نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

این که هرسال قبل کنفرانس نصف بازیای سونی لو میرفت ولی امسال همچین اتفاقی رخ نداده منو خیلی به کنفرانس سونی امیدوار میکنه حالت کرش + TLG نه ولی کلا مراسم موفقی خواهد بود مثل پارسال:d

حالا فردا صبح من چهره شمارو میبینم با اون TLG ببینم بازم دپرسین یا نه>:):d
اتفاقاً من اصلاً دپرس نیستم :دی ولی این امیرحسین آکیبای ما الآن تو فضا مضا سیر میکنه واس خودش :دی
مطمئن هستم مثل پارسال برای E3 برنامه حساب شده و ویژه ای دارن و با اینکه بی سر و صدا کار میکنن اما میدونن دارن چیکار میکنن! برعکس مایکروسافت که فقط الکی سر و صدا راه میندازه
الکی نیست ، کاملاً هم حساب شده است :دی
دیگه دوره دوره ی اون حمالِ پارسالی نیستش ، خدا رو شکر :دی

اِهم ..... :دی
بهتر هر کسی کار خودش رو انجام بده، و بجای لشکرکشی و پست های تنش زا، اگر موردی دیدید از دکمه " گزارش " استفاده کنید، اگه گزارشتون رسیدگی نشد باز هم به پیغام بزنید به بنده یا یکی از ناظمان انجمن نه اینکه تو تاپیک این موضوع رو مطرح کنید.
متاسفانه (:دی) قرارمون اینجوری ها شد :دی

بخونید ، بخندید ، بگذرید :دی

@کایزر
حالا بعدا که شما تازه میخواید بیاید فضا بهتون میگم! >:) من که همینجام! دارم لذت میبرم و منتظر تیزر کراشم>:)

هرکی هم ایمان نداره بی زحمت #TeamBandicoot زو از امضاش یرداره! >:) یه دورم اون پست بهروز رو دوباره بخونه تا بدونه چرا داره بر میداره! >:)

دوستان سلام شب خوش
زمان دقیق شروع کنفرانس سونی کی هستش ؟
اولین کنفرانس مربوط به کدام کمپانی هستش ؟
(متاسفانه بعلت نزدیک شدن امتحانات دانشگاه از هیچ جا خبر ندارم :(()

مي ترسم فردا سوني حول و حوش 40 دقيقه رو فقط به مورفيوس بده 20 دقيقه مال اكتي و ea بشه 15 دقيه هم يوبي و باقي مونده هم امار ارائه بدن :|:(

اقا اپيك فيل شديم رفت اصلا" ، ولش كن :|

( ستاد هايپ زدايي مقيم احسان نوكتيس :d )

حالا به دور از شوخي اين مورفيوس منو درگير كرده :| مي ترسم كلي از كنفرانس رو به اين بچسبونن :|
اگر هم به مورفيوس نرسن كه مورفيوس نيومده مي ميره و كسي بهش توجه نمي كنه :|

من که فردا رو تا قبل از شروع مراسمات می خوابم . بعد بلند می شم میرم یه دس کله پاچه به همراه مغز و چشم اضافه می گیرم و می بندم به خیکم و با دلی آرام و روحی آسوده نظاره گر ترکاندن دوباره سونی می شم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or