Silent Hill : Downpour | Xbox 360

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان لطفا کمک کنید:
اونجا که یه منبع آب هست و ما باید این لوله ها رو طوری تنظیم کنیم تا آب جریان داشته باشه و آب زیر زمین بره پایین تا بتونیم از اون راه زیر زمین جلو بریم.من اینکارو میکنم اونجا که آب رفته پایین هم میرم ولی راهی پیدا نمیکنم میشه کمک کنید؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
چقدر همه اینجا گیر میکنن بار ها خودم توضیح دادم ها

برو تو نقشه پیش علامت سوال پشت ساختمون کنار صندلی یه میله خم شده هستش او رو بردار و نردبون رو بکش پائین و برو بالا
همین
اقا دمت گرم:-*

---------- نوشته در 05:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:27 PM ارسال شده بود ----------

دوستان لطفا کمک کنید:
اونجا که یه منبع آب هست و ما باید این لوله ها رو طوری تنظیم کنیم تا آب جریان داشته باشه و آب زیر زمین بره پایین تا بتونیم از اون راه زیر زمین جلو بریم.من اینکارو میکنم اونجا که آب رفته پایین هم میرم ولی راهی پیدا نمیکنم میشه کمک کنید؟
اگه توئه غار رو میگی‌(Devils Pit)آب رو مثل حالت اولش تنظیم کن که راه ورودی باز باشه بعدش برو طرف پلها که امدی بالا ازش یه جعبه چوبی هست...اون رو هل بده بیار وسط مسیر،همون جایی‌ که در بسته می‌شه بذارش بعد هم آب رو تنظیم کن برای آسانسور و برو

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
من هنوز بازی‌ رو تموم نکردم تازه رسیدم به اون جایی‌ که
دیجی محو می‌شه.....یه سوال....این یارو ویلچر سوار کیه؟

Last edited by a moderator:

rewabian

کاربر سایت
Nov 22, 2010
170
نام
مهرداد
محض سرگرمی؟؟؟شما از داستان بازی اینطور برداشت کردین؟

نه تو میدونی
اولا من از شماره اول این بازی دارم بازی میکنم پس کاملا داستان رو میدنم
دوما متن پنهان رو نخوندی ؟!!!!!
سوما من برای اون دوستمون نوشتم نه برای شما

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یکی میشه به من کمک کنه :

اونجا که تو یه اتاق هستیم و سه تا جنازه روی تخت هستند و دو تاشونو سرچ میکنیم و از داخل بدن جنازه سوم باید یه چیزی پیدا کنیم . من هر کاری میکنم دو ساعت تو بدن رو میگرده و آخره سر هیچی پیدا نمیکنه در صورتی که تو یه ویدئو قدم به قدم دیده بودم در عرض سه ثانیه اون شی رو از شکم جنازه آورد بیرون .
حالا چه جوری اون چیز رو از شکمش پیدا کنم ؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یکی میشه به من کمک کنه :
اونجا که تو یه اتاق هستیم و سه تا جنازه روی تخت هستند و دو تاشونو سرچ میکنیم و از داخل بدن جنازه سوم باید یه چیزی پیدا کنیم . من هر کاری میکنم دو ساعت تو بدن رو میگرده و آخره سر هیچی پیدا نمیکنه در صورتی که تو یه ویدئو قدم به قدم دیده بودم در عرض سه ثانیه اون شی رو از شکم جنازه آورد بیرون . حالا چه جوری اون چیز رو از شکمش پیدا کنم ؟
موقعی که داره سرچ میزنی آروم سرچ کن ، اونجایی که ویبره دسته به کار میفته باید دکمه رو بزنی و جسم رو برداری

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من رسیدم آخره بازی ، الان پیشرفت بازی روی 96 درصده ، فقط نمیدونم چرا اینجا گیر کردم :

اون غولی که روی صندلی نشسته و باید لوله هایی که بهش وصله را باز کنیم ، من سه تا لوله را باز کردم اما لوله چهارم رو هر کاری میکنم نمیشه .
یعنی هر چه قدر که دکمه میزنم ولی بعد لوله را ول میکنه و کنده نمیشه بعد هم که تا یه مدت همه جا جرقه میزنه .
خلاصه این لوله چهارم را چی کارش باید کرد؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
اون غولی که روی صندلی نشسته و باید لوله هایی که بهش وصله را باز کنیم ، من سه تا لوله را باز کردم اما لوله چهارم رو هر کاری میکنم نمیشه .
یعنی هر چه قدر که دکمه میزنم ولی بعد لوله را ول میکنه و کنده نمیشه بعد هم که تا یه مدت همه جا جرقه میزنه .
خلاصه این لوله چهارم را چی کارش باید کرد؟
مگه ميشه داداش حتما خوب دكمه رو نميزني:-??

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام
من آخر بازی رو نفهمیدم چی شد.اون زن پلیسه که مدام دنبالمون بود آخرش تو زندان چشم باز میکنه و مورفی هم نگهبان زندانه.کسی میدونه قضیش چیه؟

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
بالاخره تموم شد....من از آخر تا صفحه ۳۹ رو خوندم ولی‌ کسی‌ چیزی نزده بود که چطوری همه پایان هارو ببینیم.....می‌شه بگین چطوری...؟من پایان A,B,D رو دیدم ولی‌ نمیدونم باید بقیه رو چطوری ببینم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر