نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

حدس من
1- نمایش LBP
2- نمایش The Order 1886
3- نمایش Uncharted 4
4- نمایش DriveClub
5- نمایش بازی دیوید کیج
6- نمایش Heavenly Sword 2
7- نمایش Crash
8- نمایش TLG برای PS3
9- یک دو تا از بازی های PS3 هم با کیفیت بهتر برای PS4 عرضه میکنن

ما که همچنان و شاد و خوشحال هستیم. حالا اگه کنفرانس خوب نبود و هیچ کدوم از بازی‌های مورد علاقمون نمایش نداشتن، اون موقع می‌شینیم دور هم می‌زنیم بَــر سَر! :d

مي ترسم فردا سوني حول و حوش 40 دقيقه رو فقط به مورفيوس بده 20 دقيقه مال اكتي و ea بشه 15 دقيه هم يوبي و باقي مونده هم امار ارائه بدن :|:(

اقا اپيك فيل شديم رفت اصلا" ، ولش كن :|

( ستاد هايپ زدايي مقيم احسان نوكتيس :d )

حالا به دور از شوخي اين مورفيوس منو درگير كرده :| مي ترسم كلي از كنفرانس رو به اين بچسبونن :|
اگر هم به مورفيوس نرسن كه مورفيوس نيومده مي ميره و كسي بهش توجه نمي كنه :|

اخه چطور انقد به موفیوس برسن ؟
بقول آریا تا این یارو رو نذاری رو کله ـت نمبتونی بفهمی چیه !
نمیتونن یکی رو بیارن با مورفیوس هی تعریف کنه بگه به به کاشکی جای من بودین میدیدین عجب چیزیه ! :دی

میدونم اکثرا عاشق کرش هستید ( منم همینطور ) , اما احساس میکنم بهتره کرش همینجور واسمون نوستالوژی باقی بمونه. اگه نسخه جدید ساحته بشه و خدای نکرده ( زبونم لال ) خوب از آب در نیاد, اون وقت شاید کرش تو ذهن خیلی از ما ها خراب بشه متاسفانه....:|
به هر حال باید منتظر بود و دید که آیا نسخه جدید کرش رو میسازن یا نه.

حدس من
1- نمایش LBP
2- نمایش The Order 1886
3- نمایش Uncharted 4
4- نمایش DriveClub
5- نمایش بازی دیوید کیج
6- نمایش Heavenly Sword 2
7- نمایش Crash
8- نمایش TLG برای PS3
9- یک دو تا از بازی های PS3 هم با کیفیت بهتر برای PS4 عرضه میکنن

فکر کنم میخواستی واسه مایکرو سافت حدس بزنی لیست به عدد 50 میرسید:d
God of War PS4 هم هست Uncharted Collenction هم هست TLOU Remastered هست Shadow of the Beast هم هست سوپرایزهای سونی هم که بماند

- - -ویرایش - - -

میدونم اکثرا عاشق کرش هستید ( منم همینطور ) , اما احساس میکنم بهتره کرش همینجور واسمون نوستالوژی باقی بمونه. اگه نسخه جدید ساحته بشه و خدای نکرده ( زبونم لال ) خوب از آب در نیاد, اون وقت شاید کرش تو ذهن خیلی از ما ها خراب بشه متاسفانه....:|
به هر حال باید منتظر بود و دید که آیا نسخه جدید کرش رو میسازن یا نه.

اگه استودیوی بازی سازی روش وقت بزاره و کارش درست باشه میتونه یه IP قدیمی رو چنان باز سازی کنه که از اولیش هم بهتر بشه

آخرین ویرایش:
دوستان قضیه عصبانی شدن نیل چیه؟ مگه چی گفتن که اون تویت هارو زده؟

گویا IGN یه خبر زده که به گفته یه اینسایدر TLG کنسل شده. بعد هم سونی و دار و دستشون شاکی شدن و خبر رو تکذیب کردن. نیل هم در راستای همون خبر پاسخ داده. البته من درست و حسابی اخبار امروز رو دنبال نکردم، سر کار بودم، ولی با یه نگاه اجمالی به همچین نتیجه‌ای رسیدم :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or