Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
تصوير كه والا نه من ندارم ببين داداش تو خونه ميري چه اتفاقي ميوفته چيزي بر نميداره؟:-/
اگه بگي ماموريت چيه من كامل برات توضيح ميدم...

شايد اينجا باشي:
ببين تو بايد خودت رو به يه ايستگاه راديويي برسوني البته اگه اشتباه نكنم توي محيط بگرد يه پاركه برو توش بعد از رد شدن از حوض وسط پارك به يه دوراهي ميرسي برو سمت چپ يه در باز هستش از اونجا خارج شو;)

آقا من هنوز به کلیسا نرسیدم ... الان توی یه کتابخونه ی بزرگم که توی یه طبقش روی یه میز باید یکسری نامه رو بچینی تا یه عدد در بیاد من نمیتونم عدد دربیارم آخه یکم خنگم !!! اگه میشه یکم راهنمایی کنید و بگید عدد چی هستش :D

آقا من هنوز به کلیسا نرسیدم ... الان توی یه کتابخونه ی بزرگم که توی یه طبقش روی یه میز باید یکسری نامه رو بچینی تا یه عدد در بیاد من نمیتونم عدد دربیارم آخه یکم خنگم !!! اگه میشه یکم راهنمایی کنید و بگید عدد چی هستش :D
داداش اونجا که خیلی آسونهاگه به جایی که از نامه ها رو میز افتاده دقت کنی راحت میتونی معما رو حل کنی.الان یادم نیست عددش چنده دقیقا ولی فکر کنم اونم جزو ماموریت های فرعی بازی باشه.توی همون اتاق باید یه فیلمی رو برداری(اگه اشتباه میگم بچه های دیگه بیان اصلاح کنن)

Last edited by a moderator:
منم یه چند روزی میشه بازیو تموم کردم و حالا نظرمو در مورد بازی میگم:
من تا الان فقط silent hill homecoming بازی کرده بودم و این نسخه دومین تجربه من از سایلنت هیل بود البته قبلا سایلنت هیل 1 پلی استیشن 1 بازی کرده بودم الآنم میخوام silent hill hd collection بگیرم و اینارم تموم کنم.
به نظرم بازی فوق العاده ای بود و اینکه اون اویل بعضی ها اومدن گفتن این بازی اصلا سایلنت هیل نیست و حس سایلنت هیلو به آدم نمیده اصلا قبول ندارم جون واقعا همه چیزش حس سایلنت هیل به آدم میداد و من حسابی ازش لذت بردم .داستان بازی که به نظرم عالی بود به جز سرنوشت بعضی ها که نا معلوم بود مثل پسر و همسر مورفی که معلوم نشد واسه چی مردن و چه بلایی سرشون اومد.نور پردازی بازی عالی بود از نوری که از پنجره ها داخل اتاق ها می تابید خوشم میومد طبیعی بودن بارش باران و خیس شدن لباس مورفی خیلی خوب طراحی شده بود همچنین نور ناشی از رعد و برق و خاموش روشن شدن های چراغ ها در بازی عالی بودن و فضای ترسو در بازی ایجاد میکردن. در مورد گرافیک بازی مشکلی توش ندیدم و خیلی خوب بود.در مورد صداگذاری بازی باید بگم از نقاط قوت بازی بود صدای رعد و برق و باران احساس ترسو در آدم ایجاد میکرد حتی کوچکترین صداها که گاهی اوقات در سکوت مطلق به گوش می رسید احساس تنها بودن , ترس و هیجان رو در آدم ایجاد میکرد. صدای روح اون زنی که در زندان گریه میکرد یا اون زنی که تو یکی از اتاق های یکی از ساختمان ها گریه و آه و ناله میکرد و با گذاشتن گردنبندش سر جاش روحش آروم گرفت یا اون بچه ای که با گذاشتن اون جعبه موزیک سر جاش خوشحال شد و روحش آروم گرفت از چیزهایی بود که خیلی طبیعی و عالی طراحی شده بود و ازش لذت بردم .موسیقی بازی هم ترسناک و عالی بود و خیلی ازش خوشم اومد. معماهای بازی هم از دیگر نقاط قوت بازی بود که عالی طراحی شده بود و خیلی باهاش حال کردم.تنها نکات ضعف بازی تیک های بازی موقع سیو کردن بود که گاهی خیلی رو اعصاب بود و یکم هیولاهای بازی کم بودن و خوب طراحی نشده بودن و صداهاشون هم زیاد ترسناک نبود.
در کل بازی عالی و هیجان انگیزی بود و خیلی باهاش حال کردم.باید بیشتر از این حرف ها از سایت ها نمره میگرفت و در حقش کم لطفی کردن . به نظرم نمره 8.5 بهترین نمره واسه این بازیه.

آخرین ویرایش:
باید نوار ها رو پیدا کنی و بعد رمز رو به گاو صندوق بزرگه بزنی رمزشم: ( IX VI I)
بعد باید پاکت هارو کنار هم قرار بدی تا این رمز: ( 851136) رو بدست بیاری

حالا که من رمز هارو گفتم دیگه نیازی نیست فیلم رو پیدا کنی و پاکت هارو کنار هم بچینی، رمز اول رو به گاو صندوق میزنی، بعد میری طبقه دوم رمز 851136 رو به درب میزنی و میری طبقه سوم آسانسور رو که جلوش که ویچلر هست و برمیداری و سوار آسانسور میشی و میری طبقه 18 اگه اشتباه نکنم
تمام#:-s

وقتی نامه هارو درست بچینی یه عدد می بینی اون عدد رمز دری هست که تو همون جاهاست و رمز میخواد رمزش هم 851136 .اما چیدنش آسونه یکم دقت کن

منم با یعضی از نظرات ronaldo موافقم بازی بازیه خوبی بود، ولی از نظر من کیفیت صدا و موزیک های Home coming دز سطح فوق العاده بودند ولی در downpour در حد خوب بود گرفیک بازی هم خوب بود ، زامبی ها خیلی خیلی بد طراحی شده بودند ولی در Home coming فوق العاده بودند، فضا ها در downpour عالی طراحی شده بودند و....

ب
اید نوار ها رو پیدا کنی و بعد رمز رو به گاو صندوق بزرگه بزنی رمزشم: ( IX VI I)
بعد باید پاکت هارو کنار هم قرار بدی تا این رمز: ( 851136) رو بدست بیاری

حالا که من رمز هارو گفتم دیگه نیازی نیست فیلم رو پیدا کنی و پاکت هارو کنار هم بچینی، رمز اول رو به گاو صندوق میزنی، بعد میری طبقه دوم رمز 851136 رو به درب میزنی و میری طبقه سوم آسانسور رو که جلوش که ویچلر هست و برمیداری و سوار آسانسور میشی و میری طبقه 18 اگه اشتباه نکنم
تمام
#:-s
مهرداد جون درست ميگه فقط گلم اون طبقه 18 نبود 13 بود:d
ببين اگه مي خواي خودت بري كه يكم دقت كني و با نقشه جلو بري راحت فيلم رو پيدا ميكني و چيدن اون كاغذام كه واقعا آسونه فقط وقتي به اسانسور ميرسي يه كارت ازت مي خواد كه اگه اشتباه نكنم تو همونجايي كه يه در رمزي بزرگ داره هستش;)

این بازی تنها چیزی که نداشت ترس بود . من له له میزدم یهدونه screamer بیاد جلوم انقدر که کم بودن
ولی خداییش اخرین مرحله ارزو میکردم نیاد دیگه همشون اخر بازی یهو ریختن:d

این بازی تنها چیزی که نداشت ترس بود . من له له میزدم یهدونه screamer بیاد جلوم انقدر که کم بودن
ولی خداییش اخرین مرحله ارزو میکردم نیاد دیگه همشون اخر بازی یهو ریختن:d
عزیز به محیط و شرایطی که بازی میکنی ربط داره!
من Alan Wake رو نصفه شب با چراغ های خاموش و صدای بلند بازی کردم ر..م به خودم:دی

ما هم شروع كرديم بخش hard بازي رو بريم فقط پايان بازي تو حالت hard و normal فرق ميكنه؟:-/

نه داداش فرقی نمیکنه

همونطور که خودت میدونی به همون انتخاب های بازی مربوط میشه
مم از دیروز هارد رو شروع کردم فکر کنم تا فردا تموم شه:d

آخرین ویرایش:
اي بابا پس من دوباره دارم همون تصميمات رو ميگيرم كه:d
راستي من اون قسمت فرعي كه مرده تو مترو هست رو ميرم چيزي براي يارو پيدا نميكنم بايد از كجا براش اين چيزاي مورد نيازش رو بگيرم;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or