستانو ولی ازونور دقت کرده باشی جوئل هم توی تابستون بازی زندس و توی نمایش‌ها هم نشونش دادن. اینجا طبیعتا همشون زنده‌ان به نظرم. کلا به نظرم یکی این عکسو ببینه فکر میکنه که تابستونه قبل زمستونس.
خط داستانی بازی خیلی گیجم کرده مخصوصا این تغییر فصل‌ها

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اره قبول دارم این داستانو ولی ازونور دقت کرده باشی جوئل هم توی تابستون بازی زندس و توی نمایش‌ها هم نشونش دادن. اینجا طبیعتا همشون زنده‌ان به نظرم. کلا به نظرم یکی این عکسو ببینه فکر میکنه که تابستونه قبل زمستونس.
خط داستانی بازی خیلی گیجم کرده مخصوصا این تغییر فصل‌ها
جوئل همون اول میمیره. اون تریلرا خالی بندی بودن. همیشه ناتی داگ اینکارو میکنه

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
جوئل همون اول میمیره. اون تریلرا خالی بندی بودن. همیشه ناتی داگ اینکارو میکنه
همین دیگه دقیقا همین. اگه اول میمیره چرا هزارجا هی داریم میبینیمش :D فکر کنم کلا یه مدل پیرتر براش طراحی کردن که هی جای بخش‌های فلش‌بک بهمون بچپونن که فکر کنیم زندس. تو فلش‌بک‌ها جوئل سنش اندازه نسخه اوله ولی اینا تو تریلر آخری هم دستکاری کرده بودن و مدل پیره رو گذاشته بودن جاش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر