Sniper Elite V2 | XBOX360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بعضی جاها که مبارزه از نزدیک باید انجام بشه و مجبوریم که از مسلسل استفاده کنیم گیم پلی خیلی جالب نمیشه ، اینجاست که بازی ضعف خودشو نشون میده ولی در کل در حالت تک تیراندازی بازی خیلی جذابه .
من فعلا رسیدم به مرحله هشتم .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
کسی از دوستان توی چشم اون تک تیر انداز ها که قایم شدن زده؟من زدم :>یک اچیومنت میده با کلی امتیاز سعی کنید بزنید چون خیلی کیف میده.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
کسی از دوستان توی چشم اون تک تیر انداز ها که قایم شدن زده؟من زدم :>یک اچیومنت میده با کلی امتیاز سعی کنید بزنید چون خیلی کیف میده.

اچیومنت Deadeye رو میگی یا Pass the Buck...؟
اولی رو من گرفتم (اینو اولین بار که تو چشم یکی بزنی میده) ولی این دومی رو نمیدونم چیه.
نوشته Get a sniped ricochet headshot.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.دوستان یه سوالی داشتم.برای اینکه بخوام طرف هدشات کنم یا اینکه مثلا تو چشم طرف بزنم(:d)باید نشونه دوربین رو به صورت خواسی بگیرم.اخه مثلا نشونه رو بالا میگیرم بعد تیر میخوره تو گردن یا دست طرف!!:|

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام.دوستان یه سوالی داشتم.برای اینکه بخوام طرف هدشات کنم یا اینکه مثلا تو چشم طرف بزنم(:d)باید نشونه دوربین رو به صورت خواسی بگیرم.اخه مثلا نشونه رو بالا میگیرم بعد تیر میخوره تو گردن یا دست طرف!!:|

اقا فرض کن خودت داری نشونه گیری میکنی و بعد بزن قلل خاصی نمی خواد کلا.

دوستان اگر تو کمر یارو بزنید هم اچیومنت میده البته نمی دونم باید کار خاصی کرد یا نه ولی امروز زدم تو کم یارو یک اچیومنت داد!!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال

روی درجه سختی Normal و بالاتر حالت گلوله طبیعی میشه. یعنی میزان باد و فاصله و وزن گلوله روی جهت گلوله و پایین افتادنش تاثیر داره.
برای مثال برای Head زدن باید کمی نشونه رو بالاتر بگیری. در کل یه کم تمرین کنی قلقش دستت میاد. ;)
روی Easy اینطور نیست و هرجا رو بگیری همونجا رو میزنه.

دوستان اگر تو کمر یارو بزنید هم اچیومنت میده البته نمی دونم باید کار خاصی کرد یا نه ولی امروز زدم تو کم یارو یک اچیومنت داد!!

چه اچیومنتی داد رفیق؟
میشه اسمش رو بگی؟
راستی جواب پست قبلیم رو هم ندادی. :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی Coop بازی کرده بیاد بگه چجوری است ؟ البته فردین بازی کرده اما توضیحی نداده تا این لحظه :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عزیزجان کل بازی که گرافیک نیست...

این وسط گیم پلی خیلی نقش مهمتری نسبت به گرافیک ایفا میکنه.....

بازی که گیم پلی روان و جذابی داره گرافیکشم پایین باشه بازم کاربر رو جذبه بازی میکنه...

اینم یادمون باشه کمتر بازیهایی در زمان جنگ جهانی با موضوع تک تیرانداز ساخته میشه که بازم با وجود خیلی از کم و کسریها باید به شرکت سازنده تبریک گفت...
بله حرف شما درست ــه ولی مگه من گفتم اگه گرافیکش بالا باشه خوبه:D
من گفتم چرا انقدر بین گرافیکی که تو عکس هاست و توضیحی که دوستان میدن اختلاف هست!
که هنوز جواب نگرفتم!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
بله حرف شما درست ــه ولی مگه من گفتم اگه گرافیکش بالا باشه خوبه:D
من گفتم چرا انقدر بین گرافیکی که تو عکس هاست و توضیحی که دوستان میدن اختلاف هست!
که هنوز جواب نگرفتم!

غکسها از محیط بازی گرفته نشده....

عکسها به صورت نقاشی شده منتشر شده برای همین شفافیت بالاتری داره و نمیشه گفت خوده محیط اصلیه بازی به حساب میاد....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کسی Coop بازی کرده بیاد بگه چجوری است ؟ البته فردین بازی کرده اما توضیحی نداده تا این لحظه :d
نوید چیز خاص و جدایی نداره حالت Co-Op. می تونی همون مراحل سینگل رو با دوستت بری که البته روی درجه خیلی سخت میتونه کمکتون کنه چون بازی واقعا سخت میشه و تو این حالت اگر یکیتون بیوفتین زمین اونیکی میتونه کمک کنه.

در مورد گرافیک هم بگم که واقعا من ازش راضیم. نمیدونم چرا بعضی ها نپسندیدن. یکی از بهترین گرافیک هایی رو داره که تاحالا دیدم. محیط های جنگ زده به حدی زیبا کار شدن که بعضی وقت ها واقعا حس میکنم که توی برلین بعد از تصاحب شده ام. هم گرافیک تکنیکیش منو راضی کرده هم هنریش. حالا مشکل کجاست متوجه نمیشم.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
حالت split screen که نداره co opش آنلاینه فقط درسته !؟

بله split screen و system link نداره، فقط آنلاینه.
------
پ.ن. واقعا بازی لذت بخشی بود. مخصوصا حالت طبیعی گلوله که در عین سخت کردن بازی باعث میشد حس یه Sniper ـه واقعی داشته باشم. :D
از پایان بازی هم به نظر میاد که ادامه داشته باشه. منتظریم. :)

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
نوید چیز خاص و جدایی نداره حالت Co-Op. می تونی همون مراحل سینگل رو با دوستت بری که البته روی درجه خیلی سخت میتونه کمکتون کنه چون بازی واقعا سخت میشه و تو این حالت اگر یکیتون بیوفتین زمین اونیکی میتونه کمک کنه.

در مورد گرافیک هم بگم که واقعا من ازش راضیم. نمیدونم چرا بعضی ها نپسندیدن. یکی از بهترین گرافیک هایی رو داره که تاحالا دیدم. محیط های جنگ زده به حدی زیبا کار شدن که بعضی وقت ها واقعا حس میکنم که توی برلین بعد از تصاحب شده ام. هم گرافیک تکنیکیش منو راضی کرده هم هنریش. حالا مشکل کجاست متوجه نمیشم.

الان فهمیدم چرا فردین این همه از بازی پشتیبانی میکنه!واقعا بازیش قشنگه پس به قول فردین نا حق حرف نزنین.مهمترین چیزیی که بازی داره فضا سازی بسیار زیبای بازیه.واقعا کسایی که مثل من دلشون واسه بازی های جنگ جهانی تنگ شده بود این بازی رو بخرن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر