Sniper Elite V2 | XBOX360

78008217703956583215.jpg

DLC جدید بازی اومده که باید برید هیتلر رو بکشید...

دوستانی که PC بازی میکنن میتونند به صورت جدا با حجم 200 مگابایت دانلود کنند و دوستان کنسول باز هم از شبکه لایو میتونند به صورت فری دانلود کنند...

تا داغه برید بگیرید و هیتلر رو شخصا بکشید.

DLC رایگان هستش یا نه ؟؟
البته فکر نکنم هنوز DLC اومده باشه چون این عکس مربوط به کسانی هست که بازی رو پیش خرید کردن یا توی فروش خاصی این مرحله رو توی بازی گذاشتن ولی خدا کنه که DLC ـش اومده باشه . خیلی حال میده .

آخرین ویرایش:
DLC رایگان هستش یا نه ؟؟
البته فکر نکنم هنوز DLC اومده باشه چون این عکس مربوط به کسانی هست که بازی رو پیش خرید کردن یا توی فروش خاصی این مرحله رو توی بازی گذاشتن ولی خدا کنه که DLC ـش اومده باشه . خیلی حال میده .

من چون نمیتونم به شبکه لایو وصل بشم DLC مربوط به نسخه PC را گرفتم ولی اونایی که به شبکه لایو دسترسی دارن چک کنند ببین همچین چیزی بر روی لایو اومده یا نه؟

سوال در مورد مرحله دوم

من همون اول مرحله دوم گیر کردم. همونجا که میره توی یه خونه و چند صد متر روبرو چندتا سرباز ایستادن. هرکاری میکنم منو میبینن و میریزن سرم.

یه سوال دارم
آنلاینش پس کد میخاد یا نه ؟
فکر نمیکنم کد احتیاج داشته باشه.فردین آنلاینشو بازی کرده، من دقیق اطلاع ندارم.
سوال در مورد مرحله دوم
من همون اول مرحله دوم گیر کردم. همونجا که میره توی یه خونه و چند صد متر روبرو چندتا سرباز ایستادن. هرکاری میکنم منو میبینن و میریزن سرم.
دیدن که در هر صورت میبینن، ولی بهترین کار اینه که شما از توی پنجره ی طبقه ی دوم همون ساختمون (همونجا که یه سرباز جلوش وایساده و میتونی مخفیانه خفه ش کنی) همه رو بزنی (چون نمیتونن بیان تو ساختمون)، فقط یه اسنایپر ته خیابون هست که باید از اونجا بیای بیرون و بزنیش. خیلی راحته.
موفق باشی.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or