Silent Hill : Downpour | Xbox 360

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
تو خیابون ها که برید که خونه هست که بغلش یک در فلزی(توری)هست که میرید و به حیاط خونه میرسید!
یک نیمکت اونجاس که یک میله بلند داره و اون میله رو بردارید و روبروی نیمکت یک نردبون هست که رو هواست و جلوش A بزنید تا نردبون بیاد پایین!
منم یافتم، اومدم که بگم شما گفتی فقط در تکمیل توضیحتون بگم ساختمونی که بلبلو آزاد میکنیم هستش که دقیقا پشت ساختمون نردبون هستش(ممنون)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
واقعا كه بازي قشنگي بود كلي لذت بردم اگه كسي هم سوالي داشت بنده هم در كنار بقيه دوستان در خدمتم;)

فقط يه سوال:
اقا تو اون پاياني كه بعد زدن باس اخر بازي يهو اون دختر پليسه جلوي مورفي مياد و داستان در مورد پدرش ميگه ميشه يكي كامل توضيح بده كه چي شد چون من هر چي فكر كردم متوجه نشدم;)

pishro441

کاربر سایت
Apr 17, 2012
6
کممممک !

سلام من بازی رو تازه شروع کردم !
کل صفحه هارو خوندم ولی کسی سوال منو نپرسیده بود !
من اول های بازی ام دنبال رمز یه گاو صندوق سبز رنگم که 6تا رقم میشه توش وارد کرد از 1 تا 9 لطفا راهنماییم کنین ! رمزم که نزنم برم جلوتر خیابون تو خیابونه ! بعدش یه ماشینه پلیس میاد که وقتی که میخوره بهم چند تا آدم میاد که میکشم و ماشینه میره ! آقا این رمز رو یکی به من بگه ممنون میشم اولین معما اون توپا بود که بلیط میداد اینم فکر کنم دومیشه !

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
جواب سوال شما:
اون كمد فقط يه چيز فرعيه توش يه سلاحه برو تو خيابون انتهاي خيابون يه ديوار خراب شده برو اون تو و 4 تا كد روي يه تخته نوشته شده(تو صفحات قبل بچه ها رمزش رو نوشتن)اونو وارد يه دستگاه كه رو ميزه بكن تا ديگه ماشين پليس نياد(البته اينم يه كار فرعيه فقط براي اين كه راحت باشي)

pishro441

کاربر سایت
Apr 17, 2012
6
جواب سوال شما:
اون كمد فقط يه چيز فرعيه توش يه سلاحه برو تو خيابون انتهاي خيابون يه ديوار خراب شده برو اون تو و 4 تا كد روي يه تخته نوشته شده(تو صفحات قبل بچه ها رمزش رو نوشتن)اونو وارد يه دستگاه كه رو ميزه بكن تا ديگه ماشين پليس نياد(البته اينم يه كار فرعيه فقط براي اين كه راحت باشي)

آقا دمت گرم اصلا فکر نمیکردم به این زودی جواب بدید ! الان میرم ببینم چطوریه !!!
حالا رمز اونم اگه داری بزار که سلاح ندارم تو مخمه !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
منم این بازی رو تموم کردم واقعا یکی از بهترین سایلنت هیل هایی بود که بازی کردم جو ترسناک و پر دلهره بازی خصوصا وقتی که بارش باران رفته رفته زیاد میشه و احساس تنها بودن دراین مکان و گیج و سردرگم بودن و...... سایلنت هیل نماد جهنم انسان ها رو زمین هستش که گویی باید کفاره گناهانمون رو دراین این دنیا بدیم این بازی سعی میکنه ما رو به فکر فرو ببره حتی قسمت معما ها طوری طراحی شده که حتی مروری به زندگی شخصی خودمون بکنیم و ببینیم که چقدر گناه کردیم صد البته همه ما گناهانی در زندگیمون انجام دادیم چه کوچک چه بزرگ وقتی پایان B این بازی برام اتقاق افتاد اشک تو چشام جمع شد داستان گیم پلی گرافیک همه و همه در این بازی بی نظیر بودن فقط دو مشکل داشت یکی سیو های بازی که منجر به گیر کردن بازی در بعضی جا ها داشت و دیگری طراحی بد بعضی از هیولا ها . در ضمن موتور فیزیک بازی که از انویدیا فیزیک شرکت انویدیا بهره گرفته بود افکت های بی نظیر باران فیزیک اشیا و افکت خون تاثیر باران رو محیط و لباس ها و کیفیت خود لباس ها همگی واقعا عالی بودن در کنار موتور گرافیکی آنریل 3 که لحظات عالی رو برای من به وجود آوردن صدا گذاری و موسیقی بازی هم عالی بود و........... فقط در شگفتم به نمره سایت ها واقعا این بازی که این قدر روش کار شده بود لیاقتش این نمرات نبودن به هر حال پاینده و پیروز باشین

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
كلا سري سايلنت هيل نمرات زياد خوفي نميگيرن چون گيم پلي حرفه اي ندارن و سليقه اي هستن ولي در كل من كه خيلي با اين بازي حال كردم چهارشنبه هم ان شاالله شروع ميكنم بخش سخت بازي رو ميرم ولي در كل به نظرم دوتا مشكل اساسي داشت يكي سيوها و تيك هاي ديوونه كننده و يكي هم گيم پلي ضعيف حتي نسبت به شماره هاي قبل ولي در كل از لحاظ امتيازدهي بدجوري كشتنش حقش بيشتر از اين حرفا بود;)

---------- نوشته در 04:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:46 PM ارسال شده بود ----------

[FONT=&amp]دلیل مرگ پسر مورفی چیه بوده؟ و چرا مقصرش مورفیه؟[/FONT]
منم نفهميدم شايد كارگردان نخواسته زياد به اون مطلب بپردازه;)

ولي در كل برداشت من از پايان خودم اين بود:

وقتي كه مورفي باس اخر بازي رو ميكشه و ناگهان محيط تغيير ميكنه و زن پليسه پيداش ميشه حرفايي در مورد پدرش ميزنه كه اون ادم خوبي بود از اين حرفا پس وقتي مورفي اين جملات رو ميشنوه به فكر ميره و به ياد كارايي كه كرده ميوفته در نتيجه به بوگي كه تقريبا نفس شيطاني خود مورفي بود تبديل ميشه كه صحنه ي آخر بازي هم اگه اشتباه نكنم مي تونستي اون پليسه رو بكشي ولي من ترجيح دادم وايسم تا اون منو بكشه پس اون زنه به علت كشتن مورفي ميره به زندان و همون طور كه هميشه گفتن افراد خوب به بهشت ميرن و افراد خوب تر به دنيا بر ميگردن پس روح مورفي دوباره به دنيا برميگرده...
لحظه ي آخر بازي هم مورفي اشاره ميكنه ما قبلا همديگرو ديديم كه به نظرم كارگردان مي خواسته همين مطلب رو برسونه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
خوب دوستان اون میله رو اوردم پایین و رفتم تو ساختمون حالا بعد او کات سینس که با پست چی حرف میزنیم بعدش کجا برم/؟؟
بازم کمکک ک ک

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خوب دوستان اون میله رو اوردم پایین و رفتم تو ساختمون حالا بعد او کات سینس که با پست چی حرف میزنیم بعدش کجا برم/؟؟

داداشم يكم بيش تر توضيح بده چون من اونجاهارو زياد يادم نيست بگو الان رفتي تو ساختمون چه اتفاقي افتاد؟;)

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

اهان الان فكر كردم يه چيزايي داره يادم مياد بعد از صحبت با پستچي يه نامه بهت داد درسته؟;)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
داداشم يكم بيش تر توضيح بده چون من اونجاهارو زياد يادم نيست بگو الان رفتي تو ساختمون چه اتفاقي افتاد؟;)

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

اهان الان فكر كردم يه چيزايي داره يادم مياد بعد از صحبت با پستچي يه نامه بهت داد درسته؟;)

نه داداش گلم هیچی نداد فقط صحبت کردیم درست بعد همون ساختمون که نردبان رو اول پایین اوردیم بعد رفتیم توش گشتیم چیزیم توش نبود بعد یهو در و باز کرد و یک تیگه فیلم نشون داد و پستچی حرف زد و انگا پرسید رادیو استیشن کجاست؟!

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
نه داداش گلم هیچی نداد فقط صحبت کردیم درست بعد همون ساختمون که نردبان رو اول پایین اوردیم بعد رفتیم توش گشتیم چیزیم توش نبود بعد یهو در و باز کرد و یک تیگه فیلم نشون داد و پستچی حرف زد و انگا پرسید رادیو استیشن کجاست؟!
خوب الان نزده بايد چيكار كني يا تو نقشه جايي رو خط نكشيده؟الان ماموريتت اينه كه خودت رو به ساختمون مركزي برسوني كه تو نقشه دورش يه خط بزرگ قرمز كشيده درسته؟يا نه عقب تري؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
خوب الان نزده بايد چيكار كني يا تو نقشه جايي رو خط نكشيده؟الان ماموريتت اينه كه خودت رو به ساختمون مركزي برسوني كه تو نقشه دورش يه خط بزرگ قرمز كشيده درسته؟يا نه عقب تري؟
اخه من نقشه هم برداشتم انگار اما من رو نشون نمیده !فکر نکنم اون نقشه اصلی دستم باشه!تصویری از نقشه که میگید هست یزارید برام؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر