Silent Hill : Downpour | Xbox 360

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
خب بازی رو تموم کردم :D ( حقیقت & عدالت )

داستان خیلی قشنگی داشت و تقریبا کامل داستانش رو فهمیدم فقط چندتا سوال در ذهنم مونده :D

1
چه بلایی سر اون DJ ـه اومد ؟ بعد از حمله اصلا ندیدیمش !!!

2
چه اتفاقی توی خود شهر افتاده ؟! اینطوری که شواهد نشون میداد یه زمانی یه شهر مسکونی بوده ولی چرا اینطوری خراب شده بود ؟!

3
اون دختره توی کلیسا کی بود ؟! شخص مهمی بود یا فقط یه بچه عادی بود ؟!

4
اون شورش توی زندان جریانش چی بود ؟! مربوط به همون زندان خود سایلنت هیل بود که توی یکی از متن ها خوندیم ( اصلا اون متن مربوط به زندان سایلنت هیل بود ؟ :D ) یا اینکه مال زندانی بود که مورفی توش بود ؟!
1
داستان مشکلاتی داشت که اینم یکی از اونها بود!
سرنوشتش معلوم نشد.
2
این جزو راز های بازی هست و گفته میشه بعد از آتش سوزی در شهر دیگه هر کس اونجا بوده ناپدید میشده!
3
کی رو میگی؟!
4
زندان خود مورفی بود فکر میکنم چون وقتی برمیگشت پلیس ــه بهش گفت تا وقتی کارت رو تو شهر تموم نکنی آزاد نمیشی و آخرش هم پلیس ــه از مورفی پرسید کجا میری و مورفی گفت من باید برم تا کارم رو تموم کنم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
1
داستان مشکلاتی داشت که اینم یکی از اونها بود!
سرنوشتش معلوم نشد.
2
این جزو راز های بازی هست و گفته میشه بعد از آتش سوزی در شهر دیگه هر کس اونجا بوده ناپدید میشده!
3
کی رو میگی؟!
4
زندان خود مورفی بود فکر میکنم چون وقتی برمیگشت پلیس ــه بهش گفت تا وقتی کارت رو تو شهر تموم نکنی آزاد نمیشی و آخرش هم پلیس ــه از مورفی پرسید کجا میری و مورفی گفت من باید برم تا کارم رو تموم کنم.

2
پس بعد از اومدن این همه نسخه از بازی هنوز معلوم نیست دقیقا چرا شهر اینطوریه ؟!

3
همون دختر کوچیکه که هی فرار میکرد

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
دوستان یک توضیحی در مورد سایلنت هیل بدم این شهر به طور کلی جهنم انسان ها یا برزخ انسان ها روی زمین هستش یعنی جایی که مروری به اعمال و گناهانی که در زندگی کردی رو باید در سایلنت هیل تاوانش رو پس بدی هیولاها و اشخاص و ......... بیشتر این قبیل موارد در این شهر به نوعی نشون داده میشن که باطن خودت و بقیه رو به طور واضح میتونی ببینی در این سری از بازی کلا تمام این سری به شکل های گوناگون و از بعد مختلف به زندگی افراد توجه شده ولی یک نکته در تمام این سری رعایت شده که دروغ گفتن و حسادت جز بد ترین گناهان هستش و........... البته کلا صحبت در این مورد بسیار بسیار زیاد هستش .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من بازم یه جا گیر کردم :

اونجا که تو یه کلیسا هستیم و اول با یه پسر بچه کوچولو صحبت میکنیم بعد صدای گریه یه دختر هم میاد . یه کم که میریم جلو دختر بچه رو میبینیم .
بازم جلوتر یه جا باید یه لوستر را بندازیم پایین تا درب باز بشه ولی جلوتر که میریم دختره روی یه صندلی نشسته تا بهش برسیم بلند میشه و در میره . من اینجا گیر کردم چون همه در ها بسته هست و واقعا دیگه نمیدونم کجا باید رفت ؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اونجا که تو یه کلیسا هستیم و اول با یه پسر بچه کوچولو صحبت میکنیم بعد صدای گریه یه دختر هم میاد . یه کم که میریم جلو دختر بچه رو میبینیم .
بازم جلوتر یه جا باید یه لوستر را بندازیم پایین تا درب باز بشه ولی جلوتر که میریم دختره روی یه صندلی نشسته تا بهش برسیم بلند میشه و در میره . من اینجا گیر کردم چون همه در ها بسته هست و واقعا دیگه نمیدونم کجا باید رفت ؟
داداشم تو يكي از اتاق ها يه قلاب هست اونو بر ميداري و به تئاتر ميري و يه نرده بون رو ميكشي پايين;)

چه بلایی سر اون DJ ـه اومد ؟ بعد از حمله اصلا ندیدیمش !!!
خوب اونجور كه من فهميدم بعد اينكه چراغ ها يه لحظه خاموش ميشن و زنه و دي جي غيب ميشن دي جي بر باد فنا ميره;):d

حقيقتش سايلنت هيل يه مكان خاص يا واحدي نيست همون طور كه دوستمون گفت سايلنت هيل نقش برزخ رو داره كه يا شخصيت اصلي قرباني ميشه و به جهنم ميره يا راه رستگاري رو در پيش ميگيره كه اينجاس كه شما بايد خودتون رو نشون بديد:dبه هر حال نبايد براي اتفاقات بازيش دنبال دليل و برهان گشت چون در خيلي از موارد جوابي وجود نداره;)

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
آقا من یه جا گیر کردم.......
تازه رفتم تو شهر و ۲ تا کمد پیدا کردم که کد می‌خواد اولی‌ قبل ورود به شهر و دومی‌ تو یه خونه که توش یه اسلحه بود و یه چیز شبیه سایه که منو میزد...فرار کردم و بعدشم ۲ تیک کاغذ پیدا کردم که یکی‌ گزارش گمشدن پسرش بود فک کنم اون یکی‌ هم سرقت ماشین...یه ساختمونِ پلیس هم پیدا کردم که یه دستگاه فرستنده داره که کد می‌خواد...البته رو تخته کد هارو نوشته که یه جاهاییش پاک شده ...حالا من باید چیکار کنم....همین‌جور تو شهر ول هستم

Last edited by a moderator:

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
آقا من یه جا گیر کردم.......
تازه رفتم تو شهر و ۲ تا کمد پیدا کردم که کد می‌خواد اولی‌ قبل ورود به شهر و دومی‌ تو یه خونه که توش یه اسلحه بود و یه چیز شبیه سایه که منو میزد...فرار کردم و بعدشم ۲ تیک کاغذ پیدا کردم که یکی‌ گزارش گمشدن پسرش بود فک کنم اون یکی‌ هم سرقت ماشین...یه ساختمونِ پلیس هم پیدا کردم که یه دستگاه فرستنده داره که کد می‌خواد...البته رو تخته کد هارو نوشته که یه جاهاییش پاک شده ...حالا من باید چیکار کنم....همین‌جور تو شهر ول هستم
اون کمد ها و اون ماشین پلیس ها و اون بچه گم شده جزو ماموریت های جانبی بازی هستن .برای ماموریت اصلی شما باید بری به پارک در شمال نقشه ، به وسطش که رسیدی میپیچی سمت چپ و از در پارکینگ وارد ساختمون میشی و ادامه ماجرا ...اگرم می خوای ماموریت فرعی رو بری که باید اونجا شماره های ماشین پلیس ها رو بزنی تا همشون ناپدید بشن .در مورد بچه هم نزدیک یدونه از تیر چراغ برق ها یدونه جعبه می بینی که توش یه نوشته هست و گفته که با توجه به علامت های زرد و یا قرمزی که توی خیابون میبینی ، می تونی به مقصد برسی .

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
اون کمد ها و اون ماشین پلیس ها و اون بچه گم شده جزو ماموریت های جانبی بازی هستن .برای ماموریت اصلی شما باید بری به پارک در شمال نقشه ، به وسطش که رسیدی میپیچی سمت چپ و از در پارکینگ وارد ساختمون میشی و ادامه ماجرا ...اگرم می خوای ماموریت فرعی رو بری که باید اونجا شماره های ماشین پلیس ها رو بزنی تا همشون ناپدید بشن .در مورد بچه هم نزدیک یدونه از تیر چراغ برق ها یدونه جعبه می بینی که توش یه نوشته هست و گفته که با توجه به علامت های زرد و یا قرمزی که توی خیابون میبینی ، می تونی به مقصد برسی .
اقا دمت گرم....ممنون

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان اینجا رمز چیه؟
قسمتی هستم که توی زندان هست و باید فرار کنه (توی 80 درصد)اونجا که 2تا دستگاه هست پلاک چاپ میکنه یکی از اعداد روی یکی از پلاکها بود عدد "2" یکی دیگه از اعداد پشت یه جعبه بود "3" یکی دیگه هم روی یه میز بود "5" باقیشو پیدا نکردم یه عکسم میذارم
2012_05_07_031.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
منم بازی تمام کردم بعد از مدتها. زیاد وقته بازی کردن نداشتم. در کل بازی خوبی بود و یه حسی رو تو من زنده کرد حسه انجام یک بازی کنسولی که تو خیلی از بازیهایه جدید اون حس نداشتم نمیدونم منظورم متوجه میشید یا نه انگار یک بازی میکنید که ماله گذشتس این خیلی بهم چسبید.

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
دوستان اینجا رمز چیه؟
قسمتی هستم که توی زندان هست و باید فرار کنه (توی 80 درصد)اونجا که 2تا دستگاه هست پلاک چاپ میکنه یکی از اعداد روی یکی از پلاکها بود عدد "2" یکی دیگه از اعداد پشت یه جعبه بود "3" یکی دیگه هم روی یه میز بود "5" باقیشو پیدا نکردم یه عکسم میذارم
2012_05_07_031.jpg

2.3.4.5.

---------- نوشته در 12:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

منم بازی تمام کردم بعد از مدتها. زیاد وقته بازی کردن نداشتم. در کل بازی خوبی بود و یه حسی رو تو من زنده کرد حسه انجام یک بازی کنسولی که تو خیلی از بازیهایه جدید اون حس نداشتم نمیدونم منظورم متوجه میشید یا نه انگار یک بازی میکنید که ماله گذشتس این خیلی بهم چسبید.
آره بازی خیلی قشنگیه.مخصوصا تو اون خونه 18 طبقه ایه.

Last edited by a moderator:

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
كمك

بالا هم نوشتم ولی‌ خوب راه رو پیدا نمیکنم.....

فقط می‌شه سریع تر جواب بدید.....یکی‌ از دوستان گفت بود که باید بری تو پارک و من هم تنها پارکی‌ که میبینم بالای شهر که هیچ راهی‌ به اون جا نداره....البته یه ایستگاه مترو هم هست که همه یه درهاش قفل...چند دیقه هم که میگذار بارون میگیره و می‌ریزن سرم و دهنمو صاف می‌کنن....من یه عکس گذشتم از نقش می‌شه تو ضیح بدید دقیقا از کودوم خیابون‌ها برم یا رو عکس نشون بدید لطفا....ممنون

DSCN4279.jpg.html
http://s3.picofile.com/file/7375123759/DSCN4279.jpg

آخرین ویرایش:

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
بالا هم نوشتم ولی‌ خوب راه رو پیدا نمیکنم.....

فقط می‌شه سریع تر جواب بدید.....یکی‌ از دوستان گفت بود که باید بری تو پارک و من هم تنها پارکی‌ که میبینم بالای شهر که هیچ راهی‌ به اون جا نداره....البته یه ایستگاه مترو هم هست که همه یه درهاش قفل...چند دیقه هم که میگذار بارون میگیره و می‌ریزن سرم و دهنمو صاف می‌کنن....من یه عکس گذشتم از نقش می‌شه تو ضیح بدید دقیقا از کودوم خیابون‌ها برم یا رو عکس نشون بدید لطفا....ممنون

DSCN4279.jpg.html
http://s3.picofile.com/file/7375123759/DSCN4279.jpg

چقدر همه اینجا گیر میکنن بار ها خودم توضیح دادم ها

برو تو نقشه پیش علامت سوال پشت ساختمون کنار صندلی یه میله خم شده هستش او رو بردار و نردبون رو بکش پائین و برو بالا
همین

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
2.3.4.5.

---------- نوشته در 12:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 PM ارسال شده بود ----------

آره بازی خیلی قشنگیه.مخصوصا تو اون خونه 18 طبقه ایه.
عزیز کد این نیست!
دوستان پست 654 رو اگه میشه بخونند و کد رو بگن ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر