نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
خودت فهمیدی چی می گی؟/:)
اولا حرف های بنده در جواب اون دوستمون بود که در مورد فاز MS فن ها سوال کرد . دوما کدوم DLC رو می گی دقیقا؟؟ سوما الان منظورت چیه از اینکه برنامه ی E3 سونی رو لیست کردی اینجا؟
DC هم گفتم به نظر میاد اونطوری هست :| نمی خونی بعد رو هوا جواب می دی ...
بله فهمیدم هر جاشو شما نفهمیدی بگو بیشتر توضیح بدم
lol
اینجا تاپیک کنفرانس سونیه لیست بازیاشو گذاشتن منظور میخاد ؟! شما لیست ماکرو رو اوردی اینجا !( البته خود شما نه منظور دوستان)
dead rising رو میگم دیگه .
منم نگفتم که تو منتقدی8-|در مورد همون "به نظر میاد " گفتم .

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اصلا شما دستت به Crackdown خورده یا فقط از روی متا داری قضاوت می کنی..؟
یکی از معتاد کننده ترین مولتی ها رو داره بازی شماره اولش هم هم امتیاز های خوبی گرفت هم بازی خیلی خوبی بود
Crackdown تو بهترین حالت یه بازی معمولی هست.
وقتی Crackdown بشه بهترین سورپرایز یه کنفرانس باید فاتحه اون کنفرانس رو خوند.

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
No Man’s Sky درسته قبلاً روی PC بوده ولی بین کنسول ها انحصاری PS4 هست.

Grim Fandango هم برای PS4 و Vita پرده برداری شده.

انحصاری زمانیه

dead rising رو تو انحصاریا لیست کردی
این جدیده اسپین اف بود یا dlc نمیدونم ولی انحصاری بود رو pc نمیاد

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,002
نام
احمد
اینجا لیست گذاشتن خاستم بگم ب اون لیستا نیست . dead rising رو میگم دیگه . منظور خاصی ندارم اینجا تاپیک کنفرانس سونیه همینجوری لیست کردم
منم نگفتم که تو منتقدی8-|در مورد همون "به نظر میاد " گفتم .
یکی دیگه دد رازینگو می گه به من چه ربطی داره ؟:|:d
Crackdown تو بهترین حالت یه بازی معمولی هست.
وقتی Crackdown بشه بهترین سورپرایز یه کنفرانس باید فاتحه اون کنفرانس رو خوند.
پس GOW:Ascension هم در بهترین حالت کمتر از یک بازی معمولی بوده؟:-/
بهترین سورپراز MS اول Halo:MC بود بعد هم Scalebound

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,115
نام
آریا
آقا بازی جدید Suda 51 جریانش چیه؟! :D همین تابستون پارسال Suda 51 بازی Lily Bergamo رو معرفی کرد، الآن اومده یه بازی با فضای 180 درجه متفاوت رو نمایش داده. یعنی Lily Bergamo پُکید؟! :D یا Suda 51 کارگردان Let It Die هست و در ساخت Lily Bergamo فقط نقش تهیه کننده رو داره و بازی هنوز سر جاش هست؟ ما یه بار توی عمرمون از بازی این مردک دیوانه خوشمون اومد و اون بازی هم رفت در خاموشی! :|

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
شونصد دفعه گفتیم بازم تکرار میکنیم لطفا دیگه نپرسید . تایید کردن UC 4 ریل تایم (فکت) بوده . نه ریل انجین نه CG نه هر چیزی که تا حالا بهش فکر میکردید . خالص خالص ریل تایم

اگر شما کاتهای تِلو ، که می شد با کامپیوترت بازش کنی و ببینی رو ریل تایم حساب می کنی، این یکی رو هم ریل تایم حساب کن !

کلا انگار برخی در تشخیص in game، in engine ، pre render ، real time و CG دچار مشکلن !دی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,427
نام
ماکان
همون کالکشن هیلو خودش واسه برتری کنفرانس مایکرو نسبت به سونی کافیه.حالا بقیه بماند.

یه زمان کالکشن چاپیدن گیمرها بود، الان شده نقطه عطف کنفرانس مایکروسافت! جمع کنید بابا! مسترچیف کالکشن صرفا یه کالکشنه! حالا اینکه شماها دوست دارید فکر کنید بهترین چیز تاریخ گیم هست به درجه توهم خودتون مربوط میشه.

من خودم از کنفرانس سونی هم راضی نیستم. تو نیمه دوم تا سر حد مرگ بورینگ و اعصاب خوردکن شده بود. اما دفاع الکی و تو خالی شماها از کنفرانس مایکروسافت رو هم نمیتونم درک کنم. مایکروسافت عملا هیچی برای نمایش نداشت و کنفرانسش پر از بازی های مولتی و یه مشت CG بود. البته درسته که یه سری بازی جدید معرفی کرد و خصوصا من از بازی کامیا خوشم امد و بنظرم ترکیبی از DMC با MH هست و تو ژاپن میتونه فروش خوبی بکنه (البته شاید!) اما اینکه هیچی از گیم پلی نداشت که نشون بده خیلی ضعف بزرگی هست که قابل کتمان نیست! Halo 5 پارسال با یه CG معرفی شد اما امسال هم مایکروسافت هیچی نداشت از گیم پلی بازی نشون بده! دلیلش هم واضح هست، چون هنوز نتونستن بازی رو به حدی برسونن که یه نمایش آبرومند داشته باشه.

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
صبح داشتم کنفرانس سونی رو از گیم اسپات میدیم. چند نفر قبل از کنفرانس در مورد اینکه چه چیزایی ممکنه تو کنفرانس نشون بدن صحبت میکردن. یکی از اونا هم TLG بود. وقتی کنفرانس تموم شد همشون شکه شده بودن که چرا خبری از این بازی نشد. ولی خیلی احتمال دادن که سونی این بازیو برا TGS گذاشته. دلیلشنم این بود که استودیو ژاپن داره بازی رو میسازه.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اگه اونا انحصاری نیستن پس شما چطور ori و inside و dead rising رو تو انحصاریا لیست کردی
من کی لیست کردم؟
اینساید که معلومه انحصاری زمانیه ولی ori رو نوشتن Only on Xbox دیگه اگر مشکلی داری برو به خودشون بگو:d

No Man’s Sky درسته قبلاً روی PC بوده ولی بین کنسول ها انحصاری PS4 هست.

Grim Fandango هم برای PS4 و Vita پرده برداری شده.

بیا:d
"For now" is the key term. Schafer tweeted moments after the Sony announcement that we'd hear more about other platforms for the re-release soon.
no mans sky هم که خودت میگی دیگه:d

in game یعنی چی ؟؟؟ من حرفی ندارم دیگه نیاز به توضیحش باشه ;)
تمام منابع در دسترس باشن یعنی چی؟!تمام قدرت کنسول رو گذاشتن برای کپچر کردن بدون اینکه نگران هوش مصنوعی و چی و چی باشن
حالا باز خیلی راه دوری نیست کافی یک سال صبر کرد تا یک walkthrough ازش بیاد!اگر حرف شما درست دراومد که ما هم همراه شما حال می کنیمو بازیش می کنیم
اگر هم نیومد که نیومد دیگه:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,427
نام
ماکان
کلا انگار برخی در تشخیص in game، in engine ، pre render ، real time و CG دچار مشکلن !دی

کتی اینو خود کرونی یو گفته!:D

91iev81golcxbhlh4hyk.png

ضمن اینکه 1080 و 60 فریم هست!:D تازه مشخصا این ماله بیلد اولیه بازی هست و طبق تجربه نسخه نهایی پیش رفت های محسوسی رو هم خواهد داشت. (از UC1 تا TLoU، همشون نسخه نهاییشون با نمایش اولیه زمین تا آسمون فرق داشتن! خصوصا TLoU). دقت کنی کیفیت این تیزر In-Game از UC4 از CG های مایکروسافت خیلی بالاتر بود!:D

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
=))
فاز خودت چیه؟!!

همون کالکشن هیلو خودش واسه برتری کنفرانس مایکرو نسبت به سونی کافیه.حالا بقیه بماند.
باشه خودتو کشتی تو همه تاپیکها !!!! کنفرانس ماکرو عالی واسه سونی آشغال باشه بابا

یکی اینو از برق بکشه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
حرفم با کل بچه های مایکروئه که توی این تاپیک هدفشون معلوم شده :d . چارش در آوردن یک پیرهنه :d . عذاب ندید خودتونو .. آواتارو عوض کنیدو به جمع ما بیاید . از شمال ، جنوب ، شرق ، غرب از هر سمتی که نگاه کنید باد موافق به این سمته . با آغوش باز میپذیریمتون
برو بابا خوشحالیا!:dمن چی کار به مایکرو جهانخوار دارم؟!می خوام توهم نزنی برادر:d

ori واسه PC هم میاد :d
Coming of Age in Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest” will be released on Xbox One and PC this Fall
تو برای من دربیار،این سه تا بازی که گفتی،من کی لیست کردم انحصاری ایکس باکس وان اند؟!برو:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر