Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

KING.RG

کاربر سایت
Jun 12, 2021
465
این غول بیابونیه کی بود تو تریلر ؟ بیشتر به اساطیر خاورمیانه میخورد تا اسکاندیناوی .
کی حالا گفته این غوله از اساطیر اسکاندیناویه؟ چون گنده اس؟
===========
این مقایسه ها با The Order هم خیلی جالب واقعا... کجای نینجا تئوری و سابقه اش شبیه Ready at dawn هست که بخواد بازیشون بشه The Order؟

آخرین ویرایش:

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
683
کی حالا گفته این غوله از اساطیر اسکاندیناویه؟ چون گنده اس؟
===========
این مقایسه ها با The Order هم خیلی جالب واقعا... کجای نینجا تئوری و سابقه اش شبیه Ready at dawn هست که بخواد بازیشون بشه The Order؟
تم بازی توی همون کشور های سرد اسکاندیناوی هست دیگه.
غول معمولا مال بیابونه نه این یخ بندون
تو بیابون با دو چشم باز توهم وسراب میبینی چه برسه به یه فرد با اختلال روانی مثل سنوا

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
این بازی اسمش مشخصه. Hellblade 2 یعنی نسخه دوم هل بلید هست. انتظاری که هست اینه که ادامه رو همون بازی قبلی با پیشرفت هایی باشه. هرکس میاد سراغ این بازی انتظار نسخه دوم بازی قبلی را داره نه نسخه دوم گاد آف وار. نسخه قبلی هم یک بازی خطی با تمرکز زیاد روی داستان و نریتیو و اتمسفر و صداگذاری بود. المان های گیم پلی بازی هم بیشتر روی پازل ها استوار بود تا کامبت. کامبتش هم محدود ولی لذت بخش بود.

هرکی هرچی میخاد بگه ولی ما اینجا انتظار هورایزن نداریم. ایکس باکس و استدیوهاش هم اتفاقا بیشترین تاکید روی المان های گیم پلی را دارند و اتفاقا بازی اسکریپت شده و خطی و واکینگ سیمولاتور رو ایکس باکس خیلی کمتر از کنسول رقیب هست. حالا یکدونه بازی هم تو این سبک ساخته شده باید بهش ایراد بگیریم؟ هلبلید 2 مثل هر بازی دیگه قرار نیست همه را راضی بکنه. یک طیفی از مخاطبین را هدف قرار داده.

در مورد گرافیک هم بازی فعلا حداقل 1/5-2 سال تا انتشار فاصله داره. اینجا هم اگرچه بازی خطی بود ولی ویژوال خالصی که نشون دادن جز 2-3 تا بازی برتری هست که دیدیدم. حالا مو از ماست بیرون کشیدن نیاز نیست تا زمان عرضه قطعا بهتر هم خواهد بود. NT هم همیشه تو حوزه گرافیک محصولات خوبی تولید کرده.

آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
این بازی اسمش مشخصه. Hellblade 2 یعنی نسخه دوم هل بلید هست. انتظاری که هست اینه که ادامه رو همون بازی قبلی با پیشرفت هایی باشه. هرکس میاد سراغ این بازی انتظار نسخه دوم بازی قبلی را داره نه نسخه دوم گاد آف وار. نسخه قبلی هم یک بازی خطی با تمرکز زیاد روی داستان و نریتیو و اتمسفر و صداگذاری بود. المان های گیم پلی بازی هم بیشتر روی پازل ها استوار بود تا کامبت. کامبتش هم محدود ولی لذت بخش بود.

هرکی هرچی میخاد بگه ولی ما اینجا انتظار هورایزن نداریم. ایکس باکس و استدیوهاش هم اتفاقا بیشترین تاکید روی المان های گیم پلی را دارند و اتفاقا بازی اسکریپت شده و خطی و واکینگ سیمولاتور رو ایکس باکس خیلی کمتر از کنسول رقیب هست. حالا یکدونه بازی هم تو این سبک ساخته شده باید بهش ایراد بگیریم؟ هلبلید 2 مثل هر بازی دیگه قرار نیست همه را راضی بکنه. یک طیفی از مخاطبین را هدف قرار داده.

در مورد گرافیک هم بازی فعلا حداقل 1/5-2 سال تا انتشار فاصله داره. اینجا هم اگرچه بازی خطی بود ولی ویژوال خالصی که نشون دادن جز 2-3 تا بازی برتری هست که دیدیدم. حالا مو از ماست بیرون کشیدن نیاز نیست تا زمان عرضه قطعا بهتر هم خواهد بود. NT هم همیشه تو حوزه گرافیک محصولات خوبی تولید کرده.
دقیقاً، همه کسایی که طرفدار دو آتیشه هلبلید شدن بخاطر تم خاص و فضای بشدت مریض و استثنائی نسخه اول بود و من یکی اصلا برام اکشنش مهم نیست چون نسخه اول هم برام داستان فوق‌العاده بازی و اون حس و حالی که بازی به آدم میداد جذبم کرد.
کافیه نسخه اول رو با هدفون بازی کنین تا عملا بفهمین که نینجا تئوری چطوری و با چه دقتی، مشکلات و دردهای روانی سنوا رو منتقل کرده.
بعد از اتمام بازی یه ویدیو باز میشد که مراحل ساخت بازی رو نشون میداد که نینجا تئوری برای هرچه بهتر نشون دادن بیماری سنوا عملا از روانشناسان و کسایی که تخصص دارن استفاده کردن.
بنظرم اگه معماهای بازی بهتر و چالشی تر بشن به مراتب بازی رو جذاب تر میکنه، مخصوصا که بازی فقط مختص بزرگسالان هست.
خوشبختانه مایکروسافت هم این نسل خیلی منظم تر و با حوصله تر شده، نمونه ش شجاعت اینکه هیلو، بزرگترین و خفن ترین آی پیش رو یکسال تأخیر زد ولی به بازی ضعیف و با مشکل رو منتشر نکرد.
بابت گرافیک که اصلا موشکلی نداریم

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
چشم بسته غیب گفته !! همه میدونیم گیم پلیی که نشون دادن اسکریپ شده بود بعدم جز کوردن یـ روزنامه نگار مثل هر روزنامه نگار دیگه . آیه نیومده که که باید طبق نظر ـش اینجا در مورد دمو حرف بزنیم یا نزنیم بعدشم Tell me you Don't played first game Without Say it در این حد !
بازی قطعا کامبت داره و کامبتش هم گسترده تر از نسخه اول ـه ولی نباید انتظار آزادی عمل بالا رو داشته باشید . به این بازی بیشتر باید به عنوان یـ چیز هیبریدی بین Interactive Drama و اکشن ادونچر نگاه کرد . Narrative و داستان اولویت اصلیش ـه . نسخه قبل چیزی به نام HUD نداشت بازی کومبو داشت ولی سازنده ها حتی نیومدن اون کمبو ها رو به پلیر یاد بدن خودت باید یاد میگفرتی (بازی ز کل Tutorial نداشت) و عمدش پازل بود و Narratives خلاصه نمیدونم چرا یـ سریا فک میکنن همه عناوین باید مثل هم باشن !!! جز کوردون بارها و بارها اومده گفته بیشتر از عناوین RPG و بازیای BGS خوشش میاد یادمه سر قضیه HI و جنجال پارسال اومد گفت XBOX همینی که هست قرار نیست دنبال روی سونی باشه حالا یهو یادش افتاده این بازی Walking Simulator ـه ؟ بماند که بازی خیلی بیشتر از یـ Walking Simulator خشک خالی ـه .

اگه این چیزایی که میگی باعث بشه من جزئیات کرکترا رو نبینم واسه اینکه سینمایی تر بشه میخوام صد سال سیاه از این افکت ها استفاده نکنن . من سر همون نسخه اول اولین کاری که کردم افکت Post Processing رو از تو منو خاموش کردم بازی مثل چی شارپ شد یـ دونه Reshade هم نصب کردم تا بیشتر شارپش کنم خلاصه متنفرم از این افکتایی که به بهونه سینمایی تر شدن سازنده ها استفاده میکنن و تا بتونم خاموششون میکنم.
من سبک بصری سینمایی رو می پسندم . رو این هم ریشید بزن اون دیگه سبک بصریه کاریش نمیشه کرد .والا جزییات که بیداد میکرد نمیدونم منظورت چیه اگر منظورت کروماتیک ابریشن و فیش ای هست که اکثر بازی های سینماتیک و نیازمند سکانس های عجیب و غریب از لحاظ بصری و .. به عنوان یک ابزار استفاده میکنند . کروماتیک در یک هم حضور داشت حس اون سایکوسیس رو تقویت میکرد ‌

آخرین ویرایش:

Hesoyam7066

کاربر سایت
Dec 4, 2021
15
نام
پویا مرادی

واقعا دارید راجب گیم پلی حرف میزنید که حتی جز کوردن هم تایید کرد که خیلی سنگین اسکریپت شده بود :D

View attachment 236286

Jez Corden from Windows Central:
" Hellblade 2 Trailer is Heavily Scripted With The Lack of Gameplay Elements It's a Walking Simulator, I Wish Xbox Make a Classic 3rd Person Game Like Horizon Zero Dawn "

قبل از حمله اینم بگم اتفاقا باید امیدوار بود این گیم پلی نهایی نباشه و محصول نهایی آزادی عمل بیشتری داشته باشه.
فکر کنم با شماست :))

Screenshot_20211213-013009_Twitter.jpg

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
ولی خدایش این اکترسس سنوا عجب بازی میکنه هم قسمت یک هم این تریلر. داد میزنه over here i am here رو به غول جیغ میکشه مو به تن ادم سیخ میشه از خیلی از مثلا بازیگر های مثلا تراز اول بهتر بازی میکنه اونم با موکپ که کلی دنگ و فنگ داره و تجهیزات . ... امیدوارم اجراش باز براش جایزه بیاره خانم خیلی مهربون و با استعدادی به نظر میاد ‌‌.
Featured-Gold-and-Black-2.jpg

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
مثل اینکه فقط خود نینجا تئوری نفهمیده بازی گیم پلی نداره!
اگه تو بیشتر بازی بتونن این اتمسفر و کارگردانی و ویژوآل رو حفظ کنن گیم پلی در حد واکینگ داشت هم برا من اشکال نداره.
فقط کاش با خودشون رودرواسی نکن چارتا پرتاب نیزه بی تاثیر و الکی و توهین آمیز بذارن که بیاید اینم گیم‌پلی. قربونت همونم بده خودش پرت کنه بذا لذتمونو ببریم.
قسمت یک این همه اینترکشن و کمبات داشت بعد به نظر شما میان دو رو کاهش میدن بخش گیم پلی رو ؟ یا افزایش میدن با بودجه بسیار بیشتر ؟ و وقتی بازی AAA مایکرو حساب میشه؟

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
647
lol
من نمیدونم ما اینجا عبری یا عربی تایپ میکنیم؟ بعضی از دوستان درباره چیزی حرف میزنن که اصلا بحثش نیست، کسی نگفت Hellblade 2017 از Hellblade 2 گرافیکش بهتره! یا جزئیات تریلر چند روز پیش پایین تر از قسمت اول هست. خوشم میاد حرف تو دهن بقیه میذارین بعد برای همدیگه پپسی هم باز میکنین، lol
من گفتم فیس Senua نسبت به تریلر TGA 2019 داونگرید شده، خوبه بعضی از دوستان هم اشاره کردن، موضوع اینه که اسپنسر TGA 2019 رو استیج گفت "چیزی که قراره ببینین" و بعدش یه مکث میکنه ( یعنی با یه چیز ماورایی طرف هستین، که واقعا هم ماورایی بود) و بعدش میگه " مخصوص سری X ساخته شده و قراره از تمام قدرت کامل کنسول نسل بعدی ما استفاده کنه" چطور صورت Senua در این حد داونگرید شده!؟
مورد بعد من نگفتم جزییات صورت قسمت اول بیشتر از تریلر چند روز پیش هست، من گفتم برخلاف Environment بازی که کاملا نسل نهمی هستش، وقتی صورت نسل نهمی رو مقایسه میکنین با نسل هشتمی در اون حد حس نسل بعدی نمیده، حالا یه سری از دوستان گفتن بخاطر lighting، منم گفتم امیدوارم اینطور باشه، این تنظیمات گرافیکی هم فل و بل هست بحث خنده داریه. Ninja Theory وقتی دو سال بعد معرفی میاد تریلر گیمپلی میده باید به معنای کلمه Perfection باشه، از lighting و صحنه بهتری استفاده میکرد نه اینکه بگیم "حالا بهتر خواهد شد تا عرضه" مخصوصا که هم اسپنسر و هم Tameem Antoniades گفتن ما هیچ محدودیت مالی و عجله ای نداریم. پس اصلا بحث مقایسه نسخه اول با دوم نیست، مقایسه باید با تریلر In-engine باشه.
کی گفت Hellblade باید مثل GOW باشه؟ داونگرید چه ربطی به تنوع IP مایکروسافت داره؟ بحث رو چرا سعی میکنین VS کنین؟ باز هم خودتون یه چیزی میگید، خودتون هم تکرار میکنین! آفرین، دقیقا از یه بازی خطی که Scale خیلی بزرگی نداره و داستان محور هست انتظار میره از نظر جزییات گرافیکی مخصوصا صورت اشخاص در بهترین حالت باشه، حداقل باید در حد چیزی که وعده داده شده (In-engine) بود باشه. ما داریم میگیم تو این صنعت بازیها نباید از n سال قبل معرفی بشن، یا وعده های گرافیکی فیک داده بشه، بعد یک سری هزاران توجیه و داستان مینویسن که به این دلیل. lol
به عنوان فن Ninja Theory و قسمت اول شخصا امیدوارم تا تریلر بعدی یا عرضه کامل، Hellblade 2 شبیه به چیزی که اسپنسر ادعا کرده بود بشه، چون بعد عرضه هم با همون مقایسه خواهد شد.

این رو هم صرفا برای مرور گذشته میذارم

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
lol
من نمیدونم ما اینجا عبری یا عربی تایپ میکنیم؟ بعضی از دوستان درباره چیزی حرف میزنن که اصلا بحثش نیست، کسی نگفت Hellblade 2017 از Hellblade 2 گرافیکش بهتره! یا جزئیات تریلر چند روز پیش پایین تر از قسمت اول هست. خوشم میاد حرف تو دهن بقیه میذارین بعد برای همدیگه پپسی هم باز میکنین، lol
من گفتم فیس Senua نسبت به تریلر TGA 2019 داونگرید شده، خوبه بعضی از دوستان هم اشاره کردن، موضوع اینه که اسپنسر TGA 2019 رو استیج گفت "چیزی که قراره ببینین" و بعدش یه مکث میکنه ( یعنی با یه چیز ماورایی طرف هستین، که واقعا هم ماورایی بود) و بعدش میگه " مخصوص سری X ساخته شده و قراره از تمام قدرت کامل کنسول نسل بعدی ما استفاده کنه" چطور صورت Senua در این حد داونگرید شده!؟
مورد بعد من نگفتم جزییات صورت قسمت اول بیشتر از تریلر چند روز پیش هست، من گفتم برخلاف Environment بازی که کاملا نسل نهمی هستش، وقتی صورت نسل نهمی رو مقایسه میکنین با نسل هشتمی در اون حد حس نسل بعدی نمیده، حالا یه سری از دوستان گفتن بخاطر lighting، منم گفتم امیدوارم اینطور باشه، این تنظیمات گرافیکی هم فل و بل هست بحث خنده داریه. Ninja Theory وقتی دو سال بعد معرفی میاد تریلر گیمپلی میده باید به معنای کلمه Perfection باشه، از lighting و صحنه بهتری استفاده میکرد نه اینکه بگیم "حالا بهتر خواهد شد تا عرضه" مخصوصا که هم اسپنسر و هم Tameem Antoniades گفتن ما هیچ محدودیت مالی و عجله ای نداریم. پس اصلا بحث مقایسه نسخه اول با دوم نیست، مقایسه باید با تریلر In-engine باشه.
کی گفت Hellblade باید مثل GOW باشه؟ داونگرید چه ربطی به تنوع IP مایکروسافت داره؟ بحث رو چرا سعی میکنین VS کنین؟ باز هم خودتون یه چیزی میگید، خودتون هم تکرار میکنین! آفرین، دقیقا از یه بازی خطی که Scale خیلی بزرگی نداره و داستان محور هست انتظار میره از نظر جزییات گرافیکی مخصوصا صورت اشخاص در بهترین حالت باشه، حداقل باید در حد چیزی که وعده داده شده (In-engine) بود باشه. ما داریم میگیم تو این صنعت بازیها نباید از n سال قبل معرفی بشن، یا وعده های گرافیکی فیک داده بشه، بعد یک سری هزاران توجیه و داستان مینویسن که به این دلیل. lol
به عنوان فن Ninja Theory و قسمت اول شخصا امیدوارم تا تریلر بعدی یا عرضه کامل، Hellblade 2 شبیه به چیزی که اسپنسر ادعا کرده بود بشه، چون بعد عرضه هم با همون مقایسه خواهد شد.

این رو هم صرفا برای مرور گذشته میذارم
کل جامعه افرادی که در بازیسنتر بتونن بدون به در و دیوار کوبیدن و vs راه انداختن و دشمن فرضی درست کردن باهات بحث بکنن با ارفاق به 20 نفر نمیرسه:D ( از همه جبهه ها) خلاصه که انتظار خاصی نداشته باش، اینجا بحث مفید نمیتونی داشته باشی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر