Silent Hill : Downpour | Xbox 360

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
آقا من تو یه مرحله ای که سه تا زنگوله هست گیر کردم نمیدونم چیکارش کنم
لطفا کمکم کنید.
آقا خودم فهمیدم
2 تا چپ،یکی وسط ،یکی راست باز یکی چپ:d

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

من امروز یه دو ساعتی بازی کردم انصافا خوبه !! آهنگسازیش جالبه ! معماشم با حالن !!
یکی تو پردیس خودته:d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان کمک!
من الان تو اون کلیسا هستم(یا یتیم خونه !)بعد رفتم اون طرف یتیم خونه که باره دوم دختره کوچولو رو پشت میله ها میبینی در میره بعد من رفتم تو دست شویی یک گنده ای با پتک دیدم بعد دیگه نمیدونم باید چی کار کنم؟همه اتاق ها رو هم گشتم

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
دوستان کمک!
من الان تو اون کلیسا هستم(یا یتیم خونه !)بعد رفتم اون طرف یتیم خونه که باره دوم دختره کوچولو رو پشت میله ها میبینی در میره بعد من رفتم تو دست شویی یک گنده ای با پتک دیدم بعد دیگه نمیدونم باید چی کار کنم؟همه اتاق ها رو هم گشتم

همین امروز من اونجا بودم
باید بری پرده سینما که قرمز رنگه اونجا پشتش یک نردبون داره که باید به وسیله یک چوب که قلاب جلوش وصله، نردبونو بکشی پایین...چوبه قلابی هم همون قبل از اینکه وارد سالن تئاتر بشی یک در هست برو توش بگرد هست.بعد برو بالا...اونجا که رفتی ادامه راهنمایی ها تو پیام مخفیم بالا هست دیگه...:d

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
خیلی زور زدم ولی نتونستم جایی برم.
اون اول های بازی بعد از این که با پستچی حرف می زنی بعد غیب می شه، بعد می ری تو ساندویج فروشیه. اون جا باید چی کار کنیم؟؟؟اون پوله رو پیدا کردم مقداریش رو تو اون صدا پخش کنه گذاشتم که آهنگ سایلنت هیل 1 بود.
چی کار کنم؟؟؟!

behexen

کاربر سایت
Dec 18, 2010
123
نام
کسری
خیلی زور زدم ولی نتونستم جایی برم.
اون اول های بازی بعد از این که با پستچی حرف می زنی بعد غیب می شه، بعد می ری تو ساندویج فروشیه. اون جا باید چی کار کنیم؟؟؟اون پوله رو پیدا کردم مقداریش رو تو اون صدا پخش کنه گذاشتم که آهنگ سایلنت هیل 1 بود.
چی کار کنم؟؟؟!
برو تو آشپزخونه همون رستوران شیر گازی که بازه رو ببند

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
حدود 2-3 بازی کردم و خیلی خوشم اومد . فقط این مبارزه های بازی یه خورده ضعیفه و سخت میشه اینارو کشت . اما معماها و اتمسفر بازی خیلی جذابه

2 تا سوال :

یکی اینکه چجوری میشه reload کرد ؟ من کلت دارم و 7 تا تیر هم دارم اما ریلود نمیکنه .

سوال دوم یه جا گیر کردم :

مرحله ی دوم که باید با قطار بریم . یه دستگاه هست که 5 تا دکمه ABCDE داره ولی نمیدونم چیکار باید بکنم . 4 تا دکمه رو که میزنم دوباره ریست میشه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
حدود 2-3 بازی کردم و خیلی خوشم اومد . فقط این مبارزه های بازی یه خورده ضعیفه و سخت میشه اینارو کشت . اما معماها و اتمسفر بازی خیلی جذابه

2 تا سوال :

یکی اینکه چجوری میشه reload کرد ؟ من کلت دارم و 7 تا تیر هم دارم اما ریلود نمیکنه .

سوال دوم یه جا گیر کردم :

مرحله ی دوم که باید با قطار بریم . یه دستگاه هست که 5 تا دکمه ABCDE داره ولی نمیدونم چیکار باید بکنم . 4 تا دکمه رو که میزنم دوباره ریست میشه

پاسخ سوال دوم .به ترتیب زیر عمل کن:

ABDC

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا همین الان بDOWNPOUR برای بار دوم تموم کرد ! واقعا لذت بردم . بسیار بسیار زیبا با ترسهای اصیل سایلنت هیلی و معماها و EASTER EGG های نوستالوژیک .... به نظر من خیلی سرتر از HC بود و فراتر از انتظارات . بعد از 1 تا 4 این بهترین بود .
images

به این میگن EASTER EGG ! حال کردم عجیب !

راستی این مانکنها چقدر خوف بودن !

پایانهای بازی به جرات میتونم بگم یکی از بهترین های این سری بود . هر کدومشون از اون یکی قشنگتر ...

بچه ها نمیدونم کسی گذاشته یا نه ولی به هر حال در مورد گرفتن پایانهای مختلف یه توضیحی بدم :

این بازی 6 تا پایان داره . ( یکدونش فرعیه ) جالب تر از همه این که هر کدوم از پایانها به حدی قویه که میتونه به تنهایی به داستان پایانی عالی بده :

1_ Forgiveness

در پایان Cunninghum رو نجات بدید و تمام جاهایی که در بازی بهتون گزینه ای داده میشه انتخاب خوب داشته باشید .

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=XflM_kKTGxQ&feature=relmfu

2_Truth and Justice

در پایان Cunninghum رو نجات بدید و تمام جاهایی که در بازی بهتون گزینه ای داده میشه انتخاب بد داشته باشید .

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=uRIzEtwt8MY&feature=relmfu

3_Full Circle

در پایان Cunninghum رو بکشید و و تمام جاهایی که در بازی بهتون گزینه ای داده میشه انتخاب خوب داشته باشید .

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=5rsfFXuyiCE&feature=relmfu

4_Execution

در پایان Cunninghum رو بکشید و تمام جاهایی که در بازی بهتون گزینه ای داده میشه انتخاب بد داشته باشید .

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=rdNjSRvNEhw&feature=relmfu

5_Reversal

در درگیری آخر بازی بمیرید . ( در حالت بوگی من )

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=jldPGP7lHxA&feature=relmfu

6_Surprise :40:

یک بار بازی رو در هر حالتی تموم کنید ، سپس در سری دوم ماموریتهای فرعی " digging up the past " رو کامل کنید .

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=ApxI-jeRCxE&feature=relmfu

Last edited by a moderator:

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
این معما های بازی واقعا زمان بر هستند . من الان دقیقا 2 ساعت بازی کردم و از 22 % رسیدم به 26 % !! خیلی زمان میبره معماهاش و براحتی 20-30 ساعتی فکر کنم کمه کم گیم پلی داشته باشه .

توی خیلی از قسمت های بازی به درها یا گاوصنوق هایی میخوریم که رمز میخوان . این رمزاشو از کجا باید بدونیم ؟ بالاخره باید یه رمزی باشه که ما بزنیم . ضمنا من تمام محیط هارو مو به مو میگردم و اگر کدی چیزی باشه پیداش میکنم اما اینارو که پیدا نکردم

فعلا یه جا گیر کردم ولی میخوام یه خورده دیگه زور بزنم ببینم قضیه چیه میتونم خودم حلش کنم یا نه ! اولین باره دارم این تیریپ بازی ها رو بازی میکنم

معماها و حال و هوای بازی حرف نداره اما اکشن و گیم پلیش ضعیفه . از نظر ترسوندن هم اصلا به اندازه Dead Space 1 مخصوصا ترسناک نیست ولی جذابیت های خاص خودشو داره

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,882
نام
وحید
این معما های بازی واقعا زمان بر هستند . من الان دقیقا 2 ساعت بازی کردم و از 22 % رسیدم به 26 % !! خیلی زمان میبره معماهاش و براحتی 20-30 ساعتی فکر کنم کمه کم گیم پلی داشته باشه .

توی خیلی از قسمت های بازی به درها یا گاوصنوق هایی میخوریم که رمز میخوان . این رمزاشو از کجا باید بدونیم ؟ بالاخره باید یه رمزی باشه که ما بزنیم . ضمنا من تمام محیط هارو مو به مو میگردم و اگر کدی چیزی باشه پیداش میکنم اما اینارو که پیدا نکردم

فعلا یه جا گیر کردم ولی میخوام یه خورده دیگه زور بزنم ببینم قضیه چیه میتونم خودم حلش کنم یا نه ! اولین باره دارم این تیریپ بازی ها رو بازی میکنم

معماها و حال و هوای بازی حرف نداره اما اکشن و گیم پلیش ضعیفه . از نظر ترسوندن هم اصلا به اندازه Dead Space 1 مخصوصا ترسناک نیست ولی جذابیت های خاص خودشو داره

معماهاش که انچنان سخت نیست یکم بگردی پیدا میکنی جوابشون همون اطرافه معمولا
از نظر من این بازی از نظر معمایی در برابر نسخه دوم همین بازی اصلا حرفی برای گفتن نداره
برای تموم کردنش هم حداکثرش 10 ساعت کافیه
اصولا سایلنت هیل وقتی وارد محیطاش میشی باید از هیچ چیزی جلو راحت نگذری مگر اینکه مطمئن بشی هیچ چیز به درد بخوری داخلش نیست البته تو این بازی یه سری از محیط ها مربوط به داستان اصلی نیستن ولی بازم حال و هوای خودشون رو دارن

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان توی زندان
اون قسمنی که یه سری دستگاه هست 4 تا کد روی دیوارها هست 2345 اما هر چی میزنم جواب نمیده ! این کدها به چه صورت کار میکنه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
سلام دوستان توی زندان
اون قسمنی که یه سری دستگاه هست 4 تا کد روی دیوارها هست 2345 اما هر چی میزنم جواب نمیده ! این کدها به چه صورت کار میکنه؟
رمزش اینه:22345 یدونه 2 همون جایی که uv رو بر میداری بالا سرت هست که اونو ندیدی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر