Silent Hill : Downpour | Xbox 360

punishermohsen

کاربر سایت
Aug 8, 2009
6
سلام

من تو همون جایی که ماشین پلیس هست و یه رادیو هست باید کد هارو بزنی گیر کردم کدها رو رد کردم فقط راه ادامه بازی رو نمیدونم دقیقا بعد همون جایی که ترن سوار میشه ترن برمیگرده
فقط اگه بگید کجا باید برم ممنون میشم

Last edited by a moderator:

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
سلام

من تو همون جایی که ماشین پلیس هست و یه رادیو هست باید کد هارو بزنی گیر کردم کدها رو رد کردم فقط راه ادامه بازی رو نمیدونم دقیقا بعد همون جایی که ترن سوار میشه ترن برمیگرده
فقط اگه بگید کجا باید برم ممنون میشم

برو به سمت بالای نقشه
اونجا رو باید خیلی بگردی تا به یک نردبون برسی و برو بالای نردبون.
(باید زیاد بری سمت بالا یه بمبست میبینی که با چندتا چوب بسته شده ،برو سمت چپش اونجا یک میله هست که میتونی نردبونو پایین بکشی).

Last edited by a moderator:

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
سلام دوستان
لطفا بهم در این قسمت کمک کنید:
میخوام وارد زندون بشم اما کد شش رقمی میخواد
نمیدونم کدش چنده لطفا کدشو بگین ممنونتون میشم

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
سلام دوستان
لطفا بهم در این قسمت کمک کنید:
میخوام وارد زندون بشم اما کد شش رقمی میخواد
نمیدونم کدش چنده لطفا کدشو بگین ممنونتون میشم
منظورتو واضح بگو یعنی چی می خوام وارد زندان بشم؟ دقیقا کجا گیر کردی؟

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:17 PM ارسال شده بود ----------

تو قسمت نفشه ها چندتا نقشه باید داشته باسیم برای کامل کردن نقشه همون جایی که نقشه ها رو میزن

O__O!!!!!

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
520
نام
فرشید
سلام بازی سایلنت هیل برای من خیلی هنگ میکنه طوری که باید دستگاه رو خاموش و روشن کنم میخوام بدونم برای شما هم همینطوریه?

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
851136

اینو میزنم درست نیست

---------- نوشته در 06:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:03 PM ارسال شده بود ----------

منظورتو واضح بگو یعنی چی می خوام وارد زندان بشم؟ دقیقا کجا گیر کردی؟

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:17 PM ارسال شده بود ----------

O__O!!!!!
بعد از اینکه میرم تو اداره پلیس که تو اداره پلیس اون اعدای که تو تخته هست رو وارد میکنم تا ماشین پلیسا نیان
بعدش میرم یک جایی که نردبونو بکشم پایین و توسط یک میله هم اینکارو می کنم و از نربون میرم بالا و از یگ پل چوبی عبور می کنم و میرم تو یک خونه ای و از اون خونه میرم به خیابون.داخله خیابون یک کوچه هست که تو اون کوچه یک دیواری هم شکسته.وارد اون دیوار میشم یک زندون هست و میخوام وارد زندون بشم میگه باید یک کد وارد کنی تا در زندون باز بشه.
حالا اون کده شش رقمی هست .نمیدونم باید چی وارد کنم.
ممنون میشم کمک کنید.

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان لطفا کمک کنید؟؟؟
من توی سینما سایلنت هیل گیر کردم.سه تا فیلمو پیدا کردم رفتم تو اون اتاقی که درش رمز داره و فیلم ها رو درست کردم اما برای اینکه فیلمو پخش کنم احتیاج به پرژکتور دارم تا بعد فیلمو بزارم توش .
نمیدونم این پرژکتور باید از کجا پیدا کنم لطفا کمکم کنید؟؟؟؟

aryan_saw

کاربر سایت
Apr 6, 2010
39
نام
آریان باوقار
سلام کمک

من یه جا گیر کردم اونجا که یه آدم بزرگه که تو دستشه یه چکشه بزرگ هست من اون رو کشتم به وقتی رو تخت ناپدید شد بعد یه کلید ظاهر شد دیگه بعد از اون نمیدونم چیکار کنم کجا برم کمکم کنید

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
دوستان لطفا کمک کنید؟؟؟
من توی سینما سایلنت هیل گیر کردم.سه تا فیلمو پیدا کردم رفتم تو اون اتاقی که درش رمز داره و فیلم ها رو درست کردم اما برای اینکه فیلمو پخش کنم احتیاج به پرژکتور دارم تا بعد فیلمو بزارم توش .
نمیدونم این پرژکتور باید از کجا پیدا کنم لطفا کمکم کنید؟؟؟؟
تو سالن بزرگ یه در هست بالای پله ها باید از اونجا لامپ رو پیدا کنی واقعا اصلا نیازی به شتن نیست وسط اتاق افتاده

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 PM ارسال شده بود ----------

سلام کمک

من یه جا گیر کردم اونجا که یه آدم بزرگه که تو دستشه یه چکشه بزرگ هست من اون رو کشتم به وقتی رو تخت ناپدید شد بعد یه کلید ظاهر شد دیگه بعد از اون نمیدونم چیکار کنم کجا برم کمکم کنید
بعد از کشتن بوگی من (همون ادم بزرگه) از زیرزمین که اومدی بیرون یه سرازیری هست بپیچ سمت چپ راهتو ادامه بده تا به یک چهار راه برسی اونجا بپیچ سمت چپ تا به یک پل برسی کنار پل یه در هست برو تو همونجا سمت راست یه نردبان هست برو بالا اهرم رو بکش تا پل بیاد پایین بعدش از پل رد شو برو اسکله یه قایق هست سوار شو تمام

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید:d
1-میگم چرا سیو این بازی اینجوریه با بدختی میام فلان حیوونو:d می کشم وسطش فامیلامون با بچه کوچولو هاشون میان عید دیدنی از ترس نق نق کردنشون واسه بازی کردن ظرف 3 ثانیه همه چی خاموشه تو پذیرایی هستم شما فکرشو بکن دیگه ه ه ه ه !! بد که برمی گردم دوباره قبل از اون حیوونه:d هست راهی نیست؟
2-میخوام بدونم الان این تفنگ و چراغ قوه و سکه ها به چه دردم میخوره هیچ کاریشون نمیشه کرد که نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر