Sleeping Dogs | X360

بابا داداش ترکوندیا!!!!:d
دست گلت درد نکنه واسه جوابتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت:-*
الان میرم امتحان می کنم!
plz w8 a moment ! (اینو نوشتم بگم منم فینگیلیش بلدماااااا!:d)
راستی یه سوال داشتم!
این بازی دقیقا چقدر میطوله؟!:d
یه مدت بود از بی بازی ای کلا ایکس باکس بازی نمی کردم!!!!!
این بازیرو تازه بعد از 2-3 هفته پیدا کردم!

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا داداش نشد که!
کلا تا رفتم توی زمین باختم!!!!!:(
ای خدااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا !
خواهش میکنم.

سعی کن دقیقا اون قسمتی رو که میره تو زمین به خاطر بسپری و دفعه بعد که به اون قسمت می رسی با کمترین سرعت ردش کنی. حتی اگه تونستی با سرعت 10 کیلومتر بر ساعت و خیلی آروم اون منطقه رو رد کن. اگر هم تونستی یکم توقف کن بعد حرکت کن تا تو زمین نره. من این روش رو امتحان کردم جواب داد.
352nmsp.gif

من خودم هنوز تا آخرش نرفتم. دقیق نمیدونم چقدر طول می کشه. ایکاش سیستم درصدی تو بازی وجود داشت و میدونستیم چند درصد بازی رو رفتیم و چقدرش مونده. من خودم هم کلا یه6، 7 ماهی بود که سمت ایکس باکس نرفته بودم. اهل بازی نیستم زیاد. اما همیشه بازی های مبارزه ای و اکشن که تم اصلی مبارزاتش بر پایه هنرهای رزمی باشه منو به خودش جذب کرده.
birgits_snill.gif

خواهش میکنم.

سعی کن دقیقا اون قسمتی رو که میره تو زمین به خاطر بسپری و دفعه بعد که به اون قسمت می رسی با کمترین سرعت ردش کنی. حتی اگه تونستی با سرعت 10 کیلومتر بر ساعت و خیلی آروم اون منطقه رو رد کن. اگر هم تونستی یکم توقف کن بعد حرکت کن تا تو زمین نره. من این روش رو امتحان کردم جواب داد.
352nmsp.gif

من خودم هنوز تا آخرش نرفتم. دقیق نمیدونم چقدر طول می کشه. ایکاش سیستم درصدی تو بازی وجود داشت و میدونستیم چند درصد بازی رو رفتیم و چقدرش مونده. من خودم هم کلا یه6، 7 ماهی بود که سمت ایکس باکس نرفته بودم. اهل بازی نیستم زیاد. اما همیشه بازی های مبارزه ای و اکشن که تم اصلی مبارزاتش بر پایه هنرهای رزمی باشه منو به خودش جذب کرده.
birgits_snill.gif
ممنون داداش.
ولی اون قسمتی که میره تو زمین به صورت موج های دریاست!
مثله آب میمونه.!!!!!!!!!!
خیلی باگه تپلیه!
دیگه باگم رد کرده!!!!!!!!!!!!
60 دفعه این مرحله رو رفتم هر دفعش این شکلی شد!

4 ساعت بازی کردم متاسفانه اصلا اون چیزی نیست که نشون میداد و زیاد جذابیت نداره. حالا نمیدونم جلوتر خوب میشه یا نه

منم در ابتدای بازی زیاد خوشم نیومد و گفتم پس چرا این همه ازش تعریف میکنن؟!اما کم کم وارد داستان بازی شدم و تنوع مراحل بیشتر شد یه کم خوشم اومد

اره حقیقتا اوایل بازی جالب نیست
در جریان انواع ماموریت های بازی که میوفتی کم کم جذابیت خودشو بدست میاره
ولی بازی دچار مشکل تکراری شدن هست در مبارزات تن به تن، فجیع
رانندگی هم کاملا عین میدنایت کلوب هست که ارکیده بیشتر
که من دوست دارم البته

دوستان یه مشکل عجیب پیدا کردم
بازی (نسخه 360) رو وقتی رو هارد اجرا میکنم اهنگهاش مثل اهنگای رادیو یا کاراوکه یا موزیک منوش از کار میفته ولی وقتی از روی دیسک بازی رو اجرا میکنم همه اهنگاش پخش میشن
راه حلی دارین؟

دوستان یه مشکل عجیب پیدا کردم
بازی (نسخه 360) رو وقتی رو هارد اجرا میکنم اهنگهاش مثل اهنگای رادیو یا کاراوکه یا موزیک منوش از کار میفته ولی وقتی از روی دیسک بازی رو اجرا میکنم همه اهنگاش پخش میشن
راه حلی دارین؟
اکسترنال یا اورجینال؟

کمک!!!

توی یکی از قسمت های بازی
که با قایق میری توی یه جزیره دنبال شخصی به اسم جکی وقتی Y رو میزنم و بیل رو میگیره دستش
بلافاصله صفحه سیاه میشه و یه جورایی هنگ میکنه و فقط صدای گنجیشک میاد! فقط هم دکمه home کار میکنه توی اون موقعیت، حتی دوباره روی یه دیسک دیگه بازی رو رایت کردم ولی بازم همین داستانه! بازی رو هم به روش Patch Lt3.0 isos to Lt2.0 روی lt2 بازی میکنم

کمک!!!

توی یکی از قسمت های بازی
که با قایق میری توی یه جزیره دنبال شخصی به اسم جکی وقتی Y رو میزنم و بیل رو میگیره دستش
بلافاصله صفحه سیاه میشه و یه جورایی هنگ میکنه و فقط صدای گنجیشک میاد! فقط هم دکمه home کار میکنه توی اون موقعیت، حتی دوباره روی یه دیسک دیگه بازی رو رایت کردم ولی بازم همین داستانه! بازی رو هم به روش Patch Lt3.0 isos to Lt2.0 روی lt2 بازی میکنم

کمک!!!

احتمال زیاد یا ایمیج بازی مشکل داره یا شما بد تبدیل کردید یا بد رایت شده به نظرم رو LT 3 بازیش کنی بهتر باشه چون از روی تجربه تبدیل میگم

یه سوال وقتی سامسونت یه آقا یا کیف یه خانومو بر میداریم چه جوری میتونیم پولاشو برداریم؟
باید به کسی بفروشیم؟
ممنون میشم اگه یاد بدین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or