Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
لطفا پاسخ این دوتا سوالمو بدید؟؟؟
1-این فلاکس و اون گاو صندوق دقیقا کجاست تو کجای نقشه هستش. من به یه گاو ضندوق دیگه رسیدم که رمزش روی یه نیمکت چوبی نوشته شده بود که وقتی خاکستر مرده که تو یه گلدون هست را روش خالی میکنی ظاهر میشه.من دنبال اون گاو صندوقی هستم که رمزش از اون فلاکس کنار شیشه باید بفهمی.
2-در ضمن بعضی از دوستان گفته بودن یه جا یه رادیو هست که توش سکه بندازی آهنگ سایلنت هیل 1 پخش میشه میخوام بدونم اونم کجاست ؟

1-اوایل بازی وقتی تو اون خونه وارد میشی تو طبقه بالاش اون گاو صندوق هست!

یه سوال داشتم :
من الان اونجایی هستم که میره سوار قایق میشه بعد اون زنه میادو سر از زندان در میارم .میخواستم بدون اون وسایل و چیزایی که جمع کرده بودم کجا رفتن هیچ چیزی ندارم اینارو واسه همیشه از دست دادم؟ اگه اینطوره باید چه کار کنم آخه هر کدوم از اینا یه معمارو حل میکنه ؟؟؟؟؟؟
من چیزایی مثل یه ساعت یه جعبه موزیک و چند تا تابلو و چیزای دیگه داشتم .اینارو چکارش باید بکنم .ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
خوب بالاخره بازی رو تموم کردم ! :دی
به نظرم IGN واقعا در حقش نامردی کرده ! بازی بهتر از اون چیزی بود که فکرش رو می کردم البته مشکلاتی در هم در گیم پلی داشت !
به نظر من بازی زیاد خوب شروع نمیشه ولی از اواسط به بعد عالی ادامه پیدا می کنه !
نمره من به بخش های مختلف بازی :
گرافیک 8
گیم پلی 5
داستان 8
هوش مصنوعی 6
موسیقی و صداگزاری 8
میانگین 7

در باره ی پایان بازی :
کسانی که تمام نکردن اسپویلر را باز نکنند :
دوستان این مرحله ی آخر مبارزه با اون غولی که باید رگ های متصل بهش رو پاره می کردیم چقدر جالب طراحی شده بود ! واقعاً از 3-4 ساعت پایانی بازی لذت بردم !
ولی یه سوال داستانی :
پایان من به این شکل شد که بعد از کشتن غول آخر دختره میاد به روی مورفی اسلحه میکشه و میگه این آدم خوب رو چرا کشتی !؟ مورفی هم تا میاد بگه این آدم خوب نیوده چشمش به جنازه که میفته میبینه که ای بابا این همون افسر نگهبان پلیس بوده !!! از اینجا به بعد دختره ما رو مثل یک غول میبینه و شکل مورفی هم شبیه یه غول میشه و با پتکی بزرگ میفته دنبال دختره ولی در نهایت دختره مورفی رو میکشه اما آخر بازی نشون داده میشه که دختره زندانیه و مورفی افسر نگهبانشه !!!
تفسیر این پایان چیه !؟ من که گیج شدم !؟

سلام دوستان!
من اینجا گیر کردم:
تو 16 درصد بهم گفت از سایلنت هیل خارج شو ولی هیج جایی تو نثشه نیست و سه تا راه اصلی تو نقشه هست که سمت هر کدوم میخوام برم جلوش با چوب و ... بسته شده!
قبلش هم به یک کمد رسیدم که قفل داشت ولی فکر نکنم چیزی به غیر از اسلحه توش باشه!

من قسمت ٧٣ تو نقشه گیر کردم

مرحله قبلیش این بود که سه تا زنگوله هست و اینا...اونجا رو رد کردم و از زیر فاضلاب بالا اومدم اما بعدش دیگه نمیدونک چیکار کنم

نمیدونم باید دنبال چی برم
لطفا اگه میشه یکی کمک کنه ممنون
دوستان یکی به دادمون برسه

اونجا نباید بری. وقتی همونجا که او یارو دود میشه میای بیرون برو به سمت چپ و راهتو ادامه بده تا به یه پل برسی که رو به بالاست! بعد اون پل رو بیار پایین از روش رد شو و برو سمت چپ تا به یه قایق برسی و سوار اون قایق شو

آره دیدم ممنون
راستش نمیدونم کلیده کجاست؟
پلو چطوری پایین بیارم؟

سلام دوستان!
من اینجا گیر کردم:
تو 16 درصد بهم گفت از سایلنت هیل خارج شو ولی هیج جایی تو نثشه نیست و سه تا راه اصلی تو نقشه هست که سمت هر کدوم میخوام برم جلوش با چوب و ... بسته شده!
قبلش هم به یک کمد رسیدم که قفل داشت ولی فکر نکنم چیزی به غیر از اسلحه توش باشه!
دوستان بابت کمکی که نکردید ممنون:دی (جدی میگما:دی)
خودم رد کردم خیلی چسبید بهم:دی
تو همون مرحله نردبون معروف:دی بودم!

آره دیدم ممنون
راستش نمیدونم کلیده کجاست؟
پلو چطوری پایین بیارم؟

همونجایی که اون طرف دود میشه یدونه کلید بهت میده که همون تو قایق استفاده میشه. پل رو هم یه اتاق سمت چپش هست برو تو اون میتونی بیاری پایین

این ساختمان اصلی کجاست ؟ من هر چی میگردم پیداش نمی کنم.
یه گاو صندوق هست که قبل از اینکه بیایی تو شهر رمزش چیه؟ یه گاو صندوق هم هست که تو یه زیر زمین خونس یه یارویی زندانه ناله می کنه. رمزش چیه؟

یه گاو صندوق هست که قبل از اینکه بیایی تو شهر رمزش چیه؟ یه گاو صندوق هم هست که تو یه زیر زمین خونس یه یارویی زندانه ناله می کنه. رمزش چیه؟

منم اومدم همین ها رو بپرسم که دیدم دوستمون زحمتش رو کشیدن. تورو خدا جواب ما رو هم بدین

بالاخره تمومش کردم
بازیش واقعا قشنگ بود و هم هیجانی و هم ترسناک بود مخصوصا آخراش. من بهش نمره 7.5 میدم
آخرش هم اون دختره با من خوب شد و بغلم کرد و حساب اون پلیسه رو هم رسید و مورفی هم آزاد شد و راهشو گرفت و رفت.
واقعا بازیش قشنگ بود فقط دوستان چندتا سوال دارم:
اول اینکه داستانش چطوریا بود؟ همه این اتفاق ها تو رویا و خیال مورفی بود و مورفی تو رویاهاش با این چیزا میجنگید؟
دوم اینکه در آخر دختره بشه گفت کجا میری بعدش مورفی بهش چی گفته بود این تیکه زیرنویسش رو ندیدم سریع رفت.
ممنون
این بازی واقعا یک تجربه ی خوبی بود و تکرار نشدنی و به همه پیشنهاد می کنم این بازیو تا آخر برن راهنماشم که موجوده.
از همه دوستان بابت کمکی که کردن ممنونم

منم اومدم همین ها رو بپرسم که دیدم دوستمون زحمتش رو کشیدن. تورو خدا جواب ما رو هم بدین
ساختمان اصلی روی نقشه معلومه. وسط نقشه بالاش نوشته central building . وقتی از اون خونه که یارو ناله میکنه اومدید بیرون برید سمت راست و راهتونو ادامه بدید تا به یه خونه برسید که تو حیاطش یه نردبون باشه. تو اون حیاط یه میله هست که باهاش نردبون رو میارید پایین. اونجا رو که رد کردید برید به سمت ساختمان مرکزی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or