Silent Hill : Downpour | Xbox 360

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
اقا دستت درد نکنه الان میرم انجامش میدم ممنون
دوست عزیز هرکاری کردم نمیشه پیداش کرد
من الان
ااونجایی هستم که یک رایدو مانن هست کد میدیم بهش که ماشین های پلیس رو از کار بندازه و نیان!از اونجا قبلتر سیو ندارم

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
نقشه رو نداری؟
خوب پس باید بی خیال نقشه شی یا برگردی برشداری، برگرد همون اول از کوچه های مخفی و بعد از سوراخی برور تو (همونجایی که یه کمد رمز هست )برو تو محوطه و از پله ها برو بالا و از در که بری تو یه میز هستش نقشه رو بردار

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
نقشه رو نداری؟
خوب پس باید بی خیال نقشه شی یا برگردی برشداری، برگرد همون اول از کوچه های مخفی و بعد از سوراخی برور تو (همونجایی که یه کمد رمز هست )برو تو محوطه و از پله ها برو بالا و از در که بری تو یه میز هستش نقشه رو بردار
دوست عزیز میشه طوری بگید که بهش پیداش کرد؟
کوچه مخفی کجاست؟بدون نقشه که نمیشه!!!!!!!!
اون سوراخی کجاست؟یک طوری بگید بتونم پیداش کنم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا من همون اول بازی گیر کردم :D

من تازه رفتم توی خود شهر سایلنت هیل و هیچ ماموریتی هم بهم نداده فقط دارم ول میچرخم :| فقط نوشته Escape Silent Hill ولی خب من همه جا رو گشتم و همه راهها خرابه ، فقط یه اداره پلیس هست که رفتم داخلش یه رمزی کشف کردم زدم به بیسیم که نفهمیدم چی شد :D بعدش هم یه خونه هست که خیلی تاریکه و اونجا هم رفتم اسلحه رو برداشتم و یکی از همین موجود خوشگلا باهام درگیر شد زدم نفله اش کردم :D

الان موندم کجا برم ، فقط نوشته از سایلنت هیل فرار کن :|

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ببينين دوستاي گلم يه حياط هست كه توش يه قلاب هست كه باهاش بايد يه نرده بون رو بكشيد پايين بعد ميريد سمت يه پارك كه تقريبا بالاي نقشه هستش بعد وسط پارك به يه دوراهي ميرسيد بايد بريد سمت چپ بعد ديگه بازي تقريبا به حالت خطي خودش برميگرده
;)

Last edited by a moderator:

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
دوست عزیز میشه طوری بگید که بهش پیداش کرد؟
کوچه مخفی کجاست؟بدون نقشه که نمیشه!!!!!!!!
اون سوراخی کجاست؟یک طوری بگید بتونم پیداش کنم

از کدوم قسمت اومدی رمز بیسیم رو زدی؟ از همون راه برگرد
اگه نتونستی یه تعداد عکس دارم میزارم واست

آقا من همون اول بازی گیر کردم :D

من تازه رفتم توی خود شهر سایلنت هیل و هیچ ماموریتی هم بهم نداده فقط دارم ول میچرخم :| فقط نوشته Escape Silent Hill ولی خب من همه جا رو گشتم و همه راهها خرابه ، فقط یه اداره پلیس هست که رفتم داخلش یه رمزی کشف کردم زدم به بیسیم که نفهمیدم چی شد :D بعدش هم یه خونه هست که خیلی تاریکه و اونجا هم رفتم اسلحه رو برداشتم و یکی از همین موجود خوشگلا باهام درگیر شد زدم نفله اش کردم :D

الان موندم کجا برم ، فقط نوشته از سایلنت هیل فرار کن :|

ای قاتل اینجا رو بخون:

میری از تو نقشه سمت علامت سوال میری پشت ساختمون و میل خم شده رو از کنار صندلی بردار و نردبون رو بکش پائین
بپر تو از پنجره:d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
از کدوم قسمت اومدی رمز بیسیم رو زدی؟ از همون راه برگرد
اگه نتونستی یه تعداد عکس دارم میزارم واست

ای قاتل اینجا رو بخون:

میری از تو نقشه سمت علامت سوال میری پشت ساختمون و میل خم شده رو از کنار صندلی بردار و نردبون رو بکش پائین
بپر تو از پنجره:d

اقا جان هرکسی دوست داری تصویر بزار
اصلا ببین
من همون جا که قلاب هست و میندازی بالا نردبون میاد پایین میری بالا و....
اونجا هستم از همینجا یک راهنمایی کن اون نقشه بی........پیدا کنم دهنم سرویس شد اساسی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آقا کسی تو این بازی فریز و هنگ و اینا نداشته ؟:-/
خیر!
احتمالا مشکل از دیسکتون هست;)
اقا جان هرکسی دوست داری تصویر بزار
اصلا ببین
من همون جا که قلاب هست و میندازی بالا نردبون میاد پایین میری بالا و....
اونجا هستم از همینجا یک راهنمایی کن اون نقشه بی........پیدا کنم دهنم سرویس شد اساسی
عزیز خوب اگه همونجایی از نردبون برو بالا و برو تو ساختمون و ...
دیگه نقشه نمیخواد که!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
خیر!
احتمالا مشکل از دیسکتون هست;)

عزیز خوب اگه همونجایی از نردبون برو بالا و برو تو ساختمون و ...
دیگه نقشه نمیخواد که!
مگه میشه نقشه نخواد؟؟؟خوب تو همه جا نقشه لازم هست!من 2 3 تا نقشه دارم که خودمم رو نشون نمیده!
تو واکثروهاش دیدم یک نقشه هست بزرگ که با اون هر جا میریم مشخص میشه!قبل اینجا برداشته میشه که من برنداشتم!!!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
از نردبونم میرم بالا و میرم تو خونه و اخرش میام طبقه پایین و میاک کنار در خروجی کات سینس نشون میده که با پست چی حرف میزنه که این شهر کجاست و پست چی جواب الکی میده و مینویسه باید بریم یک جا که الان یادم رفت و نقشه میخواد خوب!بدون نقشه مگه میشه؟؟

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
باید بری ایستگاه رادیو
کنار همون دری که ازش بیرون اومدی یه کوچه هست برو تا دوباره برسی به یه خیابون دیگه همون اطراف ایستگاه رو پیدا میکنی

البته اول باید بری تو کتابخونه و معما هاشو رد کنی بعد بری ایستگاه رادیو دیگه به اون نقشه قبل هم نیاز نداری فعلا ،کتابخونه خودش نقشه داره

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

ما كه اومديم راهنمايي كنيم لطف كردن بهمون اخطار دادن:-q

جواب خوبی ما رو هم اینجوری دادن درکت میکنم:x

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
باید بری ایستگاه رادیو
کنار همون دری که ازش بیرون اومدی یه کوچه هست برو تا دوباره برسی به یه خیابون دیگه همون اطراف ایستگاه رو پیدا میکنی

البته اول باید بری تو کتابخونه و معما هاشو رد کنی بعد بری ایستگاه رادیو دیگه به اون نقشه قبل هم نیاز نداری فعلا ،کتابخونه خودش نقشه داره

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

جواب خوبی ما رو هم اینجوری دادن درکت میکنم:x
دستت درد نکنه همین کار رو میکنم

---------- نوشته در 07:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

دستت درد نکنه همین کار رو میکنم
کتابخونه کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر