Silent Hill : Downpour | Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
جواب خوبی ما رو هم اینجوری دادن درکت میکنم:x

شما و dark war اول لطفا یاد بگیرید بدون اینکه بازی رو برای بقیه خراب کنید در یک محیط عمومی در مورد نکات ریز اون صحبت کنید، بعدش بیایید نق بزنید که چرا اخطار گرفتید.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
شما و dark war اول لطفا یاد بگیرید بدون اینکه بازی رو برای بقیه خراب کنید در یک محیط عمومی در مورد نکات ریز اون صحبت کنید، بعدش بیایید نق بزنید که چرا اخطار گرفتید.
شما دوست عزيز اگه يكم برخورد با بقيه رو ياد بگيريد خيلي خوب ميشه چيزيم كه بنده گفتم هيچ چيزي از بازي رو لو نميداد و فقط قصد كمك به دوستان رو داشتم در ضمن ميتونين به صفحات قبلي يه نگاه بندازيد و ببينيد كه من جز اون پست كه يادم رفت sp كنمش هيچ پستي رو بدون sp ننوشتم شما ميتونستي بياي به بنده بگي منم همون موقع پستم رو ويرايش ميكردم حالا فكر نكنم با اين دلايل اينكه شما بگين من يا دوستم داريم نق ميزنيم درست باشه...
به هر حال ما كه اخطار رو گرفتيم و كوچيك ترين بي احترامي به كسي نكرديم ولي نميدونم حالا شما چرا داري اينجوري ميكني.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه جا گیر کردم :

اونجایی که توی شهر هستیم و همه جا رو مه گرفته و صدای آژیر ماشین پلیس هم میاد ، فکر کنم گم شدم . کسی میتونه راهنمایی کنه اونجا باید چی کار کرد ؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
خوب خدا رو شکر نقشه رو همینطور شانسی پیدا کردم
کتابخونه و اینارو رد کردم .....
رسیدم رادیو استیشن
اونجارو هم رد کردم ساعتها رو هم رد کردم
و....
الان یهو رو نیمکت بیدار شدم و پستچی یک نامه بهم داد

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اونجایی که توی شهر هستیم و همه جا رو مه گرفته و صدای آژیر ماشین پلیس هم میاد ، فکر کنم گم شدم . کسی میتونه راهنمایی کنه اونجا باید چی کار کرد ؟
عزيزم شما يه خيابون رو تا ته ميري(اگه تو نقشه نگاه كني ته خيابون يه حالت خميده شكل داره)بعد اونجا يه راه هست كه وارد يه باغ ميشه از تو باغ ميله رو برميداري و نردبون رو ميكشي پايين بعد وارد خونه ميشي;)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
عزيزم شما يه خيابون رو تا ته ميري(اگه تو نقشه نگاه كني ته خيابون يه حالت خميده شكل داره)بعد اونجا يه راه هست كه وارد يه باغ ميشه از تو باغ ميله رو برميداري و نردبون رو ميكشي پايين بعد وارد خونه ميشي;)

آقا ممنون اینجا رو رد کردم ولی یه کم جلوتر گیر کردم :

اونجا که در رو باز میکنه و یهو یه پست چی رو میبینه . بعد میگه باید به رادیو استیشن بریم . رادیو استیشن کجا هستش ؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
آقا ممنون اینجا رو رد کردم ولی یه کم جلوتر گیر کردم :

اونجا که در رو باز میکنه و یهو یه پست چی رو میبینه . بعد میگه باید به رادیو استیشن بریم . رادیو استیشن کجا هستش ؟
اینجا ر. برای من توضیح داد و ردش کردم اگه نقشه دارید که هیچی اگه ندارید!باید بگردید برید یک جایی که اولش یک حوض اب بزرگ هست!
نقشه هم داشته باشید که مشخصه کجاست

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
اینجا ر. برای من توضیح داد و ردش کردم اگه نقشه دارید که هیچی اگه ندارید!باید بگردید برید یک جایی که اولش یک حوض اب بزرگ هست!
نقشه هم داشته باشید که مشخصه کجاست
نقشه دارم ولي مشخص نيست كجا بايد برم .

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
نقشه دارم ولي مشخص نيست كجا بايد برم .
خوب ببين عزيزم الان شما بعد از اينكه با پستچي صحبت ميكني سمت چپت يه راه هست(همون راهي كه پستچي ازش خارج ميشه) بعد ميري وقتي كه به چهارراه و خيابونا رسيدي تو نقشه نگاه كن يه جايي هست نوشته پارك(تقريبا بالاي نقشه)وارد پارك ميشي همين كه وارد شدي يه حوض اب رو مي بيني اونو رد ميكني تا ميرسي به يه دوراهي بعد ميري سمت چپ;)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,202
خوب اخش ش ش ش ش ش بالاخره منم تمومش کرد:d
حالا سوالات مبهم من من فقط یک پایانش رو دیدم:
شدم بوگی من عزیز و دختره رو نکشتم و .......گذاشت من برم

حالا سوالات من دی:
:1
کل اینا که خدایی نکرده توهم نبود؟سایلنت هیل وجود داشت دیگه؟

2:
بوگی من کی بود؟خودم؟دختره؟زندان بان؟کدوم؟

3:
پسرم رو کی کشته بود؟اصلا من واسه چی زندانی بودم؟

4:
چندتا پایان داره؟البته امشب همشو از یوتوب داونلود میکنم مهض اطلاع پرسیدم

حالا تجزیه و تحلیل من:
خوب کلا من از سایلنت هبل هوم کامینگ بیشتر ترسیدم!این سایلنت هیل زیاد ترسناک نبود(درغ گفتما ری...به خودم)دی
اما سری های قبلی مثل the room شدیدن ترسناک بود!
دشمنام هم کلا 2 3 تا بیشتر نبود!!
غول خرشم که
شیلنکی بود و چیز خاصی نداشت
کلا اعصاب خورد بود
ممنون از همه دوستان که کمکم کردن بازی رو تموم کنم در کل برای من عالی بود و حالا تموم ردم و لذت بردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر