Sleeping Dogs | X360

آقا بخدا اینجوری نمیشه یکی بمن بگه چجوری ماهی گیر بیارم و باهاش یه نفر رو بکشم؟
آخر بازی که ماموریتا تموم شده دیگه تو کلاب کسی رو نمیتونه بگیره و بکوبه به آکواریوم تیراندازی هم نمیتونه تو کلاب بکنه حالا من ماهی از کجا گیر بیارم؟
شما وسط بازی استپ بزن بعد از تو منو social hub رو بزن و بعدش missions و بعدش از تو لیست مرحله club bam bam رو بزن تا اون مرحله رو دوباره بازی کنی و بتونی با ماهی آدم بکشی .

شما وسط بازی استپ بزن بعد از تو منو social hub رو بزن و بعدش missions و بعدش از تو لیست مرحله club bam bam رو بزن تا اون مرحله رو دوباره بازی کنی و بتونی با ماهی آدم بکشی .
ایول خیلی میخواستم مرحله ی عروسی رو دوباره برم تونستم برم

یه روش خوب واسه فرار کردن از پلیس ها که من همیشه استفاده میکنم اینه که سوار ماشین که هستم کلا توقف میکنم و ماشین پلیس ها هم بغلم وای میسن .
یکم که تو این حالت باشی پلیسه از ماشین پیاده میشه که دستگیرت کنه . تا نزدیک ماشینم میشه منم گازش رو میگیرم و میرم و پلیسه هم کلا جا میمونه .

یه روش دیگه که من تست کردم اینه که پشت ماشین پلیس بری از ماشین خودت بپری توش و دید پلیس در minimap کمتر میشه گازشو که بگیری از دیدشون خارج میشی و minimapآبی میشه.

بهترین راه برای بالا بردن face در بازی چیه؟
من مراحل فرعی رو میرم ولی مقدار خیلی کمی فیسم میره بالا.
بهترین راه اینه که شما لباس هایی رو بپوشی که میزان فیس رو با یه درصدی زیاد کنه، مثلا اون عینکی رو بخری که این ویژگی رو داره بعد میبینی که چجوری زیاد میشه. یه ست لباس هم واسه اینکار هست.

اقا مرحله تکرار کنی بازم انواع و اقسام level های ادمت بالا میره ؟
من face و police رسید به 10 اما اونیکی تا 9.5 رفت و بازی تموم شد !
آره کوروش جان اگه تکرار کنی Triad Level هم میره بالا. (البته واسه اونایی که کامل نگرفتی)
ترجیحا یه دست لباس 15% Extra Triad XP هم بگیر که راحتتر پر شه. ;)

آره کوروش جان اگه تکرار کنی Triad Level هم میره بالا. (البته واسه اونایی که کامل نگرفتی)
ترجیحا یه دست لباس 15% Extra Triad XP هم بگیر که راحتتر پر شه. ;)
دوستانی که این لباس رو سراغ ندارن تا فیس 6 برن
بعد اون کت و شلوار سفید عروسی پگی رو بپوشن

من که بازیم باگ گرفت! بوسیدمش گذاشتم کنار!
نه لباس میتونم عوض کنم! نه فروشگاه لباسا رو نقشه هست!
جاهاش رو بلدم میرم! فروشنده هاش نیستن!

عرض سوال خدمت اساتید!:d
این خروس مورد نظر رو که انتخاب کردم،بعد مسابقه شروع میشه؛در طول مسابقه،باید نقش مجسمه آزادی رو ایفا کنم یا میشه این خروس ها رو کنترل کرد؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or