splinter cell 5 برای پی اس 3 نخواهد امد.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
طبق گفته ی این سایت مسئولان یوبی سافت اعلام کردند اسپلینتر سل 5 برای پی اس 3 عرضه نمیشه و دلیل این کار رو هم بیشتر بودن توانایی 360 از پی اس 3 دونسته :eek: و گفته این بازی از هوش مصنوعی قوی بهره خواهد برد که 360 در این زمینه توانایی بیشتری از پی اس 3 داره. پس منتظر اومدن این بازی روی پی اس 3 نباشید......:(
http://www.lazygamer.co.za/ps3/ps3s-to-dumb-and-the-wii-is-not-powerful-enough/

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
MGS4 که ناشرش سونی نیست و Konami میتونه در همین ثانیه بازی رو برای 360 هم اعلام کنه. حالا LAIR یه حرفی !

اریا جون من نگفتم سونی من گفتم شرکت هایی که واسه سونی بازی اختصاصی میدن و در نتیجه سیبیلشون هم چرب شده!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان به نظر من بحث بر سر قدرت سخت افزاری این 2 کنسول خیلی سادست؛ Cell پردازنده ای هست که برای پردازش های مختلف مثل فیزیک بازی، هوش مصنوعی و ... هسته های اختصاصی داره [درست مثل GPU که یک پردازنده ی کامل هست که فقط داره کارای گرافیکی رو پردازش میکنه] برای این قدرت کلیش به نوعی تقسیم شده و برای خروجی دادن کارهای مختلف به این معماری هست که طراحی بازی برای این کنسول اینقدر سخت هست
ولی در عوض Xenon هسته سفارشی شده نداره و میتونه با کل هست های خودش مثلا فقط سر هوش مصنوعی کار کنه

prancE 3

کاربر سایت
Mar 20, 2007
269
دوستان به نظر من بحث بر سر قدرت سخت افزاری این 2 کنسول خیلی سادست؛ Cell پردازنده ای هست که برای پردازش های مختلف مثل فیزیک بازی، هوش مصنوعی و ... هسته های اختصاصی داره [درست مثل GPU که یک پردازنده ی کامل هست که فقط داره کارای گرافیکی رو پردازش میکنه] برای این قدرت کلیش به نوعی تقسیم شده و برای خروجی دادن کارهای مختلف به این معماری هست که طراحی بازی برای این کنسول اینقدر سخت هست
ولی در عوض Xenon هسته سفارشی شده نداره و میتونه با کل هست های خودش مثلا فقط سر هوش مصنوعی کار کنه

دوست عزیز بنا به گفته شما پردازنده 360 میتونه فقط روی هوش مصنوعی کارکنه
پس میشه بگی که بازهایی مثل الن وایک که از یه فیزیک نجومی و وسعت زیاد برخوردار هستن چجوری روی 360 قراره اجرا بشن؟ ;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
آخ آخ trancearena جان مطلبت خیلی عالی بود ، درمورد Uncharted واقعا موافقم.
همین الان اگر دموهای نمایش در آمده توی E3 ببینید مثلا یکیشون نشون میده از پشت یک سنگ بزرگ شروع به شلیک به طرف یک فرد که بالای کوه میکنه و اون هم میمیره! یا اسلحه خیلی راحت میره توی کوه!! این بازی قرار 30 تا 50 درصد قدرت PS3 رو استفاده کنه.
الان مقایسه کیل زون 2 با Gears رو بیارید ببینید در قسمت هایی برتری برای Gears هست درصورتی که سونی اینقدر داره تبلیغ میکنه ، همین کیل زون 2 در یکی از دمو ها وقتی تیر به یک قطعه فلزی میخوره فقط جای تیر قرمز میشه و نا پدید میشه!!!
HEAVENLYSWORD هم اگر برید تریلر هارو ببینید که سازندگان گفتن بیش از 60 درصد قدرت کنسول استفاده میکنه دقیقا یادم نیست منظورشون هسته های فرعی بود یا ... اما اگر ببینید خون افراد روی هوا محو میشه.

عزیز جان شما که نظر همه رو پیچوندی اگر در پردازشگر 360 فقط میشه هوش مصنوعی ساخت بازی هایی مثل بیشوک و آلن ویک به خصوص Gears چه جوری گرافیک فوق العاده دارن؟
راستی اینجا جایی نداره که بشه سر 360 و PS3 بحث کرد؟ چون احساس میکنم مربوط به این تاپیک نمیشه.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اشکان جان بازی HAZE این وسط بوق دیگه؟
Haze رو يوبي نميسازه. Free Radical ميسازه. يوبي فقط ناشرشه.
بازی هایی مثل بیشوک و آلن ویک به خصوص Gears چه جوری گرافیک فوق العاده دارن؟
اين وسط بايوشاك كجا گرافيك فوق العاده داره؟ به جاش حداقل ميگفتي Mass Effect ...

بعدش اين قضيه كه ps3 نميتونه مثل 360 در هوش مصنوعي بازي SC5 عمل كنه شايد درست باشه اما نميشه فورآ اومد و Cell رو كوچك جلوه داد. شايد يوبي سافت اين كاره نباشه يا بخواد براي بازيش بازار گرمي بكنه (در حقيقت منظورش اين هست كه مثلآ هوش مصنوعي بازي من(SC5) خيلي بالا هست! ;;; بزار بياد ببينيم چي از آب در مياد!)

راستي در همين رابطه:

( http://blog.us.playstation.com/2007/08/13/ps3-stress-test/ )

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوست عزیز بنا به گفته شما پردازنده 360 میتونه فقط روی هوش مصنوعی کارکنه
پس میشه بگی که بازهایی مثل الن وایک که از یه فیزیک نجومی و وسعت زیاد برخوردار هستن چجوری روی 360 قراره اجرا بشن؟ ;)
عزیز جان شما که نظر همه رو پیچوندی اگر در پردازشگر 360 فقط میشه هوش مصنوعی ساخت بازی هایی مثل بیشوک و آلن ویک به خصوص Gears چه جوری گرافیک فوق العاده دارن؟
راستی اینجا جایی نداره که بشه سر 360 و PS3 بحث کرد؟ چون احساس میکنم مربوط به این تاپیک نمیشه.
فن بوی های عزیز، شما اول فکر میکنید و بعد پست میزنید یا اول پست میزنید و بعد فکر میکنید؟! اصلا پستم رو خوندید؟ من گفتم که CPUی X360 چون سفارشی نیست میتونی همه توانش رو مثلا رو AI بزاره [ولی حتما که قرار نیست فقط رو AI بزاره!] و بعد ایشون اومده میگه پس این فیزیک چیه!:laughing:

اگر در پردازشگر 360 فقط میشه هوش مصنوعی ساخت بازی هایی مثل بیشوک و آلن ویک به خصوص Gears چه جوری گرافیک فوق العاده دارن؟
شما اگه بیای جای Xenon قدرت پردازشی یک ابر رایانه رو هم بزاری گرافیک بازی تغیری نمکنه چون گرافیک و جزئیات گرافیکی بازی حاصل پردازش GPU هست!

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فکر کنم هر جفتشون از انجین ue3 استفاده میکنن ;) پس فرق چندانی با هم ندارن.... mass effect هم به نظر من از لحاظ هوش مصنوعی خیلی پایینه ;)

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
فکر کنم هر جفتشون از انجین ue3 استفاده میکنن ;) پس فرق چندانی با هم ندارن.... mass effect هم به نظر من از لحاظ هوش مصنوعی خیلی پایینه
بله و اين وسط ميگفتن Hour of Victory هم از Ue3 استفاده ميكنه. ضمنآ Bioshock كلآ قصد نداره كه گرافيك واقعي گرايانه رو ارائه بده و به قول مجله بازي رايانه حالتي نيمه كارتوني و رويايي داره.
ضمنآ من Mass Effect رو از لحاظ هوش مصنوعي مثال نزدم.از نظر گرافيك مثال زدم.فقط همين!

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بوق

آخ آخ trancearena جان مطلبت خیلی عالی بود ، درمورد Uncharted واقعا موافقم.
همین الان اگر دموهای نمایش در آمده توی E3 ببینید مثلا یکیشون نشون میده از پشت یک سنگ بزرگ شروع به شلیک به طرف یک فرد که بالای کوه میکنه و اون هم میمیره! یا اسلحه خیلی راحت میره توی کوه!! این بازی قرار 30 تا 50 درصد قدرت PS3 رو استفاده کنه.
الان مقایسه کیل زون 2 با Gears رو بیارید ببینید در قسمت هایی برتری برای Gears هست درصورتی که سونی اینقدر داره تبلیغ میکنه ، همین کیل زون 2 در یکی از دمو ها وقتی تیر به یک قطعه فلزی میخوره فقط جای تیر قرمز میشه و نا پدید میشه!!!
HEAVENLYSWORD هم اگر برید تریلر هارو ببینید که سازندگان گفتن بیش از 60 درصد قدرت کنسول استفاده میکنه دقیقا یادم نیست منظورشون هسته های فرعی بود یا ... اما اگر ببینید خون افراد روی هوا محو میشه.

عزیز من چه ربطی داره این مشکلاتی هست که خودمون میدونیم و حل میشه حالا کو تا بیاد به خاطر مشکلاتی که داشت عقب افتاد دوما اون دمو اگه دقت کنی پشت سنگه وایساده یه نشانه گر هست که اون ادمی که بغله سنگه اونوره پل هست رو میزنه بعد برا کشتن اونیکی از پشت تخته سنگ میاد بیرون بخوام ایرادای شمارو بگم که تاپیک میشه تاپیک دعوا . پس الکی شعار نده

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بله و اين وسط ميگفتن Hour of Victory هم از Ue3 استفاده ميكنه. ضمنآ Bioshock كلآ قصد نداره كه گرافيك واقعي گرايانه رو ارائه بده و به قول مجله بازي رايانه حالتي نيمه كارتوني و رويايي داره.
ضمنآ من Mass Effect رو از لحاظ هوش مصنوعي مثال نزدم.از نظر گرافيك مثال زدم.فقط همين!

اگه گرافيك بالايي نداشت كه از 3 تا سايت 10 نمي گرفت گرافيك كه نبايد حتما واقع گرايانه باشه تا بشه عالي بايد با سبك بازي جور در بياد كه با اين بازي هم خيلي جور در مياد
بعدشم حالا بذاريد اين بازي ها بيان بعدا نظر بدين با چهارتا ترلير كه نمي شه راجب هوش مصنوعي نظر داد

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اگه گرافيك بالايي نداشت كه از 3 تا سايت 10 نمي گرفت گرافيك كه نبايد حتما واقع گرايانه باشه تا بشه عالي بايد با سبك بازي جور در بياد كه با اين بازي هم خيلي جور در مياد
بعدشم حالا بذاريد اين بازي ها بيان بعدا نظر بدين با چهارتا ترلير كه نمي شه راجب هوش مصنوعي نظر داد
1. بر منكرش لعنت! ولي خب گرافيك وقتي واقعي گرايانه نباشه مطمئنآ نميشه اونو ملاكي براي سنجش توانايي گرافيكي يك كنسول قلم داد كرد. شما ممكنه گرافيك رو عين اينكه بالاي بالا نباشه زيبا كار كني و نمره ي قبولي رو هم بگيري(مثل همين بازي بايوشاك)
2. والله من كه اصلآ حرف هوش مصنوعي مس افكت رو نكشيدم وسط...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فن بوی های عزیز، شما اول فکر میکنید و بعد پست میزنید یا اول پست میزنید و بعد فکر میکنید؟! اصلا پستم رو خوندید؟ من گفتم که CPUی X360 چون سفارشی نیست میتونی همه توانش رو مثلا رو AI بزاره [ولی حتما که قرار نیست فقط رو AI بزاره!] و بعد ایشون اومده میگه پس این فیزیک چیه!:laughing:

نقل قول:
اگر در پردازشگر 360 فقط میشه هوش مصنوعی ساخت بازی هایی مثل بیشوک و آلن ویک به خصوص Gears چه جوری گرافیک فوق العاده دارن؟
شما اگه بیای جای Xenon قدرت پردازشی یک ابر رایانه رو هم بزاری گرافیک بازی تغیری نمکنه چون گرافیک و جزئیات گرافیکی بازی حاصل پردازش GPU هست!
خب من از کل جملتون اینجوری برداشت کردم که میگید در 360 قدرت گرافیک زیاد بالا نیست.
بعدش هم اصلا اینجوری نیست.
در PS3 قسمت هایی مثل هوش مصنوعی نمیشه به هسته های کمکی فرستاد یا اگر هم فرستاده بشه اون قدرتی که سازنده میخواد رو بهش نمیده.
عزیز من چه ربطی داره این مشکلاتی هست که خودمون میدونیم و حل میشه حالا کو تا بیاد به خاطر مشکلاتی که داشت عقب افتاد دوما اون دمو اگه دقت کنی پشت سنگه وایساده یه نشانه گر هست که اون ادمی که بغله سنگه اونوره پل هست رو میزنه بعد برا کشتن اونیکی از پشت تخته سنگ میاد بیرون بخوام ایرادای شمارو بگم که تاپیک میشه تاپیک دعوا . پس الکی شعار نده
اره میدونم حل میشه چون خود کوجیما گفته سونی خیلی داره به ما و تیم فشار میاره.
درضمن من این درجواب پست اون آقایی که گفتم که ادعا کرده همین گیم پلی 15 دقیقه راحت اسپیلینترسل در همه چیز میخوره.
Haze رو يوبي نميسازه. Free Radical ميسازه. يوبي فقط ناشرشه.
نقل قول:
بازی هایی مثل بیشوک و آلن ویک به خصوص Gears چه جوری گرافیک فوق العاده دارن؟

بعدش اين قضيه كه ps3 نميتونه مثل 360 در هوش مصنوعي بازي SC5 عمل كنه شايد درست باشه اما نميشه فورآ اومد و Cell رو كوچك جلوه داد. شايد يوبي سافت اين كاره نباشه يا بخواد براي بازيش بازار گرمي بكنه (در حقيقت منظورش اين هست كه مثلآ هوش مصنوعي بازي من(SC5) خيلي بالا هست! ;;; بزار بياد ببينيم چي از آب در مياد!)
خب اقا اشکان گفتند که ...
من به نظرم Mass اصلا قدرت گرافیک بالایی نداره این نظر من کلا فقط توی جزئیات صورت و.. خوب کار شده.
ولی بیوشک خیلی عالی طراحی شده گرافیکش مطمئنا چندین برابر بهتر از Mass Effect است.
بعدا مگه من گفتم الان Cell دیگه هیچ قدرتی نداره و با Wii یکی شد؟
این نظر من که اگر Cell تو چند جهت بهتر در مقابل پردازشگر 360 هم تو چند جهت برتری داره و نمیشه گفت کدوم قوی ...
من فکر کنم کنسول برای بازی ساخته نشده نه این که ببینیم هر چند تا کنسول میشه ابر کامپیوتر و...
بازی هایی مثل کونان بود چی بود اون هم گرافیکشون نقاشی بود ولی امتیاز بالایی گرفتن.
مگه گرافیک فقط به محیط؟ سایه زنی ، نور پردازی ، طراحی شخصیت ها ، انعکاس نور ، اشکال محیط ، سه بعدی بودن و...
همه این ها رو گرافیک میگند.
اگر محیط یک بازی فانتزی هم باشه این مسائل توش به بهترین نحوه ممکنه رعایت بشه باید بهش گفت برترین بازی از لحاظ گرافیک.
فکر کنم شما گرافیک با چیز دیگه اشتباه گرفتی نه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

يعني چي واقع گرايانه؟!
گرفيكش از خيلي از بازي هاي 360 بهتره حتي كسايي كه دموش رو بازي كردن گرافيكش رو از gow بالاتر ميدونن!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تاپیک چی بود؟؟؟ :cheesygri !!!! Sc یا mgs یا gow یا ME یا Bioshock ????؟؟؟؟؟؟
ول کنید این بحث هوش مصنوعی رو ...دیگه همه میدونن که یوبی تو این نسل جیره خور ms هست و به همین خاطر حرف های زیادی میزنه رو هوا!!!
تو چند تا تریلری که از Sc دیدم چیز خارق العاده ای از هوش مصنوعیش و گرافیکش ندیدم...

کلا خیلی از میسر اصلی تاپیک دور شدیم
296.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر