نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

واقعن دنیای جالبی دارن عشاق مایکرو!
عاقا :d کنفرانس سونی بد اخ اصن هر چی شما بگی ما ضرر کردیم ps4 خریدیم و مجبوریم باهاش بازیهای سطح پایین بازی کنیم.
کالکشن هم نداریم!
ابر هم نداریم!
بازی تو هیچ سبکی هم نداریم خاهشن بکشین بیرون و برین خوش باشین اونوری!

من اصلا به این که TLG و کرش دارن ساخته میشن یا نه کاری ندارم، بیایین فرض کنیم دارن ساخنه میشن.
خداییش با این وضع کنفرانس ماکرو شما جای سونی بودید اینارو معرفی می کردید؟ خب معلومه نگهشون می داشتید برای رویارویی به QB و گیرز جدید و انحصاری های ناشناخته که تو نمایشگاه های بعدی معرفی میشن....
خداییش خیلی مرد بود که LBP3 و TO1886 و BloodBorne رو باهم معرفی کرد

مشکلی اگه داری به جای توهین کردن گزارش بده پست مورد نظرت رو :|
دارین تو این تاپیک تنش ایجاد میکنین . بارها گفتن ناظما این موضوع رو . برین تو تاپیک ماکرو هرچقدر دوس دارین به همیدگه قوت قلب بدین فحش بدین به سونی و لایک و تکبیر بگیرین ;)

رفتم تا شب .. بچه های مایکرو صبوری کنید یه روز خوبم میاد .. شاید بیاید شاید :d .

تا شب انرژی کامل دارم .. پیشانی معظم PS4 رو بوسیدم .. :d . بچه ها خودتونو فقط نقل قول کنید ، خودشون فهمیدن جای گرمو نرمیه اینجا :d . خوش باشید . فعلا

دارین تو این تاپیک تنش ایجاد میکنین . بارها گفتن ناظما این موضوع رو . برین تو تاپیک ماکرو هرچقدر دوس دارین به همیدگه قوت قلب بدین فحش بدین به سونی و لایک و تکبیر بگیرین ;)

هر کی هر کاری کرده باشه دلیل نمی شه شما جمع رو خطاب کنی و به همه توهین کنی ...

از کنفرانس Bloodborne خیلی خوب بود که اونم cg بود ! قبلا یه ویدئو کوتاه از گیم پلی لیک شده بود نمیدونم چرا اونو نشون ندادن ؟!
GTA V و LBP3 هم خیلی خوب بود از کنفرانسهای دیگه هم AC Unitty واقعا منو جذب کرد :دی
2015 عجب سالی بشه پولاتون رو از الان باید جمع کنید... :love: :دی

کتی اینو خود کرونی یو گفته!:دی

91iev81golcxbhlh4hyk.png

ضمن اینکه 1080 و 60 فریم هست!:دی تازه مشخصا این ماله بیلد اولیه بازی هست و طبق تجربه نسخه نهایی پیش رفت های محسوسی رو هم خواهد داشت. (از UC1 تا TLoU، همشون نسخه نهاییشون با نمایش اولیه زمین تا آسمون فرق داشتن! خصوصا TLoU). دقت کنی کیفیت این تیزر In-Game از UC4 از CG های مایکروسافت خیلی بالاتر بود!:دی

خُب منم که می گم in game هست ولی در این مواقع کل منابع سیستمی فارغ از خیلی پردازش های دیگه مثل هوش مصنوعی یا قرمان پذیری در زاویه دید دلخواه در اختیار سازندست . در ضمن سونی همینا رو هم در قالب کاتهای از ضبط شده درون بازی قرار می ده ( حداقل تا به اینجا) که همین هم ماهیت اصلی و IN GAME بودن رو میتونه زیر سوال ببره که آیا افکت یا چیزهای دیگه بهش اضافه شده یا نه . من از طرفداران اصلی بازی تلو هستم ولی همیشه گفتم که بین کات و گیم پلی بازی تفاوت محسوس هست یعنی اینکه راحت میشه تشخیص دادن الان گیم پلی هست یا کات . کاری هم به کنفرانس مایکروسافت ندارم و فقط نظر خودمو گفتم .

آخرین ویرایش:
برید خوش باشید با انحصاریاتون ببینیم بعد 4 سال انحصاری با متای 90 دارید یانه ؟؟؟ :d
پ.ن :خیلی رو میخواد بیای پز کرک داون بدی پیش عناوینی مث the order و Uncharted :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or