Silent Hill : Downpour | Xbox 360

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید:d
1-میگم چرا سیو این بازی اینجوریه با بدختی میام فلان حیوونو:d می کشم وسطش فامیلامون با بچه کوچولو هاشون میان عید دیدنی از ترس نق نق کردنشون واسه بازی کردن ظرف 3 ثانیه همه چی خاموشه تو پذیرایی هستم شما فکرشو بکن دیگه ه ه ه ه !! بد که برمی گردم دوباره قبل از اون حیوونه:d هست راهی نیست؟
2-میخوام بدونم الان این تفنگ و چراغ قوه و سکه ها به چه دردم میخوره هیچ کاریشون نمیشه کرد که نه؟
خیلی باحالی :) کاملا معلومه بار اولته این سری رو تجربه میکنی بهتره بیخیال شی.

آقا من رسیدم به کتابخونه
اونجا باید 6 تا عکسو کنار هم بچینم.
راهنماییم میکنید؟؟
بعدشم یه دری همون کنارا هست که باید رمز بدم تا وارد شم
لطفا کمک کنید
دلم میخواد بازیشو تا آخر برم اما این چیزا نمیزاره یه راهنمایی پی دی اف هم وجود نداره
ممنون

Last edited by a moderator:
آقا من رسیدم به کتابخونه
اونجا باید 6 تا عکسو کنار هم بچینم.
راهنماییم میکنید؟؟
بعدشم یه دری همون کنارا هست که باید رمز بدم تا وارد شم
لطفا کمک کنید
دلم میخواد بازیشو تا آخر برم اما این چیزا نمیزاره یه راهنمایی پی دی اف هم وجود نداره
ممنون

رمز اون 851136 هستش

خیلی باحالی :) کاملا معلومه بار اولته این سری رو تجربه میکنی بهتره بیخیال شی.

چرا فحش میدییییییییییییییی)x
خودت با حالییییییییی)x
homcoming رو بازی کرده بودم زمانهای قدیم با پی سی یادم نیست سیوش چه جور بود د د د د د )x
اینم بچه ها گفته بودن سیوش اینجوریه معلومه دیگه کور که نیستمممممممممممم)x
گفتم راهی داره یا نه ه ه ه ه ه)x

رمز اون 851136 هستش
نه ببینین این رمزی که دادین میگه اشتباهه
بعدش هم اون 6 تا عکسو چیکار کنم باید کنار هم بچینم
بعدش هم یک دوربین هست که فیلم نشون میده با اون باید چیکار کنم؟
به خدا این همه مشکل دارم
لطفا یکی به دادمون برسه

نه ببینین این رمزی که دادین میگه اشتباهه
بعدش هم اون 6 تا عکسو چیکار کنم باید کنار هم بچینم
بعدش هم یک دوربین هست که فیلم نشون میده با اون باید چیکار کنم؟
به خدا این همه مشکل دارم
لطفا یکی به دادمون برسه

کدی که ایشون دادن درسته دری که باید این کد رو وارد کنی طبقه ی دوم کناره اسانسوره
یه در دیگه هم هست که 3 تا کد میخواد
از چپ به راست IX_VI_I

تو سالن بزرگ یه در هست بالای پله ها باید از اونجا لامپ رو پیدا کنی واقعا اصلا نیازی به شتن نیست وسط اتاق افتاده

---------- نوشته در 09:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 PM ارسال شده بود ----------

میشه دقیقا بگین این لامپ کجای سالن سینماست من تو هر دو اتاق بالای پله ها رفتم اما لامپی پیدا نکردم .لطفا کمک کنید؟؟؟؟

چرا فحش میدییییییییییییییی)x
خودت با حالییییییییی)x
homcoming رو بازی کرده بودم زمانهای قدیم با پی سی یادم نیست سیوش چه جور بود د د د د د )x
اینم بچه ها گفته بودن سیوش اینجوریه معلومه دیگه کور که نیستمممممممممممم)x
گفتم راهی داره یا نه ه ه ه ه ه)x

عزیزه من کلا گابریل جان منصرف کننده هستن
:d
ولش کن به منم یبار گفت
من تو اونجا گیر کردم
یکی لطف کنه راهنمایی کنه چیکار کنم

عزیزه من کلا گابریل جان منصرف کننده هستن
:d
ولش کن به منم یبار گفت
من تو اونجا گیر کردم
یکی لطف کنه راهنمایی کنه چیکار کنم

اول دسته کنار پله رو بکش تا برقا خاموش بشه بعد موزیکو با استفاده از دیسکی که تو اتاق بغلی روشن کن بعد نور رو دستی تنظیم کن روی پرده تا پرده کنار بره بعد دسته سمت راست نور رو بکش بعد دسته سمت چپ بعد پشت یه چیزه گرده که دسته داره اونو 2 یا 3 دور بچرخونی بارون میاد و در اخر هم بغل همون دسته که چر خوندی یه صفحه هست که با چکش ضربه میزنه و بعد راه به خونه باز میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or