نمایشگاه/رویداد SONY E3 2014 Press Conference

Behrooz

کاربر سایت
[SUB]تاریخ رسمی کنفرانس اعلام شد:[/SUB]

04344059744130761450.png

[SUB]June 9 at 6 p.m. PT
[/SUB][SUP]
سه‌شنبه، 5:30 صبح [به وقت ایران]
[/SUP]

Neil Druckmann شایعات منابع داخلی و به قولی گفته های اینسایدرها رو در مورد لغو The Last Guardian "مسخره" خوانده

Naughty Dog’s Neil Druckmann Mocks The Last Guardian Cancellation Rumor’s Internal Sources | DualShockers

نظر شخصی: واقعنم مسخره تشریف دارن،یه روز میان میگن TLG در E3 حضور داره یه روز میان میگن لغو شده ،تنها چیزی که من میدونم و ایمان دارم بهش اینه که Fumito Ueda اهل خیانت کردن به طرفداراش نیست اگر قراری بر کنسل بودنش بود 5 سال خودشو درگیر ساخت این بازی نمیکرد...

به نظرم اگر بخوان از چندتا فلش بک، مثل مرحله 2و3 آنچارتد3 یا حالا یکم بیشتر استفاده کنند، کلا گند میزنند به پتانسیل سر فرانسیس! :-" من نظرم اینه بازی بر پایه ی سر فرانسیس باشه! حالا بعضی جاها بیان سراغ نیت! (که اونم اگر نیان من بیشتر حمایت میکنم! :d هرچی بیشتر فرانسیس باشه! بازی بهتر میشه! >:) )
---
GT هم قضیه اینه که اگر معرفی بشه،هیچکی دیگه به درایو کلاب احتمالا نگاه هم نمیندازه:-" درایو کلاب هم پیست و این چیزاست، اگر OW یا مثل همون موتور استورم ها، کلا یه سبک خیلی متفاوتی از GT داشت،ممکن بود! :d ولی الان شباهت هاش از نظر ظاهری حداقل:-" خیلی بیشتر از تفاوت هاشه! قشنگ به فنا میره این وسط! :d (همینطوری هم به خاطر نسخه ی پلاس،رسما فروش بازی رو میشه ترکیده در نظر گرفت! :| :-" )

والا منم در کلیت ماجرا کاملا موافقم که نیت رو با لگد اونم از نوع ماواشی گری گدان از آنچارتد بندازنش بیرون جاش جد بزرگوار رو بیارن ولی با توجه به اینکه قبلا اساتید توئیت کردن که کمی شخصیتش قراره جدی تر بشه پس کلا منتفیه مگر اینکه چون از اسم نیتن استفاده نکردن و فقط گفتن دریک میتونه به سر فرانسیس اشاره داشته باشه که بیشتر به شوخی شبیهه تا واقعیت پس بزار واقعیت رو بپذیریم نیت قطعا تو UC4 خواهد بود پس تنها راه همونه که بازی تو دو عصر مختلف اتفاق بیفته وگرنه باید قید سر فرانسیس رو زد. اما میشه مثلا یه سناریوی دیگه هم در نظر گرفت که شخصیتای دیگه بازی مثل سالی یا الی هم قابل بزی باشن و یه جاهایی رو با اونا رفت مخصوصا از قابل بازی بودن کلوای بشدت استقبال میکنم. قربونش برم الهی.:d

در مورد gt هم لزوما حرفت درست نیست زمانی که Borderlands هم برای ویتا تایید شد خیلیا فکر میکردن به فروش KZ لطمه وارد کنه که اصلا اینجوری نشد مسلما با فاصله ی 6 ماهه حتی یکساله از هم رلیز میشن. صرفا نمایش یه بازی که بمعنای رلیزش نیست

اگه gt7 نمایش کامل داشته باشه بله شدیدن به dc ضربه میزنه ولی فکر نکنم معرفی بازی (بدون گیم پلی) مشکلی داشته باشه در نهایت کنفرانس playstation نه کنفرانس driveclub اولوشن اگه با عرضه باشه تو این 4 کنفرانسی که بازیش نمایش داشته به اندازه کافی وقت هایپ کردن ملت داشته... احتمال معرفی gt7 به نظرم بسیار بالاست نسل های پیشم همینطور بوده و اولین e3 بعد ریلیز کنسول همیشه حضور داشته system seller هم که هست e3 بعدی به نظرم برای gt یکم دیر شده بلاخره مارکتینگ هم میخواد... با توجه به صحبت های یامائوچی که احسان هم اشاره کرد خیلی طول نمیکشه تا رو ps4 نسخه جدید gt ببینیم پس امسال بهترین وقت رونماییه...

من حدس میزنم کرش توسط سونی خریداری نشده ولی شاید قراردادی به مانند قرارداد سونی و universal در سال 1996 امسال بین سونی و اکتیویژن بسته شده که اجازه میده چند سالی به صورت انحصاری توسط سونی ساخت و منتشر بشه... برداشت من از جواب اکتی و قرار دادنش کنار حرکت های تبلیغاتی سونی اینه...

سخنان اکتی در جواب شایعات:
“Activision owns Crash Bandicoot and we continue to explore ways in which we could bring the beloved series back to life,”

در نهایت شک نکنید این همه اشاره مستقیم و غیر مستقیم از طرف سونی بیهوده نبوده... همینطور حذف کرش از سایت اکتی... کدام پابلیشر احمقی محصول به این بزرگی را از لیست سایت مرجعش برمیداره؟ الان تو نت سرچ کنی crash bandicoot هیچ لینکی که به activision برسه نمایش نمیده, مگه دیوانند همچین بلایی سر خودشون بیارند؟ دوست ندارند ملت بدونند کرش مال خودشونه؟:d
پس یه خبرایی هست در هر حال تقریبا مطمئنم خبرهای جالبی از کرش در انتظارمونه...
البته من یه چیزی در مورد حذف کراش از توی سایت اکتی رو درک نمیکنم! :d
بالاخره اکتی چندتا نسخه منتشر کرده ازش! چرا باید حذف بشن از تو سایتشون؟ بازیی که حتی یک زمانی مال خودش بوده،بالاخره باید توی لیست بازی هاش باشه که! نباید باشه؟ :-"
مثلا همینطور که سونی هنوز کراش های PS1 رو میفروشه رو PSN ، اونم میتونه چنین کاری با اون کراش های خودش بکنه!
کلا قضیه ی حذف از تو سایت رو درک نمیکنم! :-"

---
والا منم در کلیت ماجرا کاملا موافقم که نیت رو با لگد اونم از نوع ماواشی گری گدان از آنچارتد بندازنش بیرون جاش جد بزرگوار رو بیارن ولی با توجه به اینکه قبلا اساتید توئیت کردن که کمی شخصیتش قراره جدی تر بشه پس کلا منتفیه مگر اینکه چون از اسم نیتن استفاده نکردن و فقط گفتن دریک میتونه به سر فرانسیس اشاره داشته باشه که بیشتر به شوخی شبیهه تا واقعیت پس بزار واقعیت رو بپذیریم نیت قطعا تو UC4 خواهد بود پس تنها راه همونه که بازی تو دو عصر مختلف اتفاق بیفته وگرنه باید قید سر فرانسیس رو زد. اما میشه مثلا یه سناریوی دیگه هم در نظر گرفت که شخصیتای دیگه بازی مثل سالی یا الی هم قابل بزی باشن و یه جاهایی رو با اونا رفت مخصوصا از قابل بازی بودن کلوای بشدت استقبال میکنم. قربونش برم الهی.:d

در مورد gt هم لزوما حرفت درست نیست زمانی که Borderlands هم برای ویتا تایید شد خیلیا فکر میکردن به فروش KZ لطمه وارد کنه که اصلا اینجوری نشد مسلما با فاصله ی 6 ماهه حتی یکساله از هم رلیز میشن. صرفا نمایش یه بازی که بمعنای رلیزش نیست
البته اگر حتی 100%ـش هم زمان سر فرانسیس باشه،به نظرم مولتی بازها نباید نگران بشن :d ، به نظرم به بخش مولتی دست نمیزنند و بر اساس زمان حال میسازنش! چون اینجوری بازی به شدت کُند میشه با اون سلاح های قدیمی! :-"
SP بازی هم، یه چیزی مثل AC IV میشه :d شمشیر بازی،در کنارش تفنگ و ...:-" ولی فرض کن دینامیت بندازیم به جای نارنجک! :x اون صدای فش فشی که میده خیلی حال میده :d
نچ! شخصیت قابل بازی غیر دریک تو زمان حال، فقط عمو سالی! >:) البته متاسفانه چون پیره احتمالش خیلی کمه:( و بین دوستای دریک،فقط کلوئی (و مرحوم فلین) این پتانسیل قابل بازی بودن رو دارن:(
اما خوب اصلا ولش کن! همون نیت هست:-"

---
بردرلندز به نظرم خیلی با KZ فرق میکنه! :d
ولی GT و DC دوتا تریلر کنار هم نشون بدن،کی میتونه اصلا بگه کدوم،نمایش کدومه؟ :-" (گیم پلی نه ها! تریلر! :-" ) این وسط، کلا هایپی که DC میتونه برای خودش ایجاد کنه،تمام و کمال میره زیر سایه ی GT! :-"
به نظرم برای GT7 هم مثل GT6 ، خودشون اصلا یه مراسم جدا میزارن! :d GT انقدر بزرگه که اگر یه جای پرت هم معرفی بشه،خبرش کل نت رو میگیره :d

آخرین ویرایش:
DualShockers مطلبی بلند پایه با عنوان E3 Starts Tomorrow: it’s Time to Stop Crying About “Downgrades منتشر کرده که در اون به این اشاره میکنه که این مراسم شده محلی برای مقایسه گرافیک بازی هایی که در اون بار اول به نمایش در میان و سپس در نمایشات بعدی دچار یک Downgrade میشن،در مطبلش به بازی ای چو ن inFAMOUS: Second Son هم به عنوان بازی ای یاد کرده که نه تنها دانگرید نشده بود بلکه در بسیاری موارد از جمله نورپردازی پیشرفت چشمگیری داشته

در این مطلب دلایلی هم برای اینکه یک بازی چی میشه که با یک DownGrade یا پایین اومدن درجه مواجه میشه ذکر شده.

البته تصویری از دو بازی The Order 1886 و DriveClub هم در این مطلب به کار برده که مشخصن نشون میده نویسنده برای دچار شدن یا نشدن سرنوشت DownGrade برای این دو بازی نگرانی داره...

برای آگاهی از جزییات بیشتر:

E3 Starts Tomorrow: it’s Time to Stop Crying About “Downgrades” | DualShockers

البته من یه چیزی در مورد حذف کراش از توی سایت اکتی رو درک نمیکنم! :d
بالاخره اکتی چندتا نسخه منتشر کرده ازش! چرا باید حذف بشن از تو سایتشون؟ بازیی که حتی یک زمانی مال خودش بوده،بالاخره باید توی لیست بازی هاش باشه که! نباید باشه؟ :-"
مثلا همینطور که سونی هنوز کراش های PS1 رو میفروشه رو PSN ، اونم میتونه چنین کاری با اون کراش های خودش بکنه!
کلا قضیه ی حذف از تو سایت رو درک نمیکنم! :-"
شاید دلیلش این باشه تا اونجایی که من میدونم اکتی هیچ نسخه ای از کرش را خودش نساخته و پابلیشر هیچ نسخه ای نبوده(غیر از نسخه های محدودی از crash: mind over mutant که اونم فقط توزیع بوده و لیبل خورده و برمیگرده به سال 2008) در نهایت بازی نداره که بخواد بذاره رو سایتش اونم وقتی با شرکت دیگه ای مثل سونی بابت ip قرارداد بسته(?dreaming)
البته چند نسخه موبایل هم بوده ولی خوشبینانه نگاه کنیم سونی و اکتی سر ip قرار داد بستند اکتی هم کلا crash را از سایت حذف کرده یه طورایی بیخیالش شده:-?
در کل با توجه به رابطه عالی سونی و اکتیویژن بیلیزارد تو 1 سال اخیر که مصادف شده با داستان کرش بعید نیست اتفاقی افتاده باشه...

---

پ ن: الان چک کردم دیدم مثلا guitar hero III هم تو سایت اکتی یافت نمیشه ظاهرا اکتی فقط بازی های شیپ شده 4 5 سال اخیرشو رو سایت up نگه میداره... از یک طرف امیدوار شدم به اینکه پس حتما قرار دادی بابت کرش بسته شده حالا با هر شرایطی که باشه از یک طرفم ته ذهنم میگه شاید دلیل حذف کرش از سایت اکتی خیلی ساده باشه به اینصورت چون تو چند سال اخیر نسخه جدیدی منتشر نشده تو سایت قرار ندادن و ربطی به فروش و قرارداد اینا نداره:-?? همانطور که اگر warrior of rock وجود نداشت الان احتمالا اسمی از guitar hero هم تو سایت اکتی نبود... امیدوارم این 24 ساعت هرچه زودتر بگذره تکلیفمون معلوم شه:d همچنان معتقدم یه خبری از کرش در راهه و ربط مستقیم به سونی داره...

آخرین ویرایش:
خب Tekken یا FF ؟ :d

امروز رو اگه بتونم چون روز اخر هست هرچی مونده رو مینویسم فقط زحمت بدید انگشتان عزیز رو و لطف بفرمایید بگید چه عناوینی مونده :|:d

خب Tekken یا FF ؟ :d

امروز رو اگه بتونم چون روز اخر هست هرچی مونده رو مینویسم فقط زحمت بدید انگشتان عزیز رو و لطف بفرمایید بگید چه عناوینی مونده :|:d
ff
-----------
فردا این موقع تاپیک کرش 20 صفحه رو رد کرده؟!:d
فردا این موقع از شوک نمایش آنچارتد بیرون اومدیم؟!:-o
فردا این موقع تحت تاثیر نمایش خفن tlg هفتاد درصد امضاها و اواتار ها برا این بازی شده؟!8->
فردا این موقع امار انحصاری های نمایش داده شده از دستمون در رفته؟!:d
یا اینکه فردا این موقع هیچ سونی فنی تو سایت پیدا نمیشه؟!x_x

یعنی برم FF رو دیگه :d ولی خب فایده نداره FFXV که تایید شده و جای بحثی نداره :d

Tekken هم تقریبا محاله و میشه بگی ناموس PS بود یه زمانی و گناه داره:|:d

Driver هم تو دلم هست ولی دیگه خیلی داغون شده و نسخه جدیدش اهمیتی نداره :|

Gran Turismo هم هست :d

Persona هم هست ولی نوشتنش با علی باید باشه تا من :d

کلا نمیدونم دیگه به شخصه دوست دارم بیاد Chrono Cross هم یه دلی از سری Chrono بنویسم ولی خب اینم خیلی وقته تعطیله :|

هروقت ایمانتون ضعیف شد این ویدئو رو ببینید:

[video=aparat;7WcBO]http://www.aparat.com/v/7WcBO[/video]
God of War III

تا الان حدود 10 بار بازی رو تموم کردم و کیفیت نهایی هم 100 برابر بهتر این ویدئو هست ولی بازم بعد دیدن این ویدئو :

یا حضرت عظمت !!:-o

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or