Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
من با مرحله هاش مشکل دارم
اصلا معلوم نیست کجا باید بریم کجا نباید بریم نقشه هاشم قاطین
یکی کمک میکنه چطوری بتونم دنباله مرحله هاش برم؟
جدا از این واقعا بازی قشنگیه و به گیمر ترس رو انتقال میکنه
لطفا کمک کنید منتظرم

امروز رفتم بازیو بخرم فروشنده گفت بازی lt3 اما اینجا دوستان میگن 2 میشه یکی بگه دقیقا 2 یا 3 تا ما هم تو این شب عیدی یه بگورخیم یه ذره

تو اون ساختمون چند طبقه كه طبقه آخرش راديو هست گير كردم
يه اتاقه كه توش چند تا پاكت نامه ست و بايد جوری سرهمشون كنم كه يه عدد ببينم و نمی دونم چطور نامه ها رو بايد سرهم كرد
يه در قفل شده كد دار هم اون نزديكيا هست كه فكر كنم كدش تو همين نامه ها باشه بعلاوه يه گاو صندوق

امروز رفتم بازیو بخرم فروشنده گفت بازی lt3 اما اینجا دوستان میگن 2 میشه یکی بگه دقیقا 2 یا 3 تا ما هم تو این شب عیدی یه بگورخیم یه ذره

Silent Hill: Downpour که LT3 نمیخواد اصلا. Silent Hill HD Collection هستش که LT3 میخواد که اینم با Lt2 قابل بازی هستش دیگه

تو اون ساختمون چند طبقه كه طبقه آخرش راديو هست گير كردم
يه اتاقه كه توش چند تا پاكت نامه ست و بايد جوری سرهمشون كنم كه يه عدد ببينم و نمی دونم چطور نامه ها رو بايد سرهم كرد
يه در قفل شده كد دار هم اون نزديكيا هست كه فكر كنم كدش تو همين نامه ها باشه بعلاوه يه گاو صندوق
کدی که از اون نامه ها به دست میاد در هر 3 درجه سختی یکسانه 851136
گاو صندوق هم به ترتیب از چپ به راست IX VI I

داداش یادت نیست آخرین ماموریت اصلی که انجام دادی مربوط به چی بوده؟داسنات تا کجا پیش رفت؟

آخرین ماموریت اصلی که رفتم مربوط میشه به همون سوار شدن به ترن بعد از اون دیگه اینجایی که گفتم گیر کردم و دیگه ماموریتی بهم نمیده !

آخرین ماموریت اصلی که رفتم مربوط میشه به همون سوار شدن به ترن بعد از اون دیگه اینجایی که گفتم گیر کردم و دیگه ماموریتی بهم نمیده !

داداش من درست یادم نیست بعد ازاون اتفاق درست یادم نیست کجا باید بری
فکر کنم باید بری به Radio Station البته میگم که درست یادم نیست باید یکی از بچه ها که تازه اونجا رو رد کرده بیاد بگه.
شما اونجا رورد کردی که روی یه صندلی بیدار میشی و پستچی میاد بهت نامه میده؟

آخرین ویرایش:
مشکل اینجاست که ماموریت دیگه نمیده و توی نقشه هم هیچ دایره ی قرمزی کشیده نشده که بخوام برم سمتش !

دوست عزیز شما خیابان‌ها رو کاوش کن تا به مأموریت اصلیت برسی، بعد از متوقف کردن ماشین پلیس(که یک مأموریت جانبیه)، باید از طریق نردبان وارد یکی از ساختمان‌ها بشی تا به مأموریت اصلیت، یعنی رسیدن به ایستگاه رادیویی نزدیک بشی. نردبان در دسترس نیست و باید به وسیله یک میله قلاب دار پایین بیاریش. مأموریت escape from silent hill هم یک مأموریت کلیه که تا آخر بازی در journal هست.

دوست عزیز شما خیابان‌ها رو کاوش کن تا به مأموریت اصلیت برسی، بعد از متوقف کردن ماشین پلیس(که یک مأموریت جانبیه)، باید از طریق نردبان وارد یکی از ساختمان‌ها بشی تا به مأموریت اصلیت، یعنی رسیدن به ایستگاه رادیویی نزدیک بشی. نردبان در دسترس نیست و باید به وسیله یک میله قلاب دار پایین بیاریش. مأموریت escape from silent hill هم یک مأموریت کلیه که تا آخر بازی در journal هست.

ممنون ولی اگر ممکنه مکان اون نردبان رو هم بگید چون من 3 روزه هر چی میگردم چنین چیزی پیدا نمی کنم !

ممنون ولی اگر ممکنه مکان اون نردبان رو هم بگید چون من 3 روزه هر چی میگردم چنین چیزی پیدا نمی کنم !
نیاز به گشتن سه روزه نیست که:d یعنی واقعاً شما تو این سه روز چه کار کردی؟ تو این مدت مورفی به هندوستان میرسید:d نقشه کوچیکه، تو همون خیابانی که یک کانال زیر زمینی هست بگرد.

کناره پل یه در هست بعد از این که وارد شدی همونجا دست راست نردبان هست برو بالا دستی رو بکش پل بیاد پایین:d

یکی لطف میکنه بگه مرحله هاشو کجا پیدا کنم یا به چه سمتی از نقشه برم که مرحله های اصلیشو بتونم برم؟
دست عزیز سری سایلنت هیل یه بازییه که قبلا باید با نحوه انجام دادنش ارتباط برقرار کرده باشی این هم ازهمون نسخه هاست به مراتب سخت تر....
باید شهر رو قدم به قدم بچرخی . یه سری ماموریت اصلی و یه سری ماموریت فرعی داره که فرعی هاش زیاد مهم نیست .خلاصه خیلی حوصله می خواد تا بری ولی ارزشش رو داره چون هر چند سال شاید یه همچین بازیی پیدا بشه.......

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or