Splinter Cell Conviction | X360 پست اول حتمآ خوانده شود

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نمیدونم نظره من این هست یا بقیه دوستان هم مثل من فکر میکنن؟
دموها و تریلرهایی که من دیدم خیلی ظعیف و ... بودن
بعد این همه انتظار و تاخیر فکر میکنم بازم یه بازیه سره هم بندی شده دیگه رو ببینیم مثل خیلی از عنوانهایی که اواخر اومدن

جالب اینجاست تو بیشتر سایت ها این بازی جز کاندید های بهترین بازی E3 بوده و تونسته بیشتر طرفدارهاش رو با اون تریلر های E3 راضی کنه !!!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بعد این همه انتظار و تاخیر فکر میکنم بازم یه بازیه سره هم بندی شده دیگه رو ببینیم مثل خیلی از عنوانهایی که اواخر اومدن
بله...
الان بحث سر اینه که اون تریلر اولیه تو e3 اصلا real هست یا نه اون وقت شما میگی....
.............
من کلا یه مشلک دارم اونم قیافه ی سمه !! من هرچی فکر میکنم میبینم تو هر شماره به بی ربط ترین شکل ممکن تغییر قیافه پیدا کرده !!-اصلا هم به سنش ربطی نداره-

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من کلا یه مشلک دارم اونم قیافه ی سمه !! من هرچی فکر میکنم میبینم تو هر شماره به بی ربط ترین شکل ممکن تغییر قیافه پیدا کرده !!-اصلا هم به سنش ربطی نداره-
به نظر من قیافه ی سم تو سه شماره ی اول تغییره زیادی نداشت.اون یه ذره ای هم که داشت بخاطر پیشرفته گرافیکیه بازی بود.تغییره عمده تو چهره ی سم مربوط به double agent بوده.
من که خیلی DA رو قبول ندارم:biggrin1:,یعنی خیلی بهم حال نداد.حالا چراشو نمیدونم.ولی مثل اینکه سازنده های بازیم با من هم عقیده بودن:smile:.چون قیافه ی سم تو conviction خیلی شبیه قیافش تو pandora tomorrow :love:ه.حالا کمی پیرتر.

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
من دقيقا برعكس شما از تمام دموها وتريلرهايي كه ديدم لذت بردم و به نظرم خيلي عالي بود و احتمال ميدم اكثر كساني هم كه ديدن با من هم عقيده هستند حالا شما نميدونم چه چيزيش خيلي ضعيف به نظرت اومده كه ميگي بعد اين همه انتظار بازي سره هم كردن.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من دقيقا برعكس شما از تمام دموها وتريلرهايي كه ديدم لذت بردم و به نظرم خيلي عالي بود و احتمال ميدم اكثر كساني هم كه ديدن با من هم عقيده هستند حالا شما نميدونم چه چيزيش خيلي ضعيف به نظرت اومده كه ميگي بعد اين همه انتظار بازي سره هم كردن.

دوست عزیز هر کسی با دیده خودش به هر چیزی نگاه میکنه
برای همین هم نظر انسانها متفاوت هستن
البته بستگی به توقع و انتظار شما از اون چیز هم داره
که تو این بحث توقع من خیلی بیشتر از این حرفها بود;)

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
چی چی بحث سر اینه که تریلر e3 ریل بوده :-":-":-":laughing::laughing::laughing::sick:

یارو خودش داره واسه ی جمعیت بازی میکنه بعد میگن بحث سر اینه که ریله یا نه :laughing::laughing::-"

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چی چی بحث سر اینه که تریلر e3 ریل بوده :-":-":-":laughing::laughing::laughing::sick:

یارو خودش داره واسه ی جمعیت بازی میکنه بعد میگن بحث سر اینه که ریله یا نه :laughing::laughing::-"

فکر میکنم بد متوجه شدید
منظور دوستان این بوده که سطح کار پایین هست
به نظر من بهتره که بی طرف برخورد کنیم و واقع گرا باشیم

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
همین الان تریلر گیم پلی E3 رو دیدم فقط میتونم بگم WoW !!!
عجب چیزی بود !
خدایی انتظار همچین گیم پلی روونی رو هم داشتم ولی این خیلی فراتر از انتظار من بود .

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
فکر میکنم بد متوجه شدید
منظور دوستان این بوده که سطح کار پایین هست
به نظر من بهتره که بی طرف برخورد کنیم و واقع گرا باشیم

هر کسی نظری داره و نظر شما محترم!

دوستان دیگه بحث الکی نکنند...

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino

به به...به به
واقعا یه مترجم فارسی به فارسی داره برای دوستان مورد نیاز میشه تو سایت....

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
بله...
الان بحث سر اینه که اون تریلر اولیه تو e3 اصلا real هست یا نه اون وقت شما میگی....
.............
مترجم اگه من اشتباه فهمیدم بگو منظورت چیه ؟!:-"

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مترجم اگه من اشتباه فهمیدم بگو منظورت چیه ؟!:-"
سلام
با اجازه از اقا کوروش
ایشون این جمله رو:
در جواب اونی که گفته بود:
دادن.
منظورشون هم این بود که" بازی اصلا ضعیف نبود "
حالا اینو با کنایه گفتن...;)
دیگه از این ساده تر نتونستم توضیح بدم...:biggrin1:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
به نظر من که بزرگترین دشمن و Antifan :cheesygri این بازی با دیدن اون گیم پلی E3 اب از لب و لوچش اویزون شد. نمونه بارزش یکی از دوستان بنده که فقط PS3 داره با دیدن اون دمو تصمیم به خرید یه 360 گرفت. من خودم از وقتی دیدم دیگه نمیتونم به هیچ بازیه دیگه ای فکر کنم و همش این میاد تو ذهنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر