Silent Hill : Downpour | Xbox 360

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
من يه جايي گير كردم
اول هاي بازي اون جايي كه داريم يه ماشين رو نگاه مي كنيم، بعدش يه پستچيه مي ياد. باهامون حرف مي زنه بعد غيب مي شه. يه چيزي هم توي خونه مي بينيم.
من همه جا رو گشتم. توي خونه نمي شه رفت
يكي راهنمايي كنه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
من يه جايي گير كردم
اول هاي بازي اون جايي كه داريم يه ماشين رو نگاه مي كنيم، بعدش يه پستچيه مي ياد. باهامون حرف مي زنه بعد غيب مي شه. يه چيزي هم توي خونه مي بينيم.
من همه جا رو گشتم. توي خونه نمي شه رفت
يكي راهنمايي كنه

توی خونه میشه رفت درست اگه روبروی خونه وایسی سمت راست خونه یه دریچه هست که باید بزنیش کنارو بری داخل که بعدش از اونجا میتونی وارد خونه بشی

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,880
نام
وحید
منم بازی رو تموم کردم همین که به ریشه اش پایبند بود و روند سنتی سایلنت هیلی رو داشت برام واقعا خوب بود یه جورایی یاد شاهکار شماره دوم افتادم

اما امتیازات
داستان 8.5
صداگذاری 9
گیم پلی 7.5
گرافیک که ضعیفترین بخشش و عامل پایین اومدن امتیازش شد دلیل اصلی هم افت فریم ویران کننده بود 7
در کل 8

توصیه میکنم اونایی که بازی نکردن حتما بازی کنن

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
توی خونه میشه رفت درست اگه روبروی خونه وایسی سمت راست خونه یه دریچه هست که باید بزنیش کنارو بری داخل که بعدش از اونجا میتونی وارد خونه بشی

از اون هم رفتم تو بعدش کجا برم؟؟؟درش قفله

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,085
نام
M o h A M a d
از اون هم رفتم تو بعدش کجا برم؟؟؟درش قفله

دوست عزیز لذت بازی اینه که خودت با فکر و اندیشه خودت بری جلو...

اگه قرار باشه که مدام بیای سوال بپرسی دوستان هم لقمه اماده را در اختیارت بزارن چه لذتی این بازی برات داره که اینقدر عجله برای تموم کردنش داری؟

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
دوستان لطفا کمک کنید؟؟؟
من توی سینما سایلنت هیل گیر کردم.سه تا فیلمو پیدا کردم رفتم تو اون اتاقی که درش رمز داره و فیلم ها رو درست کردم اما برای اینکه فیلمو پخش کنم احتیاج به پرژکتور دارم تا بعد فیلمو بزارم توش .
نمیدونم این پرژکتور باید از کجا پیدا کنم لطفا کمکم کنید؟؟؟؟

منم مشکل شما رو داشتم...
اگه روی Easy بازی میکنی باید همونجایی باشه که دوستمون گفت
ولی اگه روی normal یا hard بازی میکنی باید بری hardware store تا پروژکتور رو بدست بیاری(جلوی st. maria's orphanage)

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
واقعا از اين بازي زاضي هستم تا امروز اينقدر تو يه بازي نترسيدم حتي از dead space هم ترسناك تر بود .:-o
پيشنهاد من اينه كه بازي رو تكي از 1 شب شروع كنيد با يه هدفون فليپس اگه نترسيديد از اين انجمن ميرم :دي:-s

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
واقعا از اين بازي زاضي هستم تا امروز اينقدر تو يه بازي نترسيدم حتي از dead space هم ترسناك تر بود .:-o
پيشنهاد من اينه كه بازي رو تكي از 1 شب شروع كنيد با يه هدفون فليپس اگه نترسيديد از اين انجمن ميرم :دي:-s

پس بهتره برید:d.چون من همه ی بازیهای ترسناک رو اینجوری بازی میکنم و ترسناکترینهایی که دیدم dead space2 بود با home comming .نمی دونم چرا اصلا برای این بازی نترسیدم حالا هنوز وسطاشم به خاطر مس افکت هنوز نتونستم تمومش کنم ولی امیدوارم جلوتر بهتر بشه.شایدم اینکه ایده هاش برای ترسوندن تکراری شده.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
چهار بار پرسیدم : هیچ راهنمای قدم به قدمی برای بازی وجود نداره .؟
من هرچی سرچ کردم فقط ویدئوی راهنماها رو پیدا کردم .

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر