نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
میدونم اکثرا عاشق کرش هستید ( منم همینطور ) , اما احساس میکنم بهتره کرش همینجور واسمون نوستالوژی باقی بمونه. اگه نسخه جدید ساحته بشه و خدای نکرده ( زبونم لال ) خوب از آب در نیاد, اون وقت شاید کرش تو ذهن خیلی از ما ها خراب بشه متاسفانه....:|
به هر حال باید منتظر بود و دید که آیا نسخه جدید کرش رو میسازن یا نه.

والا این چیزی رو که میگی تو نسل PS2 اتفاق افتاد یه سری کرش اومد و حتی رو ایکس باکس هم میشد بازیش کرد و متاسفانه گند زد به خاطرات جمعی از برو بکس ولی خاطره کرشای ناوتی اینقدر بزرگه که فکر میکنم هیچی نمیتونه خرابش کنه واقعا برای بچه های نسل جدید متاسفم کرش رو که بازی نکردن ماریو رو هم که متاسفانه بدلیل اینکه نینتندو تو ایران ناشناختس اونم بازی نکردن ( البته منظور جدیداشه) کلا پلتفورمر نمیدونن چیه. برای همینه بجه های امروزی نسل COD هستن بازی خوب که به سنشون بخوره ندیدن

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
پهلومام درد گرفتن! :)) :d

Everyone who is a real The Last Guardian fan would attend the theater showing. They are getting everyone together to silence them. That's probably the PlayStation surprise.

The presser ends and a disembodied voice comes on.

"Thank you for watching Sony's E3 2014 press conference. If you were looking forward to The Last Guardian sit up now."

Cut to Geoff Keighley

"Surprise motherfckers I brought some nitrogen, helium, argon and sulfur hexafluoride."

Then the theater gets filled with inert gases (which one depends on the region and availability) and people get super high and euphoric and then they die.

The ones that have bigger lungs still hear Geoff laughing while asking "Have you seen Titanfall?"

At least they died while doing something they loved: Anticipating The Last Guardian.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,635
نام
محمد
والا این چیزی رو که میگی تو نسل PS2 اتفاق افتاد یه سری کرش اومد و حتی رو ایکس باکس هم میشد بازیش کرد و متاسفانه گند زد به خاطرات جمعی از برو بکس ولی خاطره کرشای ناوتی اینقدر بزرگه که فکر میکنم هیچی نمیتونه خرابش کنه واقعا برای بچه های نسل جدید متاسفم کرش رو که بازی نکردن ماریو رو هم که متاسفانه بدلیل اینکه نینتندو تو ایران ناشناختس اونم بازی نکردن ( البته منظور جدیداشه) کلا پلتفورمر نمیدونن چیه. برای همینه بجه های امروزی نسل COD هستن بازی خوب که به سنشون بخوره ندیدن
منم واقعا امیدوارم کرش یی در حد کرش باش و تیم ریسینگ ببینیم :bighug::x

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
از باب سونی ذره ایی شک نداشته باشید...

بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که مثل یک جنتلمن خیلی ریلکس و با آرامش این لحظات پایانی رو سپری کنید:

oq5o9f0zzm5npweg3ta5.gif

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
منم واقعا امیدوارم کرش یی در حد کرش باش و تیم ریسینگ ببینیم :bighug::x
نچ! شماره اول باید پلتفرمر باشه! :d ریسینگ و ... برای بعد! :d
البته میتونه مثل Tag Team Racing ، مخلوط جفتشون باشه! >:)
---
من پیشبینی خاصی ندارم! جز اینکه کراش و TLG حضور دارن:-" :d
آنچارتد هم گیم پلی داره! :d :-" در خفن ترین حالت،میتونه زمان سر فرانسیس باشه:-"

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,806
نام
Mehrdad
من حدس میزنم کرش توسط سونی خریداری نشده ولی شاید قراردادی به مانند قرارداد سونی و universal در سال 1996 امسال بین سونی و اکتیویژن بسته شده که اجازه میده چند سالی به صورت انحصاری توسط سونی ساخت و منتشر بشه... برداشت من از جواب اکتی و قرار دادنش کنار حرکت های تبلیغاتی سونی اینه...

سخنان اکتی در جواب شایعات:
“Activision owns Crash Bandicoot and we continue to explore ways in which we could bring the beloved series back to life,”

در نهایت شک نکنید این همه اشاره مستقیم و غیر مستقیم از طرف سونی بیهوده نبوده... همینطور حذف کرش از سایت اکتی... کدام پابلیشر احمقی محصول به این بزرگی را از لیست سایت مرجعش برمیداره؟ الان تو نت سرچ کنی crash bandicoot هیچ لینکی که به activision برسه نمایش نمیده, مگه دیوانند همچین بلایی سر خودشون بیارند؟ دوست ندارند ملت بدونند کرش مال خودشونه؟:d
پس یه خبرایی هست در هر حال تقریبا مطمئنم خبرهای جالبی از کرش در انتظارمونه...

آخرین ویرایش:

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
بچه ها اگه سونی TLG رو تاریخ عرضه نزدیک داد و بازی جدید کیج رو رونمایی کرد واسه 2015
یه شیرینی گنده مهمون من...
اصلا ps4م مال شما...
ریجن دو هم هست:))
راستی خودم با چی بازی کنم بعدش:d

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
نچ! شماره اول باید پلتفرمر باشه! :d ریسینگ و ... برای بعد! :d
البته میتونه مثل Tag Team Racing ، مخلوط جفتشون باشه! >:)
---
من پیشبینی خاصی ندارم! جز اینکه کراش و TLG حضور دارن:-" :d
آنچارتد هم گیم پلی داره! :d :-" در خفن ترین حالت،میتونه زمان سر فرانسیس باشه:-"

در خفن ترین حالت نه بلکه در طبیعیترین حالت باید سرجون توش باشه. حالا نمیگم که کل بازی ولی اگه یه چند باری فلش بک بزنه به گذشته و داستان بازی بصورت موازی در دو عصر مختلف پیش بره خیلی جذاب میشه علی الخصوص که سیستم مبارزات بازی بکلی تو قرن 16 متفاوته و گیم پلی رو دگرگون میکنه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمیدونم چرا هیشکی ینی هیشکی پیش بینی نمایش GT7 رو تو E3 نمیکنه. خود یامائوچی ملعون بارها و بارها ( یعنی حالمو بهم میزد اینقدر تو مصاحبه هاش میگفت) عنوان کرد که برای ساخت GT7 به یک سال وقت بیشتر نیاز ندارن خوب همینجوری 5.6 ماه از اون حرفا میگذره و هر جوری حساب کنی الان وقتشه یه شمه ای نشون بدن به هر حال GT پرفروش ترین فرنچایز سونیه و از هر مگاتنی مگاتن تره. اصلا خود گیگاتنه

حالا بعضی سونی فنهای از خدا بیخبر که من نام نمیبرم ونمیگم اول اسمشون ماکانه از GT خوششون نمیاد اصلا مهم نیست:d. مهم من و یکی دو نفر دیگه هستیم که بینهایت منتظر معرفی GT هستیم. کسی هم خواهشا نگه زوده و این حرفا که من اسبی میشم. ممکنه باهاش برخورد فیزیکی کنم. GT هر ماه هم که بیاد من میخرم

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
از باب سونی ذره ایی شک نداشته باشید...

بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که مثل یک جنتلمن خیلی ریلکس و با آرامش این لحظات پایانی رو سپری کنید:

oq5o9f0zzm5npweg3ta5.gif

یزیدتو،چرا بچه های مردم رو به استعمال دخانیات تشویق میکنی؟:d

نمیشد بگی تنها کاری که بعد از E3 میکنید اینه که PS4 تون رو بردارید و بهش ببالیدو مانند Phil Gaskell که سونی براش یه PS4 فرستاد به درجه بالایی از هایپ برسید؟:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
در خفن ترین حالت نه بلکه در طبیعیترین حالت باید سرجون توش باشه. حالا نمیگم که کل بازی ولی اگه یه چند باری فلش بک بزنه به گذشته و داستان بازی بصورت موازی در دو عصر مختلف پیش بره خیلی جذاب میشه علی الخصوص که سیستم مبارزات بازی بکلی تو قرن 16 متفاوته و گیم پلی رو دگرگون میکنه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
نمیدونم چرا هیشکی ینی هیشکی پیش بینی نمایش GT7 رو تو E3 نمیکنه. خود یامائوچی ملعون بارها و بارها ( یعنی حالمو بهم میزد اینقدر تو مصاحبه هاش میگفت) عنوان کرد که برای ساخت GT7 به یک سال وقت بیشتر نیاز ندارن خوب همینجوری 5.6 ماه از اون حرفا میگذره و هر جوری حساب کنی الان وقتشه یه شمه ای نشون بدن به هر حال GT پرفروش ترین فرنچایز سونیه و از هر مگاتنی مگاتن تره. اصلا خود گیگاتنه

حالا بعضی سونی فنهای از خدا بیخبر که من نام نمیبرم ونمیگم اول اسمشون ماکانه از GT خوششون نمیاد اصلا مهم نیست:d. مهم من و یکی دو نفر دیگه هستیم که بینهایت منتظر معرفی GT هستیم. کسی هم خواهشا نگه زوده و این حرفا که من اسبی میشم. ممکنه باهاش برخورد فیزیکی کنم. GT هر ماه هم که بیاد من میخرم
به نظرم اگر بخوان از چندتا فلش بک، مثل مرحله 2و3 آنچارتد3 یا حالا یکم بیشتر استفاده کنند، کلا گند میزنند به پتانسیل سر فرانسیس! :-" من نظرم اینه بازی بر پایه ی سر فرانسیس باشه! حالا بعضی جاها بیان سراغ نیت! (که اونم اگر نیان من بیشتر حمایت میکنم! :d هرچی بیشتر فرانسیس باشه! بازی بهتر میشه! >:) )
---
GT هم قضیه اینه که اگر معرفی بشه،هیچکی دیگه به درایو کلاب احتمالا نگاه هم نمیندازه:-" درایو کلاب هم پیست و این چیزاست، اگر OW یا مثل همون موتور استورم ها، کلا یه سبک خیلی متفاوتی از GT داشت،ممکن بود! :d ولی الان شباهت هاش از نظر ظاهری حداقل:-" خیلی بیشتر از تفاوت هاشه! قشنگ به فنا میره این وسط! :d (همینطوری هم به خاطر نسخه ی پلاس،رسما فروش بازی رو میشه ترکیده در نظر گرفت! :| :-" )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر