PlayStation Silent Hill 2 Remake

1666219058148.jpg

• عنوان Silent Hill 2 ساخته Bloober Team معرفی شد
• ساخته شده با Unreal Engine 5
• بازی انحصاری زمانی PS5 می باشد، همینطور برای PC هم منتشر میشود.
• حضرات Masahiro Ito و Akira Yamaoka برای تولید موسیقی بازی به طور نزدیک با Bloober همکاری کردند.
• کارگردان بازی Mateusz Lenart می باشد که Creative Director عنوان Medium بود .
• دوربین روی شانه و گیمپلی مدرن دارد
• طراحی صدای جدید
• تاریخ انتشار 2023

اطلاعات رسمی در مورد انجین بازی و ویژگی های بازی برای پلیرهای PS5 توسط بلوبرتیم (ترجمه اختصاصی):
عنوان Silent Hill 2 Remake ساخته شده با Unreal Engine 5 هست و ما در حال به‌روزرسانی آن هستیم. ما با امکانات Unreal Engine 5، شهر مه آلود و شوم را به روش هایی زنده می کنیم که تا این لحظه غیرممکن بود. این بازی بازیکنان PS5 را از نظر بصری، شنیداری و احساسی، بی اندازه به وجد خواهد آورد.

برخی از ویژگی‌های Unreal Engine 5 که واقعاً خواهند درخشید، Lumen و Nanite هستند. با این ویژگی ها گرافیک بازی را به سطوح جدید، بسیار دقیق و واقع گرایانه ارتقا می دهیم.

تکنیک Lumen یک راه حل برای نورپردازی جهان بازی است که کاملاً پویا است که بلافاصله به تغییرات صحنه و نور واکنش نشان می دهد. این بدان معناست که نور به طور واقع بینانه با محیط تعامل دارد، درست مانند دنیای واقعی باعث میشود کل محیط بازی به صورت طبیعی تری نورپردازی می شود.
از سوی دیگر، فناوری Nanite ابزار شگفت انگیزی برای طراحان سطوح است. با این تکنیک آن‌ها می‌توانند جهان‌هایی با جزئیات فوق‌العاده و محیط‌های واقعی‌تر ایجاد کنند که ظاهر و احساسی تقریباً واقعی دارند.

ویژگی های جدید PS5 اگرچه فقط گرافیک نیست. بسیاری از فضای استرس زای سایلنت هیل از موسیقی و طراحی صدا در آن ناشی می شود. به لطف قابلیت‌های صوتی سه بعدی PS5، بازیکنان می‌توانند مسیر دقیقی را که صدا از کدام طرف می‌آید را تعیین کنند. موتور صوتی WWise یک جلوه صوتی واقعی و باورپذیر ایجاد می کند که به بازیکنان کمک می کند احساس کنند واقعاً در بازی هستند.

البته کنترلر DualSense را فراموش نمی کنیم. ما قبلاً با عنوان قبلی خود یعنی The Medium نشان داده‌ایم که می‌توانیم در مورد بازخورد لمسی و محرک‌های تطبیقی بسیار خلاق باشیم. ما ایده‌های جدید بیشتری را برای Silent Hill 2 ارائه می‌کنیم، اما اجازه دهید فعلاً این را یک راز نگه داریم.

آخرین پیشرفت بزرگی که می خواهم به آن اشاره کنم، فناوری ذخیره سازی SSD است. جریان فوق سریع داده ها به این معنی است که بازیکنان هیچ صفحه بارگیری را نمی بینند، زیرا آنها به طور یکپارچه کل شهر Silent Hill را کاوش می کنند.

با استفاده از این فناوری‌ها، امیدواریم Silent Hill 2 را برای طرفداران قدیمی و جدید تجربه‌ای دلهره آور تر و فراموش‌نشدنی‌تر کنیم. ما مطمئن هستیم که می توانیم آن حس یونیک را در مورد عناوین کلاسیک فرقه ای را تکرار کنیم و جانی تازه در گیم پلی آن ببخشیم. نتیجه نهایی یک بازی سایلنت هیل خواهد بود که گرافیک و صدایی بهتر از هر بازی قبلی دارد. در حالی که توسعه هنوز تمام نشده است، ما نمی توانیم منتظر باشیم تا طرفداران آن را تجربه کنند.

آخرین ویرایش:

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
کلا سایلنت هیل از اساس نمیشه با رزیدنت اویل مقایسه کرد.میزان فردش و معروفیت رزیدنت اویل کلا تو یه لول دیگست سایلنت هیل هیچ وقت ای پی پر فروشی نبوده اصن سبکی که ارائه میده خاصه عامه پسند نیست. همین میزان سرمایه گذاری رو هم سر این ای پی می کنه احتمالا به سود دهی خوبی نرسه.این بازیم بنظرم با همه مشکلاتش یه متای بالای ۷۰ بیاره.در کل سایلنت هیل رو نمیشه از هیچ نظر با رزیدنت اویل مقایسه کرد.همینم که هست قدر بدونید
به نظرم این حرف اشتباه همین تریلر سایلنت هیل منظورم اولین تریلر ریمیک بالا 10 میلیون ویو خورده فکر کنم !! سایلنت هیل فوق العاده بازی معروف و شاخی و اگر مثلا یه ریمیک بزرگ ازش ساخته میشد توسط یه تیم درست حسابی با متا بالا اتفاقا از معدود بازیا این سبک که میتونست بیاد و با اویل هم راحت رقابت کنه نباید فروش نسخه های دوران نسل 5 6 اینارو جدی گرفت اتفاقا به لحاظ پتانسیل سایلنت هیل دقیقا در سطح اویل نکته اینه کونامی شرکت بدرد نخوریه وگرنه همین بازی بدی سونی راحت یه رقیب برای اویل میشه

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
اینکه تاریخ نخورد شاید یه روزنه امیدی گذاشت برای پیرمردی مثل من که با نسخه کلاسیک این بازی زندگی کرد. ایشالا که غلام خان درست گفته باشه و تریلر از روی بیلد بازی بوده باشه. شاید با فشاری که سونی و فن های بازی میارن یه تاخیر درست حسابی بزنن بازی از این حالت دربیاد. من حاضرم دو سه سال دیگه تجربش کنم تا اینکه یه همچین افتضاحی رو 6 ماه دیگه بازی کنم.
شوتینگ و دگمه زنی بازی منو یاد بازیهای نسل 7 انداخت. البته اون بازیها خیلی نرم تر از این اجرا میشدن.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
یک نکته دیگه که برای من عجیبه چرا با این گرافیک متوسط سیستم پیشنهادی بازی اینقدر بالا هست یعنی اصلا بهینه سازی زیر صفره (البته یادمه سیستم مورد نیاز کالکشن متاگیر از سیستم مورد نیاز mgs v بالاتر بود)

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
کارنامه درخشان کونامی تو ساخت سایلنت هیلهای جدید تا اینجای کار
کاملا بدون شرح-تقدیم به دوستان امیدوار:
899D8895-855F-46A3-8F03-3D485F613B0B.jpeg

41C2DB90-6D8C-4835-9C43-BA0EC32170C1.jpeg

کی این جرثومه صنعت بازی دست از سایلنت هیل، متال گیر سالید، کسلوانیا و کنترا بکشه و این عناوین رو واگذار کنه مشخص نیست ولی اون روز قطعا باید جشن گرفت

چیزی که متاسفانه بخاطر خیل کسایی که هر بار اینا یه بازی قدیمی رو درمیارن از کمد خراب کنن گول میخورن و امیدوار میشن فکر نکنم نزدیک باشه اصلا...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
اینکه تاریخ نخورد شاید یه روزنه امیدی گذاشت برای پیرمردی مثل من که با نسخه کلاسیک این بازی زندگی کرد. ایشالا که غلام خان درست گفته باشه و تریلر از روی بیلد بازی بوده باشه. شاید با فشاری که سونی و فن های بازی میارن یه تاخیر درست حسابی بزنن بازی از این حالت دربیاد. من حاضرم دو سه سال دیگه تجربش کنم تا اینکه یه همچین افتضاحی رو 6 ماه دیگه بازی کنم.
شوتینگ و دگمه زنی بازی منو یاد بازیهای نسل 7 انداخت. البته اون بازیها خیلی نرم تر از این اجرا میشدن.
رفیق سطح انتظاراتتون چرا اینطوریه؟؟ این بازی سایلنت هیل۲ ه زمان خودش بهترین گرافیک رو داشت یه شهر که ساختمونهای زیادی رو میشد بگردی بدون هیچ لودینگ با گرافیک جزییات بالا.
صد بیلد دیگه هم بزنن عمرا به نسخه اصلی نمیرسه شک نکنید

• Like
Reactions: rezvideo

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
رفیق سطح انتظاراتتون چرا اینطوریه؟؟ این بازی سایلنت هیل۲ ه زمان خودش بهترین گرافیک رو داشت یه شهر که ساختمونهای زیادی رو میشد بگردی بدون هیچ لودینگ با گرافیک جزییات بالا.
صد بیلد دیگه هم بزنن عمرا به نسخه اصلی نمیرسه شک نکنید
از اول هم انتظار نداشتم موفقیت نسخه کلاسیک رو تکرار کنه مخصوصا با بلوبر تیم . ولی فکر هم نمیکردم اینقدر بد باشه مخصوصا بعد از نمایش تریلر اول . حالا هم ادعا شده تریلر اخری از روی بیلد اولیه بازی بوده . بحرحال باید منتظر موند تا ببینیم چی میشه سرنوشت بازسازی یکی از بهترین horror های تاریخ گیم .

• Like

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
کارنامه درخشان کونامی تو ساخت سایلنت هیلهای جدید تا اینجای کار
کاملا بدون شرح-تقدیم به دوستان امیدوار:
View attachment 328899

View attachment 328898

کی این جرثومه صنعت بازی دست از سایلنت هیل، متال گیر سالید، کسلوانیا و کنترا بکشه و این عناوین رو واگذار کنه مشخص نیست ولی اون روز قطعا باید جشن گرفت

چیزی که متاسفانه بخاطر خیل کسایی که هر بار اینا یه بازی قدیمی رو درمیارن از کمد خراب کنن گول میخورن و امیدوار میشن فکر نکنم نزدیک باشه اصلا...
اگه تو ژاپن بودم میرفتم دم کمپانی فحش میدادم. اصلا ما نخواستیم سایلنت هیل بسازی بزار خاطرات خوشمون یادگار بمونه

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
اگه تو ژاپن بودم میرفتم دم کمپانی فحش میدادم. اصلا ما نخواستیم سایلنت هیل بسازی بزار خاطرات خوشمون یادگار بمونه
واقعا تعجبم چرا خود ژاپنیا چنین کاری نمیکنن
یادمه مثلا اندینگ FF X تلخ بود رفته بودن دم در اسکوئر تخم مرغ پرت کرده بودن، حالا بماند چیز خاصیم نبود به هر حال یه بازی میتونه اندینگ تلخ یا تراژدیک داشته باشه فیلم هندی که نیست
این موضوعو باید از طریق ردیت و... جدا پیگیر شد.
برن اون خراب شده کونامی رو آتیش بزنن، دستگاه های پاچینکوش رو خراب کنن و...
که شاید اینا بیخیال شن این آی پیا رو بدن سونی یا حتی مایکرو هم راضی ایم والا، متاشون شاید شه ۷۰ ۸۰ که باز بهتر از الانه دو تا بازیش رو هم ۸۰ نشن و گرافیک بازیام واسه دو نسل قبل نیست حداقل!!!
میدونم نمیفروشن ولی اجاره هم بدن خوبه اون حق استفاده از کاراکترها تو پاچینکو هم میتونن ندن (مثلا) سونی اگه دردشون اینه

پ.ن: عوض ترور نخست وزیر سابق بدبخت، هم و غم این ژاپنیا باید حمله به هدکوارتر کونامی، تخریب دستگاههای پاچینکو و زدن گردن مدیراش با تیزی های بومی :D تو خیابون میبود به شکل زیر می بود:D
کی میخوان اینا دچار بیداری اسلا می شن ادین میدونه:D
4333B889-C55F-45F1-B1E5-89BF0D053EE1.jpeg

آخرین ویرایش:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
واقعا تعجبم چرا خود ژاپنیا چنین کاری نمیکنن
یادمه مثلا اندینگ FF X تلخ بود رفته بودن دم در اسکوئر تخم مرغ پرت کرده بودن، حالا بماند چیز خاصیم نبود به هر حال یه بازی میتونه اندینگ تخت یا تراژدیک داشته باشه فیلم هندی که نیست
این موضوعو باید از طریق ردیت و... جدا پیگیر شد.
برن اون خراب شده کونامی رو آتیش بزنن، دستگاه های پاچینکوش رو خراب کنن و...
که شاید اینا بیخیال شن این آی پیا رو بدن سونی یا حتی مایکرو هم راضی ایم والا، متاشون شاید شه ۷۰ ۸۰ که باز بهتر از الانه دو تا بازیش رو هم ۸۰ نشن و گرافیک بازیام واسه دو نسل قبل نیست حداقل!!!
میدونم نمیفروشن ولی اجاره هم بدن خوبه اون حق استفاده از کاراکترها تو پاچینکو هم میتونن ندن (مثلا) سونی اگه دردشون اینه

پ.ن: عوض ترور نخست وزیر سابق بدبخت، هم و غم این ژاپنیا باید حمله به هدکوارتر کونامی، تخریب دستگاههای پاچینکو و زدن گردن مدیراش با تیزی های بومی :D تو خیابون میبود به شکل زیر می بود:D
کی میخوان اینا دچار بیداری اسلا می شن ادین میدونه:D
View attachment 328930
این عکسی که گذاشتی یکی از بهترین اعمال انجام شده تو ژاپن بوده. نماینده حزب سوسیالیست ژاپن با شمشیر سامورایی رو کشتن و بسیار کار نیکی کردن والا ژاپن هم الان یه رهبر فرزانه مثل کیم اون جون داشت. نور به قبر کسی که این کار رو کرد بباره.
به نظرم دیگه مردم ژاپن هم بی خیال کونامی شدن. و میگن هر شکری میخوان بخورن.

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
بشدت منتظرم ببینم چه ساختن اما با این وضعیتی که کونامی داره اصلا بهش حس خوبی ندارم
اگه بیاد و شکست بخوره باید قبر این ip رو کند با توجه به اینکه مدت هاست کونامی قر خودش رو کنده

• Like
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر