Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقا دستت درد نکنه الان میرم انجامش میدم ممنون
دوست عزیز هرکاری کردم نمیشه پیداش کرد
من الان
ااونجایی هستم که یک رایدو مانن هست کد میدیم بهش که ماشین های پلیس رو از کار بندازه و نیان!از اونجا قبلتر سیو ندارم

نقشه رو نداری؟
خوب پس باید بی خیال نقشه شی یا برگردی برشداری، برگرد همون اول از کوچه های مخفی و بعد از سوراخی برور تو (همونجایی که یه کمد رمز هست )برو تو محوطه و از پله ها برو بالا و از در که بری تو یه میز هستش نقشه رو بردار

نقشه رو نداری؟
خوب پس باید بی خیال نقشه شی یا برگردی برشداری، برگرد همون اول از کوچه های مخفی و بعد از سوراخی برور تو (همونجایی که یه کمد رمز هست )برو تو محوطه و از پله ها برو بالا و از در که بری تو یه میز هستش نقشه رو بردار
دوست عزیز میشه طوری بگید که بهش پیداش کرد؟
کوچه مخفی کجاست؟بدون نقشه که نمیشه!!!!!!!!
اون سوراخی کجاست؟یک طوری بگید بتونم پیداش کنم

آقا من همون اول بازی گیر کردم :دی

من تازه رفتم توی خود شهر سایلنت هیل و هیچ ماموریتی هم بهم نداده فقط دارم ول میچرخم :| فقط نوشته Escape Silent Hill ولی خب من همه جا رو گشتم و همه راهها خرابه ، فقط یه اداره پلیس هست که رفتم داخلش یه رمزی کشف کردم زدم به بیسیم که نفهمیدم چی شد :دی بعدش هم یه خونه هست که خیلی تاریکه و اونجا هم رفتم اسلحه رو برداشتم و یکی از همین موجود خوشگلا باهام درگیر شد زدم نفله اش کردم :دی

الان موندم کجا برم ، فقط نوشته از سایلنت هیل فرار کن :|

ببينين دوستاي گلم يه حياط هست كه توش يه قلاب هست كه باهاش بايد يه نرده بون رو بكشيد پايين بعد ميريد سمت يه پارك كه تقريبا بالاي نقشه هستش بعد وسط پارك به يه دوراهي ميرسيد بايد بريد سمت چپ بعد ديگه بازي تقريبا به حالت خطي خودش برميگرده
;)

Last edited by a moderator:
دوست عزیز میشه طوری بگید که بهش پیداش کرد؟
کوچه مخفی کجاست؟بدون نقشه که نمیشه!!!!!!!!
اون سوراخی کجاست؟یک طوری بگید بتونم پیداش کنم

از کدوم قسمت اومدی رمز بیسیم رو زدی؟ از همون راه برگرد
اگه نتونستی یه تعداد عکس دارم میزارم واست

آقا من همون اول بازی گیر کردم :دی

من تازه رفتم توی خود شهر سایلنت هیل و هیچ ماموریتی هم بهم نداده فقط دارم ول میچرخم :| فقط نوشته Escape Silent Hill ولی خب من همه جا رو گشتم و همه راهها خرابه ، فقط یه اداره پلیس هست که رفتم داخلش یه رمزی کشف کردم زدم به بیسیم که نفهمیدم چی شد :دی بعدش هم یه خونه هست که خیلی تاریکه و اونجا هم رفتم اسلحه رو برداشتم و یکی از همین موجود خوشگلا باهام درگیر شد زدم نفله اش کردم :دی

الان موندم کجا برم ، فقط نوشته از سایلنت هیل فرار کن :|

ای قاتل اینجا رو بخون:

میری از تو نقشه سمت علامت سوال میری پشت ساختمون و میل خم شده رو از کنار صندلی بردار و نردبون رو بکش پائین
بپر تو از پنجره:d

از کدوم قسمت اومدی رمز بیسیم رو زدی؟ از همون راه برگرد
اگه نتونستی یه تعداد عکس دارم میزارم واست

ای قاتل اینجا رو بخون:

میری از تو نقشه سمت علامت سوال میری پشت ساختمون و میل خم شده رو از کنار صندلی بردار و نردبون رو بکش پائین
بپر تو از پنجره:d

اقا جان هرکسی دوست داری تصویر بزار
اصلا ببین
من همون جا که قلاب هست و میندازی بالا نردبون میاد پایین میری بالا و....
اونجا هستم از همینجا یک راهنمایی کن اون نقشه بی........پیدا کنم دهنم سرویس شد اساسی

آقا کسی تو این بازی فریز و هنگ و اینا نداشته ؟:-/
خیر!
احتمالا مشکل از دیسکتون هست;)
اقا جان هرکسی دوست داری تصویر بزار
اصلا ببین
من همون جا که قلاب هست و میندازی بالا نردبون میاد پایین میری بالا و....
اونجا هستم از همینجا یک راهنمایی کن اون نقشه بی........پیدا کنم دهنم سرویس شد اساسی
عزیز خوب اگه همونجایی از نردبون برو بالا و برو تو ساختمون و ...
دیگه نقشه نمیخواد که!

خیر!
احتمالا مشکل از دیسکتون هست;)

عزیز خوب اگه همونجایی از نردبون برو بالا و برو تو ساختمون و ...
دیگه نقشه نمیخواد که!
مگه میشه نقشه نخواد؟؟؟خوب تو همه جا نقشه لازم هست!من 2 3 تا نقشه دارم که خودمم رو نشون نمیده!
تو واکثروهاش دیدم یک نقشه هست بزرگ که با اون هر جا میریم مشخص میشه!قبل اینجا برداشته میشه که من برنداشتم!!!

از نردبونم میرم بالا و میرم تو خونه و اخرش میام طبقه پایین و میاک کنار در خروجی کات سینس نشون میده که با پست چی حرف میزنه که این شهر کجاست و پست چی جواب الکی میده و مینویسه باید بریم یک جا که الان یادم رفت و نقشه میخواد خوب!بدون نقشه مگه میشه؟؟

باید بری ایستگاه رادیو
کنار همون دری که ازش بیرون اومدی یه کوچه هست برو تا دوباره برسی به یه خیابون دیگه همون اطراف ایستگاه رو پیدا میکنی

البته اول باید بری تو کتابخونه و معما هاشو رد کنی بعد بری ایستگاه رادیو دیگه به اون نقشه قبل هم نیاز نداری فعلا ،کتابخونه خودش نقشه داره

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

ما كه اومديم راهنمايي كنيم لطف كردن بهمون اخطار دادن:-q

جواب خوبی ما رو هم اینجوری دادن درکت میکنم:x

باید بری ایستگاه رادیو
کنار همون دری که ازش بیرون اومدی یه کوچه هست برو تا دوباره برسی به یه خیابون دیگه همون اطراف ایستگاه رو پیدا میکنی

البته اول باید بری تو کتابخونه و معما هاشو رد کنی بعد بری ایستگاه رادیو دیگه به اون نقشه قبل هم نیاز نداری فعلا ،کتابخونه خودش نقشه داره

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:25 PM ارسال شده بود ----------

جواب خوبی ما رو هم اینجوری دادن درکت میکنم:x
دستت درد نکنه همین کار رو میکنم

---------- نوشته در 07:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

دستت درد نکنه همین کار رو میکنم
کتابخونه کجاست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or