Sleeping Dogs | X360

امروز یه باگ پدر مادر دار دیدم تو بازی ....
داشتم یه بابایی رو چکُ لقدی میکردم بنده خدا رفت تو دیوار بعد دیدم 300 متر رفته زیر زمین !:دی
خیلی خوشگل بود صحنه !

امروز یه باگ پدر مادر دار دیدم تو بازی ....
داشتم یه بابایی رو چکُ لقدی میکردم بنده خدا رفت تو دیوار بعد دیدم 300 متر رفته زیر زمین !:biggrin1:
خیلی خوشگل بود صحنه !
چطوری زدی بنده خدا رو ؟ :d

منم بالاخره موفق شدم بازی را تمام کنم ، یکی از بهترین بازی هایی بود که تو این مدت بازی کردم .
همه چیز به نظر من که عالی بود . قبل از بازی و از روی تریلر ها اصلا فکر نمیکردم بازی خوبی از آب در بیاد ولی همین که شروع با بازی کردن کردم هر چی بیشتر رفتم جلو بیشتر جذب بازی شدم ، از همه جالب تر هم شیوه روایت داستان بود که خیلی خوب و به سبک فیلم های اکشن هنگ کنگی روایت میشد .

ولی با پایان بازی خیلی حال نکردم یعنی به نظرم خیلی زود سر هم بندی شد و جمعش کردن ، دوست داشتم وی شن به پلیس ملحق نشه و کنار گروه sun on ye بمونه .

دوستان من یه جای sleeping dogs گیر کردم.
یه جاش هست دوست دختر ace در حال مرگه میری از ماشینش عکس میگیری و بعد باید با hotshot مسابقه بدی؛ وسطای مسابقه یهو من میرم تو زمین!
بعشد میبازم!
همون جا هم بازی گیر میکنه!
کنسول هنگ نمی کنه ها! فقط بازی گیر میکنه!
حالا من چی کار کنم؟!
دارم دیووونه میشم!!!!!!!!!!!!!!:(

یه جاش هست دوست دختر ace در حال مرگه میری از ماشینش عکس میگیری و بعد باید با hotshot مسابقه بدی؛ وسطای مسابقه یهو من میرم تو زمین!
بعشد میبازم!
حالا من چی کار کنم؟!

بازی رو از روی هارد اجرا کن مشکلت رفع میشه

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

بعشد میبازم!
حالا من چی کار کنم؟!
برای منم همین مشکل بوجود اومد و وسط مسابقه میرفت تو زمین و هنگ می کرد. تنها راه رفع مشکل برای اونایی که با دیسک بازی رو اجرا می کنند نه از روی هارد اینه: باید اونجایی که دقیقا تو زمین فرو می ره با ماشین مسابقه آروم گاز بدی و اون یه تیکه رو آروم با سرعت پایین حرکت کنی، نه اینکه سرعتت اونقدر کم باشه که عقب بیافتی، یه سرعت معمولی در حد کم و بعد وقتی اون قسمت رو رد کردی دوباره با سرعت بالاحرکت کنی. هرجا گیر می کرد و می رفت به ناکجا آباد باید آروم حرکت کنی تا قشنگ اون محیط لود بشه. این روش برای تمام مسابقات موتور سیکلت و ماشین جواب میده. :d

میخواستم این بازی را بگیرم ولی نگرفتام اومدم بپرسم بگیرم بازی را باحاله ایا !؟؟/

اره خوبه! تکمیل نیست ولی قابل قبوله!
ولی این کدها که باید وارد کنی بدجور رو مخه!
اقا من نفهمیدم زرد میشه یعنی چی؟ زرد میشه عدد بالا پایینش رو میزنم اشتباهه! مثلآ 3 زرد میشه بعد عدد درست 6ه!

اره خوبه! تکمیل نیست ولی قابل قبوله!
ولی این کدها که باید وارد کنی بدجور رو مخه!
اقا من نفهمیدم زرد میشه یعنی چی؟ زرد میشه عدد بالا پایینش رو میزنم اشتباهه! مثلآ 3 زرد میشه بعد عدد درست 6ه!
داداش گلم وقتی زرد میشه یعنی اینکه عدد توی رمز هست ولی جاش اشتباهه..!
مثلا وقتی عدد3 توی خونه ی اول زرد میشه یعنی عدد3 توی این کد 4 رقمی هست،ولی جاش اشتباهه.
یعنی مثلا باید این عدد رو توی خونه ی دوم بذاری.
وقتی هم سبز میشه یعنی عدد رو درست جاگذاری کردی.....
اوکی شد باو؟

---------- نوشته در 09:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:09 PM ارسال شده بود ----------

برای منم همین مشکل بوجود اومد و وسط مسابقه میرفت تو زمین و هنگ می کرد. تنها راه رفع مشکل برای اونایی که با دیسک بازی رو اجرا می کنند نه از روی هارد اینه: باید اونجایی که دقیقا تو زمین فرو می ره با ماشین مسابقه آروم گاز بدی و اون یه تیکه رو آروم با سرعت پایین حرکت کنی، نه اینکه سرعتت اونقدر کم باشه که عقب بیافتی، یه سرعت معمولی در حد کم و بعد وقتی اون قسمت رو رد کردی دوباره با سرعت بالاحرکت کنی. هرجا گیر می کرد و می رفت به ناکجا آباد باید آروم حرکت کنی تا قشنگ اون محیط لود بشه. این روش برای تمام مسابقات موتور سیکلت و ماشین جواب میده. :d
بابا داداش ترکوندیا!!!!:d
دست گلت درد نکنه واسه جوابتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت:-*
الان میرم امتحان می کنم!
plz w8 a moment ! (اینو نوشتم بگم منم فینگیلیش بلدماااااا!:d)
راستی یه سوال داشتم!
این بازی دقیقا چقدر میطوله؟!:d
یه مدت بود از بی بازی ای کلا ایکس باکس بازی نمی کردم!!!!!
این بازیرو تازه بعد از 2-3 هفته پیدا کردم!

---------- نوشته در 09:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 PM ارسال شده بود ----------

ای بابا داداش نشد که!
کلا تا رفتم توی زمین باختم!!!!!:(
ای خدااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااا !

داداش گلم وقتی زرد میشه یعنی اینکه عدد توی رمز هست ولی جاش اشتباهه..!مثلا وقتی عدد3 توی خونه ی اول زرد میشه یعنی عدد3 توی این کد 4 رقمی هست،ولی جاش اشتباهه.یعنی مثلا باید این عدد رو توی خونه ی دوم بذاری.وقتی هم سبز میشه یعنی عدد رو درست جاگذاری کردی.....اوکی شد باو؟
ااا! راست میگیا! من فکر میکردم زرد میشه یعنی به عدد درست نزدیک شدیم! دستت درد نکنه!

من دیدم میگن برنر مکس حجمش 8.13 هست! غیر برنرمکس 7.93؟ اشتباهه؟

دوست عزیز برنر مکس ربطی به حجم نداره نوع رایته.

اگر هم دیسک سالم باشه همونطور که بچه ها گفتن با اجرای یه MP3 از روی هارد یا فلش همه چی حله و از هارد اجرا میشه.

منم بالاخره موفق شدم بازی را تمام کنم ، یکی از بهترین بازی هایی بود که تو این مدت بازی کردم .
همه چیز به نظر من که عالی بود . قبل از بازی و از روی تریلر ها اصلا فکر نمیکردم بازی خوبی از آب در بیاد ولی همین که شروع با بازی کردن کردم هر چی بیشتر رفتم جلو بیشتر جذب بازی شدم ، از همه جالب تر هم شیوه روایت داستان بود که خیلی خوب و به سبک فیلم های اکشن هنگ کنگی روایت میشد .

ولی با پایان بازی خیلی حال نکردم یعنی به نظرم خیلی زود سر هم بندی شد و جمعش کردن ، دوست داشتم وی شن به پلیس ملحق نشه و کنار گروه sun on ye بمونه .

پلیس بودنش که جای خودش ولی معلوم نشد دوباره میره سراغ بروپچ خلاف یا نه

فعلا 4 ساعتی بازی کردم اینو. به نظرم فیزیک اتوموبیلها و موتور سیکلتها افتضاحن. اما خوب بازی مبارزات جالبی داره، و به نظرم تا آخر بازی همین سیستم مبارزات بازی منو جذب کنه. چیز دیگه ای هم که زد تو ذوقم نبود آنلاین بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or