Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من اصلا با نظر شخصی کسی کار ندارما، حتی موافقم تا حدودی. فقط یه پارادوکس عجیبی اینجا وجود داره. کسی که از گیم پلی این بازی ایراد میگیره، خودش فن دیوید کیجه!! :D
یعنی این دو تا رو میذاری کنار هم، سقف خونه میاد پایین:D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
من اصلا با نظر شخصی کسی کار ندارما، حتی موافقم تا حدودی. فقط یه پارادوکس عجیبی اینجا وجود داره. کسی که از گیم پلی این بازی ایراد میگیره، خودش فن دیوید کیجه!! :D
یعنی این دو تا رو میذاری کنار هم، سقف خونه میاد پایین:D
من؟ بودم عزیزم. :D آدمیزاد تغییر می‌کنه. شما هم بد نیست کمی به کانسپت تغییر فکر کنی، چون پارادوکس اون جمله‌ی اول و بقیه‌ی پستته. :D

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
تریلرش زیبا بود و بسی حال کردم ولی در عین حال یه حسه بدی به من داد تریلرش بوی تریلرای سونی تو e3 2005 رو میداد نمیشه اقا نمیشه همچین گرافیکی نشدنیه اگر الان برسن به اینجا پس دو نسل دیگه چی میخوان بسازن؟؟؟؟

• Like
Reactions: hitman68

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تریلرش زیبا بود و بسی حال کردم ولی در عین حال یه حسه بدی به من داد تریلرش بوی تریلرای سونی تو e3 2005 رو میداد نمیشه اقا نمیشه همچین گرافیکی نشدنیه اگر الان برسن به اینجا پس دو نسل دیگه چی میخوان بسازن؟؟؟؟
دوست من ریل تایم بود - توان پردازشی فرق کرده همین الان ما بازی هایی داریم مو به تن آدم سیخ میشه - فورزا هوزاین 5 خیلی صحنه هاش رو نمیشه از واقعیت تشخیص داد - اون نمایش توان pS3 نبود . گل و لای رو در موتور استروم نشون میدادن اصلا دفرومیشن رو نمیشد اون موقع پردازش کرد به اون شکل- اون کیل زون البته از خیلی از جهات از اون تریلر بهتر شد ولی خوب اون تریلر پیش رندر بود .

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یعنی چون نسخه‌ی اول (که بودجه نداشته و با امکانات کم ساخته شده) گیم پلی درست و درمونی نداشته، از این نسخه (که مشکل بودجه و امکانات نداره) هم نباید انتظار گیم پلی درست و حسابی داشت؟
حالا درصد زیادی از عشاق این نسخه که صرفا بخاطر انحصاری شدنش عاشق بازی شدن (همون طور که درصد زیادی هم به همین دلیل ازش متنفر شدن) ولی برام عجیبه که طرفدارای خود بازی هم انگار دوست ندارن اون فضاسازی و داستان و روایت فوق‌العاده‌ی نسخه‌ی اول رو با گیم‌پلی بهتر تجربه کنن!
این دمو برا نشون دادن قدرت گرافیکی بازی به صورت ریل‌تایم و در حین گیم‌پلی بود.
چیزی از مکانیزم های گیم‌پلی ندیدیم هنوز که آیه یاس بخوایم بخونیم
lol
من نمیدونم ما اینجا عبری یا عربی تایپ میکنیم؟ بعضی از دوستان درباره چیزی حرف میزنن که اصلا بحثش نیست، کسی نگفت Hellblade 2017 از Hellblade 2 گرافیکش بهتره! یا جزئیات تریلر چند روز پیش پایین تر از قسمت اول هست. خوشم میاد حرف تو دهن بقیه میذارین بعد برای همدیگه پپسی هم باز میکنین، lol
من گفتم فیس Senua نسبت به تریلر TGA 2019 داونگرید شده، خوبه بعضی از دوستان هم اشاره کردن، موضوع اینه که اسپنسر TGA 2019 رو استیج گفت "چیزی که قراره ببینین" و بعدش یه مکث میکنه ( یعنی با یه چیز ماورایی طرف هستین، که واقعا هم ماورایی بود) و بعدش میگه " مخصوص سری X ساخته شده و قراره از تمام قدرت کامل کنسول نسل بعدی ما استفاده کنه" چطور صورت Senua در این حد داونگرید شده!؟
مورد بعد من نگفتم جزییات صورت قسمت اول بیشتر از تریلر چند روز پیش هست، من گفتم برخلاف Environment بازی که کاملا نسل نهمی هستش، وقتی صورت نسل نهمی رو مقایسه میکنین با نسل هشتمی در اون حد حس نسل بعدی نمیده، حالا یه سری از دوستان گفتن بخاطر lighting، منم گفتم امیدوارم اینطور باشه، این تنظیمات گرافیکی هم فل و بل هست بحث خنده داریه. Ninja Theory وقتی دو سال بعد معرفی میاد تریلر گیمپلی میده باید به معنای کلمه Perfection باشه، از lighting و صحنه بهتری استفاده میکرد نه اینکه بگیم "حالا بهتر خواهد شد تا عرضه" مخصوصا که هم اسپنسر و هم Tameem Antoniades گفتن ما هیچ محدودیت مالی و عجله ای نداریم. پس اصلا بحث مقایسه نسخه اول با دوم نیست، مقایسه باید با تریلر In-engine باشه.
کی گفت Hellblade باید مثل GOW باشه؟ داونگرید چه ربطی به تنوع IP مایکروسافت داره؟ بحث رو چرا سعی میکنین VS کنین؟ باز هم خودتون یه چیزی میگید، خودتون هم تکرار میکنین! آفرین، دقیقا از یه بازی خطی که Scale خیلی بزرگی نداره و داستان محور هست انتظار میره از نظر جزییات گرافیکی مخصوصا صورت اشخاص در بهترین حالت باشه، حداقل باید در حد چیزی که وعده داده شده (In-engine) بود باشه. ما داریم میگیم تو این صنعت بازیها نباید از n سال قبل معرفی بشن، یا وعده های گرافیکی فیک داده بشه، بعد یک سری هزاران توجیه و داستان مینویسن که به این دلیل. lol
به عنوان فن Ninja Theory و قسمت اول شخصا امیدوارم تا تریلر بعدی یا عرضه کامل، Hellblade 2 شبیه به چیزی که اسپنسر ادعا کرده بود بشه، چون بعد عرضه هم با همون مقایسه خواهد شد.

این رو هم صرفا برای مرور گذشته میذارم
تریلر معرفی in engine بود. با ریل تایم فرق داره و اسپنسر هم نگفت قراره تو بازی به صورت ریل تایم همون رو ببینیم. این تریلر اخیر اولین فوتیج ریل تایم بازی بود که قطعا بهترین چیزی هست که تاحالا تو بازی ای دیده شده. اگه بازی نهایی در این حد نبود میشه خورده گرفت به نینجا تئوری.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
سلام
واقعا من در عجبم ، چرا یـ سری کاربرا بدون متهم کردن همدیگه نمیتونن مثل دو نفر عاقل و بالغ با همدیگه بحث کنن ؟ حتما باید به هم دیگه تگ بچسبونید ؟ به چه زبونی باید این رو گفت ؟ بارها گفته شده بحث VS تو تاپیک های فروم ممنوعه . یک سریا هم ظاهرا اینجا رو ملک شخصی خودشون میدونن و برا همدیگه تعین و تکلیف میکن. از این بعد اگه پستی رو مشاهده کردم که بخواد به نام کاربری کسی گیر بده و بهش امر و نهی کنه که میتونه تو تاپیک فعالیت داشته باشه یا نه دسترسیش رو از تاپیک قطع میکنم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همونطور که میدونین، موسیقی بازی به عهده Heilung هست و جالب اینجاست که به شدت با بازی، ستینگش و دنیاش همخونی دارن:D اصن انگار خودشون هستن:D به قول یه بنده خدایی، اینا انگار یه مشت Druid هستن که از ترکیب شاخ و برگ درخت ها و جک و جونورا به وجود اومدن :)) آلات موسیقیشون رو هم که نگم براتون. استخون حیوون و انسان و شاخ بز و خلاصه که از بیخ و بن عجیبن:D ویدئوی زیر که معروف ترین آهنگشون هست رو پیشنهاد میکنم با صدای بلند گوش بدین و از ریتمش لذت ببرین و قشنگ تصور کنین بازی و دنیاش قراره چطوری باشه:D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
همونطور که میدونین، موسیقی بازی به عهده Heilung هست و جالب اینجاست که به شدت با بازی، ستینگش و دنیاش همخونی دارن:D اصن انگار خودشون هستن:D به قول یه بنده خدایی، اینا انگار یه مشت Druid هستن که از ترکیب شاخ و برگ درخت ها و جک و جونورا به وجود اومدن :)) آلات موسیقیشون رو هم که نگم براتون. استخون حیوون و انسان و شاخ بز و خلاصه که از بیخ و بن عجیبن:D ویدئوی زیر که معروف ترین آهنگشون هست رو پیشنهاد میکنم با صدای بلند گوش بدین و از ریتمش لذت ببرین و قشنگ تصور کنین بازی و دنیاش قراره چطوری باشه:D

آدم حس می‌کنه نینجا تئوری اول این موسیقی رو شنیده، بعد تصمیم گرفته برای موسیقی بازی بسازه! لامصب خوره ی خود بازیه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
“The goal with Hellblade 2 isn’t to perfect it, but to create an experience that feels more believable and more refined.

فک کنم معلوم باشه این نسخه به کدوم سمت حرکت میکنه و نیازی به توضیح نباشه :-?

اون جمله بالایی هم که گفته یکم عجیبه چون Hellblade رو خودشونو پاره کردن که بگن بازی ایندی ـه البته میدونم منظورش در مورد Scale ـه و بیشتر در مورد گرافیک و بعد فنیش داره نظر میده با این حال یکم توصیف عجیبیه !! در کل معلوم ـه بدجوری ریخت و پاش کردن (اگه تا همین الانش معلوم نبود باشه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر