Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مثله اینکه واستون سو<تفاهم شده
من عاشقه این بازیم ولی ....
در هر صورت به نظر من چیزی نیست که باید باشه
البته تا اومدن بازی صبر میکنیم انشااله که حرف شما درست باشه

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
مثله اینکه واستون سو<تفاهم شده
من عاشقه این بازیم ولی ....
در هر صورت به نظر من چیزی نیست که باید باشه
البته تا اومدن بازی صبر میکنیم انشااله که حرف شما درست باشه
انشاالله که درست میشه
ولی هرچی هم باشه باید بازی کرد

amir_enrique1

کاربر سایت
Jul 27, 2007
123
نام
امیر پارسا
همانطور که می دانید Splinter Cell: Conviction اصلاً cut scene نخواهد داشت در حالیکه شاید در Metal Gear دیده باشید این بازی cut scene های بسیار زیاد و طولانی ای دارد. سایت vg247 برای مقایسه ی این دو بازی در این مورد از سازندگان Splinter Cell: Conviction در E3 پرسیده است که آنها در جواب گفته اند: هدف ما این است که بازیباز را در تمام طول بازی درگیر داستان کنیم . ما خودمان Metal Gear Solid را دوست داریم اما ما فکر کردیم که این راه بهتر از این است که شما در طول بازی 45 دقیقه کنترلر را پایین بگذارید و صبر کنید تا cut scene تمام شود. ما کاری می کنیم که شما تمام وقت درگیر بازی باشید.

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
فقط یه نگاه به لیست زیر بندازید به عظمت بازی پی می برید. ( 12 عنوان رنگارگ در E3 :biggrin1: )

E3.jpg

Joystiq:

Best of E3 2009

IGN:

PC Best Action Game

Gamepro:

E3 Silver Medal

1UP:

Best 360 Game

Kotaku:

Best Console/PC Game

Jeuxvideo.com:

Best Infiltration Game

Gamespot:

Best Xbox 360 Game

Best Action-Adventure Game

Crispy Gamer:

Top Ten of E3 Best Xbox 360 Game

GameFocus:

Best X360 Game

3D Juegos:

Best E3 Game

Gamespy:

Xbox 360 Game of Show

واقعا باید به یوبی سافت تبریک گفت :love:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
فقط یه نگاه به لیست زیر بندازید به عظمت بازی پی می برید. ( 12 عنوان رنگارگ در E3 :biggrin1: )

E3.jpg

Joystiq:

Best of E3 2009

IGN:

PC Best Action Game

Gamepro:

E3 Silver Medal

1UP:

Best 360 Game

Kotaku:

Best Console/PC Game

Jeuxvideo.com:

Best Infiltration Game

Gamespot:

Best Xbox 360 Game

Best Action-Adventure Game

Crispy Gamer:

Top Ten of E3 Best Xbox 360 Game

GameFocus:

Best X360 Game

3D Juegos:

Best E3 Game

Gamespy:

Xbox 360 Game of Show

واقعا باید به یوبی سافت تبریک گفت :love:
فکر کن اگر بخوان پشت قاب بازی افتخاراتشو بنویسن چی میشه !!! :laughing:

Hagear

کاربر سایت
Jun 24, 2009
125
نام
hamed
سلام اگه یادتون یاشه اکثر Splinter cell بیشتر جاسوسی بوده خیلی ها هم حال نمی کردند ولی این یکی هم جاسوسی و هم اکشن به نظر من که خیلی فوق العاده است من نسخه Splinter cell Double Agent رو تموم کردم حرف نداشت .;)

آخرین ویرایش:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
سلام اگه یادتون یاشه اکثر Splinter cell بیشتر جاسوسی بوده خیلی ها هم حال نمی کردند ولی این یکی هم جاسوسی و هم اکشن به نظر من که خیلی فوق العاده است من نسخه Splinter cell Double Agent رو تموم کرئم حرف نداشت .;)

شما خوشتون نیومده دلیلی نداره از طرف دیگران هم نظر بدبد کی گفته چون جاسوسی بود خیلی ها حال نمی کردن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
خب این بازیم تا march 2010 تاخیر خرد!
پ.ن:به نظرمن کاره خوبی کردن که میخوان روش بیشتر کار کنن.هر چی دیر تر بیاد,بیشتر منفجر میکنه:biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
واقعاً ضدحال اسیدی بود!!
به قرآن محمد بازی تکمیل شده و همین فردا صبح هم اگه بخوان میتونن بدنش تو بازار ولی همش از ترسه...تاخیر این بازی رو هم توی گزارش سه ماهه ی مالی اعلام کردن،گزراش کاملش توی تاپیک فروش هست...با توجه به وضعیت ناک اوت یوبی سافت تنها دلیلش میتونه همین طمع برای فروش بیشتر در سال آینده و ایجاد Hype بیش از پیش میتونه باشه...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
واقعاً ضدحال اسیدی بود!!
به قرآن محمد بازی تکمیل شده و همین فردا صبح هم اگه بخوان میتونن بدنش تو بازار ولی همش از ترسه...تاخیر این بازی رو هم توی گزارش سه ماهه ی مالی اعلام کردن،گزراش کاملش توی تاپیک فروش هست...با توجه به وضعیت ناک اوت یوبی سافت تنها دلیلش میتونه همین طمع برای فروش بیشتر در سال آینده و ایجاد Hype بیش از پیش میتونه باشه...
حالا سال دیگه می خواد چه اتفاقی بیفته که همه بازیها رفتن تو سه ماهه اول 2010!!

http://www.gametrailers.com/download/53414/t_splintercc_sdcc09_stealth_gp_gt_cam.mov
توصیه می کنم همه دوستداران سم این رو دانلود کنند.:love:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها حتماااااااااااا ببینید اون گیم پلی رو :o

بعضی چیز ها توی گیم پلی اضافه شده که خیلی میتونه کار آمد باشه. اگه دقت کنید در بعضی از مواقع بعد از حرکت سم یه حالت روح مانند از آخرین حرکتی که کرده بر جای میمونه. اون نشون دهنده اینه که دشمنان بار آخر سم رو تو اون لحظه و حالت دیدن و چشمشون اون دور و بر رو میگرده. سم هم می تونه از این حالت استفاده کنه.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
بسیار عالی.فوق العاده.انصافا عجب بازیی ساختن.واقعا ارزش اینهمه صبر کردن رو داشت.گرافیکشم بسیار عالیه.اصلا ایرادی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر