Sleeping Dogs | X360

منم فقط JOBها شد 29تا اخر بازی توی گوشی هم هیچی نیست همشو انجام دادم رو نقشه هم چیزی نبود راهی نیست 30تاش کنم؟

وقتی تو شهر با ماشین دور میزنی کامیون هایی رو میبینی که بالاشون یه علامت نارنجی گذاشته باید اونا رو بدزدی به نزدیکترین پارکینگ ببری که شامل Job میشه

عزیزان بعد از تموم کردن بازی new game میشه؟
یا میتونیم برگردیم به شهر و ایتم های باقی مونده رو جمع کنیم ؟؟
3 تا دونه shrine مونده با دوتا مجسمه واسه مربی باشگاه !!
روانیم کردن !!
مجسمه ها میدونم کجان، ولی قابل دسترسی نیستن
یکی طبقه بالای اون مجتمع جلوی مرکز خرید توی بخش بالا
یکی هم توی یک مِلک خصوصی به اسم two chin هست که درس بستست !! )x
میدونید چطوری میشه به اینا رسید؟

بعد بازی کردن بازی بله میشه تو شهر چرخید
توی ملک تو چین باید بری توی یه ساختمان که دقیقا سمت راست ملک هستش از در برو تو بعد از پله ها بری بالا مستقیم میری تو خونه البته اینم بگم که در اصلی خونه فقط و فقط توی مرحله اصلی two chin باز میشه

اره بالاخره پیداش کردم.نکتش این بود که اگر شب باشه این event تو نقشه نمیاد

راستی؟
من که فقط یه event مونده هر کاری میکنم تو نقشه نمیاد و اون جاهایی رو که تو اچیومنت گاید رو نقشه نشون دادی هم رفتم ولی هیچ event ای نمیاد
چیکار کنم؟ فقط این event مونده بازی 100 % شه

راستی؟
من که فقط یه event مونده هر کاری میکنم تو نقشه نمیاد و اون جاهایی رو که تو اچیومنت گاید رو نقشه نشون دادی هم رفتم ولی هیچ event ای نمیاد
چیکار کنم؟ فقط این event مونده بازی 100 % شه
این event هارو تو روز باید انجام بدی و همچینین تو هوای آفتابی

اقا کسی میتونه عکس نقشه رو بذاره که لوکیشن لاک باکس ها و شراین ها علامت خورده باشه توش ؟؟؟
1 شراین مونده با حدود 15 تا لاک باکس
اینا سرویس کردن منو !!

همه رو یافتم جز دو تا event که نیستن :d

---------- نوشته در 04:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:53 AM ارسال شده بود ----------

جلوتر بری تو نقشه جاشون رو نشون میده

وقتی تعدادشون به انگشتای یک دست میرسه دیگه اون تاکتیک جواب نمیده

آخرین ویرایش:
اقا کسی میتونه عکس نقشه رو بذاره که لوکیشن لاک باکس ها و شراین ها علامت خورده باشه توش ؟؟؟1 شراین مونده با حدود 15 تا لاک باکساینا سرویس کردن منو !!
خب وقتی میری تو مپ بازی گزینه ای وجود داره به اسم کالکتیبل یا کالکشین اونو میزنی رو 4 منطقه اصلی بازی جای صندوقا و شراینا رو نشون میده اونایی که پیدا کردی بارنگ روشن و اونایی رو هم که پیدا نکردی با رنگ تیره و تقریبا نامرئی نشون میده ولی دیده میشه D:

یه راهنمایی کوچیکی به من میکنین
من رسیدم اون مرحله که naz رو گروگان میگیریم
من از اون محوطه ی یاراش میبرمش بیرون بعد میگه put naz in a trunk اون یعنی چی؟چه کار کنم؟ناز بمیره میبازم تروخدا کمکم کنین

Last edited by a moderator:
یه راهنمایی کوچیکی به من میکنین
من رسیدم اون مرحله که naz رو گروگان میگیریم
من از اون محوطه ی یاراش میبرمش بیرون بعد میگه put naz in a trunk اون یعنی چی؟چه کار کنم؟ناز بمیره میبازم تروخدا کمکم کنین
یارو رو بزار توی صندوق عقب یه ماشین!

Last edited by a moderator:
اون اچیومنتی که برای کشتن یه نفر با ماهی هست رو میشه بگین از کجا ماهی گیر بیارم الان آخر بازیه و توی کلاب هم که میرم نمیتونم آکوریوم رو بشکنم چیکار کنم؟

اون اچیومنتی که برای کشتن یه نفر با ماهی هست رو میشه بگین از کجا ماهی گیر بیارم الان آخر بازیه و توی کلاب هم که میرم نمیتونم آکوریوم رو بشکنم چیکار کنم؟
یه ادم بگیر بکوبش به اکواریوم !!
مرحله اخر اسلحه داری، با تیر بزن تانک میاد بایین درسته :d

بچه ها تو مراحل اول که یه یارو اسمش مینگ هست رو نمیتونم بکشم چاقو دستشه نزدیکش میشم فوری 2 تا ضربه چاقو میزنه میکشه چیکارش باید بکنم؟

بچه ها تو مراحل اول که یه یارو اسمش مینگ هست رو نمیتونم بکشم چاقو دستشه نزدیکش میشم فوری 2 تا ضربه چاقو میزنه میکشه چیکارش باید بکنم؟
موقعی که می خواد بزنتت رنپش قرمز می شه اون موقع Y رو بزن تا COUNTER ATTACK بکنه .چند بار این جوری کنی یارو کارش تمومه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or