Sony استودیو Insomniac Games را به تصاحب خود درآورد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
113791

Sony Interactive Entertainment لحظاتی قبل از تصاحب Insomniac Games، سازنده عنوان موفق Marvel's Spider-Man و سری Ratchet and Clank، خبر داد و تایید کرد که این استودیو به فعالیت خود بعنوان یکی از استودیوهای داخلی PlayStation ادامه خواهد داد.

رئیس Sony Interactive Entertainment یعنی جیم رایان اخیرا اعلام کرد که در جهت ارائه محتوای هر چه بیشتر و تضمین موفقیت PlayStation در نسل آینده کنسول ها، شرکت Sony تقویت استودیوهای تحت اختیار خود و همچنین اضافه کردن استودیوهای بازی سازی جدید به مجموعه PlayStation را در دستور کار قرار داده است.

مراحل خرید Insomniac در حال نهایی شدن است و سازنده سری Resistance به زودی بعنوان چهاردهمین استودیو بازی سازی Sony معرفی خواهد شد.

شان لیدن در مصاحبه با Bloomberg اعلام کرد که در آینده برخی از بازی های استودیوهای جهانی Sony Interactive Entertainment، خصوصا بازی های چندنفره، ممکن است از انحصار PlayStation خارج شوند.

عناوین انحصاری همچنان جزئی از استراتژی شرکت خواهند بود، اما برخی بازی ها، بخصوص بازی های چندنفره که برای تجربه بر روی کامپیوترهای شخصی ساخته می شوند، ممکن است توزیع گسترده تری را تجربه کنند. ما باید از پلتفرم PlayStation حمایت کنیم، بحثی در این رابطه وجود ندارد. همانطور که گفتم، در آینده شاهد عناوینی از سوی استودیوهای من خواهید بود که در دسترس جمعیت گسترده تری از گیمرها قرار می گیرند.

Sony Acquires Spider-Man PS4 Developer Insomniac Games - IGN

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
سري horizon كافيه يا سري ori رو هم اضافه كنم؟
خود هيلو 5 به تنهايي اعلام شده بالاي 10 m نسخه فروش داشتهيا بيشتر
فرق متا و فروش رو هنوز نمیدونی 8->
گفتی پلی گراند این نسل ۳ بازی با متای بالا ۹۰ داده اون ۳ بازی چیان؟

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
وقتی تقریبا تمام دپارتمان هات در حال ورشکستگی و ضرردهی باشن این طبیعیه که کل تمرکز و بودجتو تو جایی سرمایه گذاری کنه که موفق تره.
اورهایپ برای چیزی که قبلا داشتیش رو درک نمیکنم.
به هرحال به سونی فن ها برای اضافه شدن استادیویی که قراره مثل قبل براشون بازی های انحصاری بسازه تبریک میگم.
داداش تقریبا یه 10 سالی دیر داری میزنی ، اول یه سرچ بزن راجب گزارش های مالی اخیر سونی تا اینقدر افتضاح ترول نکنی
راجب فروش چیزی که مشخصه هیچ کدوم از بازی های مایکرو با وجود PC هم باز 10 میلیون هم نفروختن پس بهتره که همون آمار nصد ساعت بازی کردن رو بگن ولی سونی الان یه استدیویی رو خریده با سابقه بسیار زیاد و کارنامه درخشان که آخرین بازیش در کمتر از 1 سال بیش از 13.2 میلیون فروخته و مهمتر از اون استدیو بزرگی هستن که همزمان به راحتی میتونن 2 تا بازی عالی بسازن و بازم نکته مهم اینه که از شوتر بگیر تا پلتفرمر و سوپرهیرویی اکشن ادونچر همه چی میتونن بسازن اونم با کیفیت عالی
قطعا خفن ترین خرید استدیو بود
الان با اضافه شدن اینسامنیاک استدیوهای فرست پارتی سونی به شدت خفن تر شدن و اکثرشون سطح بسیار بالایی دارن ولی با این حال اینسامنیاک جزو TOP3 استدیوهای سونی هست
پ ن : راستی بحث ori شد دیشب برا سوییچ‌ معرفی شد (البته برادر سوییچ) کسی چیزی نگفت ... خارج شد گویا :D امیدوارم برا PS4 هم‌‌ بدن

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
نظرتون در مورد این کراس اور چیه ؟ :D

t997695_.jpg

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
فرام سافتور پرنت داره ! ، پلاتینیوم گیمز هم آنقدر طرف قرار داد داره که بعید میدونم بشه یا بزارن یه شرکت بخردش! تجارت یه عرف و قانون نا نوشته ای روش داره ! شما نمیتونید یه چمدون پول بگیرید دستتون و برید هر چی استودیو که با بقیه همکاری مشترک داره بخرید و باعث خشم بقیه شید! اگه اینطوری بود که همون زمان ایکس باکس اورجینال عمو بیلی هر چی استودیو بود می‌خرید ، خلاص!
کسی نگفت سونی زنیبل برداره هر چی دستش اومد بخره اونایی که گفتم بحث علاقه بود اونایی هم که گفتم یحتمله امکان خریدش با توجه به شرایط بالاست.فرام سافتور زیر مجموعه ی کدوم شرکت هست؟درسته شرکت بزرگیه و بازیهایی زیادی میسازه ولی فک نمیکنم و جایی ندیدم که زیر مجموعه یا شریک تجاری شرکت خاصی باشه!!رابطه اش با سونی هم بسیار عالیه و دو سه تا انحصاری درجه یک هم براش ساخته.اینسومنیاک گیمز هم خیلی مخالفت میکرد و برای مایکروسافتم انحصاری ساخت ولی دیدی که در نهایت استدیو فرست پرتی سونی شد.شدنش که میشه ولی سخت و زمان بره

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
بحث تاپیک حالا باز داره میره سمت بیراهه میان در اینم تخته میکنن
--------------------
منم واقعا این خرید سونی درست و منطقی با سیاست میدونم کارشون عالی بود
درباره خرید رمدی هم واقعا اصلا معلوم نیست یهو بعد از خریدشون توسط سونی از این رو به اون رو شدن با در نظر گرفتن هزینه و مدیریت درست سونی به دوران اوج برگشتن شایدم اینجور نشه
ولی در کل نمیشه قدرت استودیویی که خالق Ip بزرگی بنام max payne کتمانش کرد واقعا اگه بتونه برگردن به دوران اوج به کمک سونی بازیهای انحصاری شاهکاری اتفاق میفته>:)>:)>:)
یه هفته قبل اعلام خرید insomniac توسط سونی
یه سری عکس از بازسازی studio گذاشته بودن اینستا
که گویا کار سونی بوده بی خبر بودیم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کسی نگفت سونی زنیبل برداره هر چی دستش اومد بخره اونایی که گفتم بحث علاقه بود اونایی هم که گفتم یحتمله امکان خریدش با توجه به شرایط بالاست.فرام سافتور زیر مجموعه ی کدوم شرکت هست؟درسته شرکت بزرگیه و بازیهایی زیادی میسازه ولی فک نمیکنم و جایی ندیدم که زیر مجموعه یا شریک تجاری شرکت خاصی باشه!!رابطه اش با سونی هم بسیار عالیه و دو سه تا انحصاری درجه یک هم براش ساخته.اینسومنیاک گیمز هم خیلی مخالفت میکرد و برای مایکروسافتم انحصاری ساخت ولی دیدی که در نهایت استدیو فرست پرتی سونی شد.شدنش که میشه ولی سخت و زمان بره

Kadokawa Corporation

شرکت بزرگی نیست ، یه ناشر سرگرمیه
سونی بخواد می‌تونه فرام سافتور رو با شرکت مادرش بخره ، ولی این شکلی صرف نمیکنه!
مثلا اگه میتونست قرام سافتور رو ۱۰۰۰ دلار بخره ! با شرکت مادرش باید ۲۰۰۰۰ دلار بخره!

بعد از این همه سال تازه خریدتش؟ خسته نباشه واقعا، انگار ۲۰ سال با یکی باشی بعدش بهش پیشنهاد ازدواج بدی

=))

بهترین پست تاپیک ! آخه عروس خانوم نازش خیلی زیاد بود! ;))

• Like
Reactions: Arsalan_xe

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
تد پرایس یه مدتی دچار توهم شده‌ بود ولی Sunset Overdrive به پرایس ثابت کرد که رسیدن به موفقیت در سایه مایکروسافت سرابی بیش نیست به همین دلیل دمش رو گذاشت رو کولش برگشت سمت سونی
همین تجربه رو رمدی و بانجی هم داشتن که از مایکرو جدا شدن.بزرگترین مشکل مایکرو اینه که استراتژی مشخصی برای بازی هایش حداقل تو این نسل نداشته.شرکتهایی هم که خریداری کرده به استثنای نینجا تئوری گرایششون به سمت بازی های سبک پی سی هست.
اینسومنیاک یکی از بهترین حرکتهای سونی در مقابل خریدهای مایکروسافته تو این چند سالی که اینسومنیاک بازی های مختلفی ساخته از جمله برای وی آر که برای psvr عرضه نشدن و اتفاقا بازی خوبی هستن.امید دارم اونا هم برای psvr ساخته بشه.
و مورد آخر این که فن های سونی انتظار نداشته باشید که طرفدارای مایکروسافت بیان از حرکت سونی تعریف و تمجید کنن به هر حال این جنگ و جدال هیچوقت تمومی نداره

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ولی به صورت کلی به نظر من این جنگ خرید باید بین ماکروسافت و سونی دیگه تموم بشه. هردوتا الان 14-15 تا استدیو دارن که به راحتی میتونن بازی های خوبی بسازن و بیشتر از این از هر طرف به نظر من خیلی به نفع صنعت گیم نیست.

ماکروسافت توی فرست پارتی وضعش وخیم بود و باید یک فکر به حال خودش میکرد و انصافا 4-5 تا خرید خوب کرد و 3-4 هم خریدای متوسط تا بتونه اون خلع انحصاری را پر کنه. سونی ولی همین نسل هم استدیوهای خفنی داشت و این خریدم بهش اضافه شد و به نظر دیگه هردو طرف باید پرچم سفید را بالا ببرن.

پ.ن 1 : نسل بعد نسل خفنی به لحاظ انحصاری خواهد بود
پ.ن 2 : اینسامنیاک بهتره یک Ratchet جدید بسازه
پ.ن 3: Remedy الان نهایت یک استدیو متوسط هست.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
همین تجربه رو رمدی و بانجی هم داشتن که از مایکرو جدا شدن
اتفاقا بزرگترین اشتباه بانجی جدا شدن از مایکروسافت بود یا نمیدونم بلعکس! دیگه غیرقابل انکاره که مایکرو و بانجی نسل قبل چه زوج خوبی رو تشکیل داده بودند و با هیلو داشتن یکه تازی میکردند ( دقیقا مثل مایکرو و فورزا توی این نسل) . بانجی بعد از جدا شدن از مایکروسافت هیچ وقت نتونست اون موفقیت قبل رو بدست بیاره.
شرکتهایی هم که خریداری کرده به استثنای نینجا تئوری گرایششون به سمت بازی های سبک پی سی هست.
سبک pc؟! چی هست؟ :D
از طرفی من موافقم که اینسامنیاک کلا خوراک سونیه و خیلی زودتر این خریده باید صورت میگرفت.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اتفاقا بزرگترین اشتباه بانجی جدا شدن از مایکروسافت بود یا نمیدونم بلعکس! دیگه غیرقابل انکاره که مایکرو و بانجی نسل قبل چه زوج خوبی رو تشکیل داده بودند و با هیلو داشتن یکه تازی میکردند ( دقیقا مثل مایکرو و فورزا توی این نسل) . بانجی بعد از جدا شدن از مایکروسافت هیچ وقت نتونست اون موفقیت قبل رو بدست بیاره.

سبک pc؟! چی هست؟ :D
از طرفی من موافقم که اینسامنیاک کلا خوراک سونیه و خیلی زودتر این خریده باید صورت میگرفت.
نتونست ؟ یه نگاه به آمار دستینی و جوایزی که برده بندازی بد نیست :D

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر