Sniper Elite V2 | XBOX360

سلام دوستان.یه راهنمایی میخواستم.
تو مرحله اخر چطوری باید مخزن سوخت موشک از بین ببرم!!:-/به اون کامیون سفیده هر چی تیر میزنم هیچیش نمیشه!!:|

سلام دوستان.یه راهنمایی میخواستم.
تو مرحله اخر چطوری باید مخزن سوخت موشک از بین ببرم!!:-/به اون کامیون سفیده هر چی تیر میزنم هیچیش نمیشه!!:|

نباید به کامیون سفیده شلیک کنی. وقتی که موشک سوخت گیریش تموم شد و به شمارش معکوس رسید باید خود موشک رو بزنی. همونطور که تانک ها رو منفجر میکنی روی موشک هم یه در قرمز رنگ کوچولو هست که باید به اون تیر بزنی.
البته بعد از اون یه مرحله ی دیگه هم هست. ;)
موفق باشی.

نباید به کامیون سفیده شلیک کنی. وقتی که موشک سوخت گیریش تموم شد و به شمارش معکوس رسید باید خود موشک رو بزنی. همونطور که تانک ها رو منفجر میکنی روی موشک هم یه در قرمز رنگ کوچولو هست که باید به اون تیر بزنی.
البته بعد از اون یه مرحله ی دیگه هم هست. ;)
موفق باشی.
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی.:)

خب بالاخره منم بازی را تمام کردم ،
اول از همه بگم که بازی خیلی کوتاه هست ، فکر نمیکردم اینقدر کوتاه باشه .
بعدش هم اینکه بازی داستان خوبی داشت ولی اصلا نوع روایت و شخصیت پردازیش خوب نبود .
گیم پلی هم خیلی تکراری بود ، کل مراحل باید به یک شکل عمل میکردیم ، ولی روی هم رفته عنوان بدی نبود و به شخصه ازش خوشم اومد .
فقط فکر کنم :
بازی ادامه پیدا کنه و این دفعه به زمان جلوتری بیاد . چون آخره بازی گفت که این شروع جنگی هست که من اولین سربازش هستم ، جنگ سرد

سلام دوستان اگه کسی تا اخرش رفته لطفا سوالم که مربوط به اچیومنتاس جواب بده مرسی.
دوستان اگر بازی تا انتها بریم با درجه سختی نرمال مثلا. بازی چقدر اچیومنت و گیم اسکور میده؟

منم بازی رو گرفتم و سه مرحله اش رو رفتم . کلا بازی خوبیه ولی یه کمی خسته کننده است . البته نظر من اینه چون دارم روی آخرین درجه سختی میرم بیچاره شدم .
ولی کلا بازی خوبی هستش ...

دوستان همون اولای بازی نمیدونم دقیقا مرحله چنده.تو خیابون بمبهاو میکاری بعد اون کامیون میاد که فک کنم یه شخصیته مهم توشه.بعد اونجا میریزم سرم.نمیدونم چیکار کنم؟/

دوستان همون اولای بازی نمیدونم دقیقا مرحله چنده.تو خیابون بمبهاو میکاری بعد اون کامیون میاد که فک کنم یه شخصیته مهم توشه.بعد اونجا میریزم سرم.نمیدونم چیکار کنم؟/
اول باید به اون بمب دومی که کار گذاشتی شلیک کنی تا منفجر بشه (وقتی که تانک به بمب دوم رسید) بعدش اگر ماشین ها منفجر نشده بودن تانکر سوخت سمت راست زیر بدنه رو بزن.موفقیت!

اون بمب اول رو منفجر کن.ادم مهمه رو بکش.بمب دوم رو منفجر کن تا تانک منفجر بشه .برو لباس ادم مهمه رو با x بگرد یه مدارک ورمیداره.مرحله تموم میشه

78008217703956583215.jpg

DLC جدید بازی اومده که باید برید هیتلر رو بکشید...

دوستانی که PC بازی میکنن میتونند به صورت جدا با حجم 200 مگابایت دانلود کنند و دوستان کنسول باز هم از شبکه لایو میتونند به صورت فری دانلود کنند...

تا داغه برید بگیرید و هیتلر رو شخصا بکشید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or