Silent Hill : Downpour | Xbox 360

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
این بازی باس و اینا هم داره؟
باس داره ناناااااااااززززز.......هلوووووووو.......مثله آب نبات میخولتت . :d

---------- نوشته در 09:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 AM ارسال شده بود ----------

مهران جان میله ی خاصی نیاز داره ها نری با تبر بیوفتی به جونش:dاونجایی که من میگم رفتی؟یا نه نرده بون جای دیگه رو میگی؟;)
جدی ؟ :d من تبر و تفنگ و .... امتحان کردم آخر دوستم میخواست دیگه دسته رو پرت کنه طرف مانیتور ببینه نردبونه باز میشه یا نه . همون نردبونه که نصفه بیشترش بالاست و یه میله نگهش داشته . پشت یه خونهست که فقط هم از یه طرف میتونی بری و بیای چون اون طرف خونه پرتگاهه . (خودم نفهمیدم چی گفتم)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
باس داره ناناااااااااززززز.......هلوو� �ووووو.......مثله آب نبات میخولتت
پس دیگه واقعا باید بیخیالش شد :d من واقعا هنوز موندم مبارزات بازی چرا اینقدر سرسری و بدون هیچ ظرافتی طراحی شدن . یعنی واقعا نا امید کننده هست . اصلا اثر ضربه چه سنگینی چه نتیجش رو به اون بابایی که میزنی نمیبینی . چه به دیوار بزنی چه جونور جفتش یه احساس رو بهت میده . گارد گیری مورفی هم که کر کر خندست :d گه کاهی شانست بزنه 2 تا دونه تیر هم پیدا کنی بزنی به جونور در کمال تعجب میبینی با اینکه نشونه گیریت درست بوده ولی تیر به طرف نخوره :-b

جدی ؟ :d من تبر و تفنگ و .... امتحان کردم آخر دوستم میخواست دیگه دسته رو پرت کنه طرف مانیتور ببینه نردبونه باز میشه یا نه . همون نردبونه که نصفه بیشترش بالاست و یه میله نگهش داشته . پشت یه خونهست که فقط هم از یه طرف میتونی بری و بیای چون اون طرف خونه پرتگاهه . (خودم نفهمیدم چی گفتم)

یدونه هوک هست یه عصایی هست که یه زائده بالاش داره با اون باید بکشی پایین نردبون رو . دقیقا پشت نردبون تکیه داده شده به یه صندلی هست

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
پس دیگه واقعا باید بیخیالش شد :d من واقعا هنوز موندم مبارزات بازی چرا اینقدر سرسری و بدون هیچ ظرافتی طراحی شدن . یعنی واقعا نا امید کننده هست . اصلا اثر ضربه چه سنگینی چه نتیجش رو به اون بابایی که میزنی نمیبینی . چه به دیوار بزنی چه جونور جفتش یه احساس رو بهت میده . گارد گیری مورفی هم که کر کر خندست :d گه کاهی شانست بزنه 2 تا دونه تیر هم پیدا کنی بزنی به جونور در کمال تعجب میبینی با اینکه نشونه گیریت درست بوده ولی تیر به طرف نخوره :-b

یدونه هوک هست یه عصایی هست که یه زائده بالاش داره با اون باید بکشی پایین نردبون رو . دقیقا پشت نردبون تکیه داده شده به یه صندلی هست

دمت گرم . آره یه کم بازیش دلسرد کنندست . هیچی 1 و 2 نمیشه . اما قبول کن نمیتونم کلا فیزیک واقعی رو پیاده کنن . خوب شد اورجینالش رو نخریدم :D

دوستان کسی لینک دانلود آهنگ هاش رو داره ؟ تنها چیزیش که هنوز خوبه آهنگاشه :D

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا این کنسول جی تگ ما کلا مشکلات عجیب غریب زیاد داره . بازی شما هم بعضی اوقات مثلا میخواین بچرخین و اینا شده که برا 1 ثانیه فریز کنه یا یکم حالت لگ مانند داشته باشه؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
مهران جون مشکل حل شد؟یا نه مانیتور رو له کردی؟:d
دمت گرم آره ردش کردم . مانیتور سالمه خدا رو شکر . چشمام کوره یا تاریک بود ندیدم . مسئله این است :d
آقا این کنسول جی تگ ما کلا مشکلات عجیب غریب زیاد داره . بازی شما هم بعضی اوقات مثلا میخواین بچرخین و اینا شده که برا 1 ثانیه فریز کنه یا یکم حالت لگ مانند داشته باشه؟
برا من جی تگ نیست اما برا منم اینجوری میشه . چون برنر مکس نگرفتم گفتم شاید به خاطر اونه . عجیییبه .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دمت گرم آره ردش کردم . مانیتور سالمه خدا رو شکر . چشمام کوره یا تاریک بود ندیدم . مسئله این است :d

برا من جی تگ نیست اما برا منم اینجوری میشه . چون برنر مکس نگرفتم گفتم شاید به خاطر اونه . عجیییبه .
بازی رو زیادی تاریک درست کردن درجه روشنایی بازی رو روی تقریبا آخر بذارید درست میشه!
بدون این کار اون میله به زور دیده میشه.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
fire_hook_700.jpg

قبل از انجام بازی با این وسیله ی ماورای طبیعی اشنا شیم
این وسیله تنها چیز روی کره خاکی است که میتوان باهاش نردبان هارو پایین کشید .
قیمت : $45 در امریکا و در ایران 380 هزار تومان میباشد
دقت کنید که دور از دسترس اطفال قرار بگیرد
:d

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.ببخشید اینو اینجا میپرسم.این silent hill hd collction خوبه بخرم؟downpour اولین تجربم بود تو sh.حالا میخوام ببینم اگر این بازی رو بگیرم همون لذت downpour بهم دست میده؟چون با downpour که خیلی حال کردم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
از نظر گرافیکی قابل مقایسه نخواهند بود به هیچ وجه
از نظر داستان میتونم بگم 2 که در این کالکشن هست به مراتب بهتر از این downpour هستش
و خود شما بازی رو میخرین که مال کم کم 8 سال پیشه و خودتون دیگه قضاوت کنید

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
سلام.ببخشید اینو اینجا میپرسم.این silent hill hd collction خوبه بخرم؟downpour اولین تجربم بود تو sh.حالا میخوام ببینم اگر این بازی رو بگیرم همون لذت downpour بهم دست میده؟چون با downpour که خیلی حال کردم.
اگه گرافیک مهم نیست برات پس میتونم بگن لذتش چندین برابره Downpour هستش .

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
خب خدا روشکر چون دیگه واقعا نزدیک بود با پا برم رو کنسول :d

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
منم دارم این بازی رو انجام میدم و 50 درصدش رو رفتم مبارزه هاش واقعا مسخرست مخصوصا مبارزه با screamer ها که خیلی رو اعصابن. فرار کردن بهترین کار هستش!
side quest ها بهترین قسمت بازین و خیلی جالبن.(البته اگه از روی گاید ign پیش برین:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر