Sniper Elite V2 | XBOX360

xray بازی واقعا محشره.
تابحال تیر زدید به نارنجکهای دور کمر دشمنا؟
تیر بزنید و شاهد بهترین صحنه تو بازی باشیدوطرف رسما کتلت میشه :دی

بازی رو تموم کردم به نظرم نسخه اول توی زمان خودش خیلی سرتر بود بریم سر اصل مطلب

گیم پلی 8
داستان 6
گرافیک 6
موزیک 6

در کل :6.5

ارفاق هم بهش کردم اصلا انتظارم رو براورده نکرد برای وقت پرکنی خوب بود طبق معمول این سبک بازی ها فقط روی اسلحه های دوربین دارش خوب کار شده بود بقیه اسلحه هاش در حد بازیهای داخلی خودمون بود
هوش مصنوعی که اصلا راجع بهش صحبت نکنیم سنگینتریم:-&

من هم تمومش کردم ولی نفهمیدم قضیه پیدا کردن این شمش های طلا و این بطری ها چی بود؟ ما که پیدا نکردیم جز سه چهار تا!!!!! حالا چی؟ باید از اول بازی کنیم بقیه رو پیدا کنیم؟:-/

من هم تمومش کردم ولی نفهمیدم قضیه پیدا کردن این شمش های طلا و این بطری ها چی بود؟ ما که پیدا نکردیم جز سه چهار تا!!!!! حالا چی؟ باید از اول بازی کنیم بقیه رو پیدا کنیم؟:-/
صرفا جهت سرگرمی و گرفتن اچیومنت. :دی
آره میتونی از اول بازی کنی تا همه رو پیدا کنی. اونایی هم که پیدا کردی محفوظه و حساب شده.

این چه اسنایپریه که طرف تا کمر از پنجره اومده بیرون و داره بهت تیراندازی می کنه؟!!!
کدوم اسنایپری در طول تاریخ اینقدر کودن بوده که ما خبر نداشتیم؟
دوست ندارم ترول کنم ولی این بازی حتی ارزش وقت گذاشتن برای نسخه کپی رو هم نداره.
اونائیکه تا حالا بازی نکردن بدونن که هیچی از دست ندادن.
کلا" هر بازی که اسم استودیوی Rebellionروی کاورش باشه باید ازش دوری کرد!

آخرین ویرایش:
این چه اسنایپریه که طرف تا کمر از پنجره اومده بیرون و داره بهت تیراندازی می کنه؟!!!
کدوم اسنایپری در طول تاریخ اینقدر کودن بوده که ما خبر نداشتیم؟
دوست ندارم ترول کنم ولی این بازی حتی ارزش وقت گذاشتن برای نسخه کپی رو هم نداره.
اونائیکه تا حالا بازی نکردن بدونن که هیچی از دست ندادن.
کلا" هر بازی که اسم استودیوی Rebellionروی کاورش باشه باید ازش دوری کرد!

این نکته ای که شما بهش اشاره کردی مربوط به هوش مصنوعی enemy میشه که تنها به واسطه همین یک ضعف نمیشه کل بازی رو زیر سوال برد. بازی المان های قوی زیادی داری که این بازی رو در برخی زمینه ها نسبت به سایر بازی ها استثنا می کنه. که اگر مایل بودی بهشون اشاره می کنم.

ضمن اینکه ایرادی که شما به هوش مصنوعی بازی گرفتی در تمام طول بازی مشاهده نمیشه خیلی جاها هم enemy sniper بسیار فوق العاده cover کرده و به سختی میشه محلش رو تشخیص داد و مورد هدف قرار داد.

این نکته ای که شما بهش اشاره کردی مربوط به هوش مصنوعی enemy میشه که تنها به واسطه همین یک ضعف نمیشه کل بازی رو زیر سوال برد. بازی المان های قوی زیادی داری که این بازی رو در برخی زمینه ها نسبت به سایر بازی ها استثنا می کنه. که اگر مایل بودی بهشون اشاره می کنم.

ضمن اینکه ایرادی که شما به هوش مصنوعی بازی گرفتی در تمام طول بازی مشاهده نمیشه خیلی جاها هم enemy sniper بسیار فوق العاده cover کرده و به سختی میشه محلش رو تشخیص داد و مورد هدف قرار داد.
علاوه بر مشکل حاد در زمینه هوش مصنوعی و همینطور گرافیک فنی تاریخ مصرف گذشته،خیلی تکراریه و این یعنی وقت تلف کردن.
بازی مطمئنا" نکات مثبتی هم داره ولی متاسفانه در مقابل نکات منفی خیلی به چشم نمیآن

علاوه بر مشکل حاد در زمینه هوش مصنوعی و همینطور گرافیک فنی تاریخ مصرف گذشته،خیلی تکراریه و این یعنی وقت تلف کردن.
بازی مطمئنا" نکات مثبتی هم داره ولی متاسفانه در مقابل نکات منفی خیلی به چشم نمیآن

به هر حال بازی داره جنگ جهانی دوم رو روایت میکنه دیگه . این زمینه از گرافیک هم میخوره بهش. گرافیکش خوب بود. همخونی داشت. فقط اگر لحظه ی اصابت گلوله اجزای داخلی بدن رو نشون نمیداد که چطوری داغون میشن بهتر بود. ;)

بازي رو تموم كردم.
فكر نمي كردم بازي به اين خوبي باشه.
بعضي از جاهاي بازي خيلي شبيه نسخه ي ١ اين بازي بود. اسنايپر هاي دشمن بعضي از موقع ها بدجويي قايم مي شدند.
اين صحنه اي كه گلوله كند مي شد هم در اواخر بسيار تكراري مي شد. به طوري بعضي وقت ها اينقدر دكمه هاي دسته رو فشار مي دادم كه نزديك بود از جا كنده شه!*

در كل امتياز 8 رو مي دم.

دوستان اگه پايه ايد بيان اين قسمت ويوي رو درجه ي اسنايپر اليت بريم كي مي ياد؟؟؟؟؟ ركورد رو هم بايد عكس بگيريد.

*

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or