SCE: شاید PS4 گرافیک بالای نداشته باشد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
playstation_4_2.jpg

با نزدیک شدن به انتهای این نسل ، این روزها صحبتهای زیادی از برنامه های شرکت ها برای ساخت کنسولهای نسل جدید به گوش میرسد و شایعات زیادی پیرامون آن مطرح می شود..

در این رابطه جیمز آمسترانگ مدیر بخش اسپانیا و پرتغال Sony Computer Entertainment در مصاحبه ای اظهارات جالبی را درخصوص PS4 بیان کرده است

در مورد برنامه های شرکت سونی در رابطه با جایگزینی برای PS3 سئوال شده که او گفته است همانطور که ما قبلا بیان کرده ایم هنوز PS3 ادامه بزرگی در پیش دارد و ما پیش بینی میکنیم که امسال در اسپانیا حدود 500 هزار دستگاه بفروش برسانیم که اگر درست باشد تصور میکنم بهترین میزن فروش را در سال 2011 بین کنسولها داشته باشیم..

او همچنین اضهار داشت: بسیار سخت است در حال حاضر در این مورد حرف بزنیم ولی من فکر نمیکنم در نسل بعد ما شاهد یک کنسول با گرافیک خیلی بهتر نسبت به PS3 باشیم به اعتقاد من در آیند ما باید تجربه جدید و بهتری را به مصرف کنندگان ارائه دهیم و افراد بیشتری را وارد دنیای بازی کنیم و سعی کنیم برای زنها (دخترها) عنوان های را طراحی کنیم..!

منبع

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
نوآوری رو به اهلش ( مثلا Nintendo ) بسپارن.
مثلا الان همین نینتندو در زمینه نواوری خیلی تبحر داره!!/:)/:)اون از کنسول جدیدیش که حتی از فرمت Dvd و Blu_ray پشتیبانی نمیکنه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این که کنسول بعدی سونی انقدر قوی نباشه مثل این میمونه که بگیم داریم روی یک سیاره دیگه زندگی میکنیم نه زمین.:d

سونی همیشه برگ برندش کنسول های قویش بوده با بهترین تکنولوژی سونی هیچ وقت نمیاد یک کنسول بزنه برای مثال هم قد WII U قدرت داشته باشه .

بعد از 1-2 سال تازه بعد از عرضه WII U .

همین الان خود VITA رویه سونی رو داره مشخص میکنه بازم سونی روی قدرت کنسولش مانور میره با امکاناتش سونی هیچ وقت نینتندو نمیشه این رو خیال همه راحت باشه این آقا هم یه چیزی گفته .

کنسولی که یک ساله تازه خبر شروع طراحی کلی این آقا که نه مدیر بخش سخت افزاری سونی هستش نه یکی از بخش های مهم سونی مثل مدیر آمریکا یا اروپا یا آسیایی سونی بیاد در موردش انقدر قاطع نظر بده خود کازا این جوری نظر نمیده که این بابا داده .

کازا و تریتون از زیرش در میرن و زیر آبی میرن اون وقت یکی مثل این بیاد برنامه کلی نسل بعد سونی رو این جوری جار بزنه به نظر خودتون منطقی میاد ؟

------------------------------------------------------------
مثل این میمونه که تو خونه جوجه کباب باشه بعد بری نون و پنیر بخوری :))
چه ربطی داشت:d

البته ربطی نداره یه وقت میبینی طرف فشار و .... بالا هستش سبک شام میخوره .:d

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اهان یعنی شما بازی میکنی که انیمیشن ببینی یا سرگرم بشی کلا تکلیف رو معلوم کن !
اول اینکه ما دعوا نداریم /:)
بعد اینکه هر دو. من بازی میکنم که با داستان قوی که داره سرگرم بشم و درعین حال دوست ندارم یه سری مربع رو ببینم که کنار هم چسبیدن.
به هر حال نکنولوژی داره پیشرفت میکنه b-)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
این که کنسول بعدی سونی انقدر قوی نباشه مثل این میمونه که بگیم داریم روی یک سیاره دیگه زندگی میکنیم نه زمین.:d

سونی همیشه برگ برندش کنسول های قویش بوده با بهترین تکنولوژی سونی هیچ وقت نمیاد یک کنسول بزنه برای مثال هم قد WII U قدرت داشته باشه .

بعد از 1-2 سال تازه بعد از عرضه WII U .

همین الان خود VITA رویه سونی رو داره مشخص میکنه بازم سونی روی قدرت کنسولش مانور میره با امکاناتش سونی هیچ وقت نینتندو نمیشه این رو خیال همه راحت باشه این آقا هم یه چیزی گفته .

کنسولی که یک ساله تازه خبر شروع طراحی کلی این آقا که نه مدیر بخش سخت افزاری سونی هستش نه یکی از بخش های مهم سونی مثل مدیر آمریکا یا اروپا یا آسیایی سونی بیاد در موردش انقدر قاطع نظر بده خود کازا این جوری نظر نمیده که این بابا داده .

کازا و تریتون از زیرش در میرن و زیر آبی میرن اون وقت یکی مثل این بیاد برنامه کلی نسل بعد سونی رو این جوری جار بزنه به نظر خودتون منطقی میاد ؟
مثل این میمونه که تو خونه جوجه کباب باشه بعد بری نون و پنیر بخوری :))
چه ربطی داشت:d

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بازم مثل هميشه يه تاپيك زده شده و دوستان دارن بدون خوندن دقيق متن و نگاه كردن به منبع نظر می دن...
آخه مدير بخش اسپانيا و پرتغال سونی سر پيازه يا ته پياز.هر موقع كاز هيرای يا يكی از كله گنده های سونی اين حرف رو زدن باور كنيد.
توصيه می كنم برای اينكه حرفم رو بهتر متوجه شيد يه بار ديگه متن خبر رو با دقت بخونيد خصوصا اين قسمتش رو:
او همچنین اضهار داشت: بسیار سخت است در حال حاضر در این مورد حرف بزنیم ولی من فکر نمیکنم در نسل بعد ما شاهد یک کنسول با گرافیک خیلی بهتر نسبت به PS3 باشیم به اعتقاد من در آیند ما باید تجربه جدید و بهتری را به مصرف کنندگان ارائه دهیم و افراد بیشتری را وارد دنیای بازی کنیم و سعی کنیم برای زنها (دخترها) عنوان های را طراحی کنیم..!
اين آقا هيچ كاره ای نيست و هيچ اطلاعی هم از كنسول نسل بعد سونی نداره و فقط نظر شخصیش رو بعد خوردن شام گفته.
سونی هم به عنوان شركتی كه سازنده TV و دم و دستگاه های مشابه بروز هست ديوانه نيست بياد يه كنسول ضعيف بده بيرون كه با محصولات ديگه اش هماهنگ نباشه.
منبع خبر هم كه...
زننده تاپيك هم كه انگار خواسته يه هولی تو دل فن های سونی بندازه و هشدار بده كه نابود شديد غافل از اينكه طرف مقابله كه هر لحظه ممكنه همونطوری كه دير اومده زودم بكشه بيرون:))

• Like
Reactions: r0ss0neri

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اصلا با نظرت موافق نیستم امین.اتفاقا سونی به خاطر رقابتی که با ماکرو داره سعی میکنه تا کنسول نسل بعدش از نظر سخت افزاری قوی باشه.مثلا چه تحولی تو ساختار کنسولش بده.مثلا در درایورشو برقی کنه...:d:d:dیا اینکه دسترو ورداره لمسی کنه...:d:d:d

خیال میکنی سونی با ماکرو رقابت داره..! اولین رقابت سونی با نینتیدو هست که هر دو عمده فروششون تو زاپن و اروپا هست و قطعا سونی اگر بتونه بازار نینتیدو رو نصف کنه دیگه اصلا احتیاج به رقابت با ماکرو نداره که فقط بازار آمریکا رو در دست گرفته..
بعد من نمیگم کلا سونی بحث قدرت سخت افزاری رو کنار میگزاره من میگم بیشتر به جنبه های غیر از به رخ کشیدن گرافیک توجه میکنه مطمئن باشید ماکرو هم همین رویه رو دنبال میکنه نینتیدو هم با معرف WII U همین کار رو کرد

ببین همین الآن توی بازیستنر کسایی که از ادامه ی این نسل شاکی هستن،90% به خاطر گرافیک هست،نود درصدPC Gamer ها به خاطر این که میتونن سیستم رو ارتقاع بدن و گرافیک بهتری رو تجربه کنن،PC Gamer هستن!
پس اکثر گیمر ها گرافیک میخوان!

بازی سنتر رو ول کن برو بازار ژاپن و اروپا رو نگاه کن ببین اونجا چه خبره
شما بازی پر گرافیک میخوای..؟

CRYSIS2 فروش فوقش 2 میلیون LOL
K3 فروش فوقش 2 میلیون LOL
Witcher 2 فروش فوقش 1 میلیون LOL
Alan Wake فروش فوقش 1.5 میلیون LOL
و...
حالا

New Super Mario Bros DS فروش حداقل 25 میلیون
New Super Mario Bros. Wii فروش حداقل 22 میلیون
Mario Kart Wii فروش حداقل 27 میلیون
Wii Sports فروش حداقل 77 میلیون
و....

خوب نینتیدو تو این نسل چی کار کرد..؟ گرافیک PC Gamer پسند ارائه کرد..؟ سخت افزار نجومی داد بیرون..؟
با یک کنسول 40 گرمی و یکمی خلاقیت دهن سونی و ماکروسافت رو با اون همه هزینه برای سخت افزار نجومی و این همه اعتبار و هایپ به هم دوخت..

مطمئن باشید سونی یک اشتباه رو دوبار تکرار نمیکنه..

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
با اینکه میگی ویچر 2 ا ملیون فروش میکنه اصلا موافق نیستم این یازی علاوه بر گرافیک بالا دارای داستان حماسی و گیم پلی خوبی بود
ولی ب شخصه دوست دارم پلی 4 راه وی رو پیش بگیره نه پلی 3
بازیای گرافیکیم رو پی سی انجام میدیم

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اول اینکه ما دعوا نداریم /:)
بعد اینکه هر دو. من بازی میکنم که با داستان قوی که داره سرگرم بشم و درعین حال دوست ندارم یه سری مربع رو ببینم که کنار هم چسبیدن.
به هر حال نکنولوژی داره پیشرفت میکنه b-)
من مگه حرف بدی زدم که دعوا داشته باشم ! ؟؟؟

دارم میپرسم شما گرافیک میخوای یا سرگرمی ! ؟؟؟ که شما میگی سرگرمی ولی دوست ندارم گرافیک مربعی ببینیم ؟؟؟

ببین دوست عزیز درسته که گرافیک یکی از واجبات یک بازی هستش ولی نه برای پزدادن بلکه برای بیشتر تحت تاثیر قراردادن گیمر خب تا اینجای کار من هم دوست دارم که گرافیک همه بازی ها اینقدر بالا بره که از جو خارج شه ! ولی مشکل این قضیه اینه که سازنده ها تنها دلیل بازی کردن یعنی سرگرم شدن گیمر رو فراموش کردن مگه این همه ماریو که روی wii اومدند گرافیک در حد crysis داشتند ؟ پس چی داشت که هر کدوم قد کل انحصاری های ps3 فروش کردند ؟؟؟ جواب سوال واضح سر گر می نه گرافیک داشتند نه رزولیشن 1080

اگه سونی و مایکروسافت دنبال اینجور کارها نبودند هیچوقت تاکید میکنم هیچوقت سراغ move و kinect نمیرفتند چون دیدن مردم فقط دنبال گرافیک نیستند چیزی که الان توی سایت های خارجی مشهوده شما ایرانی جماعت رو بیخیال شو چون کلا هدفشون از بازی معلوم نیست

همین ps vita که دوستان مثال زدند اقا قبول گرافیکش خفنه خیلی خوفناکه میترکونه و این حرفا ولی ایا به نظر شما دلیل اینکه اینقدر طرفدار پیدا کرد ایا گرافیک بود ؟؟؟ خیر نوع بازی کردنش بود که من خودم عاشقش شدم مگه ds گرافیک داشت ولی psp با اون همه دبدبه و کبکبه رو کوبوند زمین ؟ پس اینو مطمن باش همین مایکروسافت و سونی کنسول نسل بعدشون رو خیلی پیشرفته تر میکنند ولی نه در زمینه گرافیک بلکه در زمینه ارائه سرگرمی بیشتر

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
همیشه وقتی صحبت از نسل بعد میاد همه به بالاتر رفتن گرافیک بازیهاش فکر میکنن .اگه نه تو همین نسل هم میتونن واسه دختر خانوما کنسول صورتی بسازن.:d کنسول صورتی مثال بود منظورم رنگش نبود .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به نظر من نه تنها سونی، بلکه مایکروسافت هم برای نسل بعد یه کنسول خیلی خیلی قوی تر از نظر سخت افزاری نمیده. فروش وی و کینکت خیلی واضح نشون داد که 1- تجربه های جدید 2- قیمت مناسب چقدر مهمه.
سونی هم قطعا دنبال یه ویژگی خاص میگرده. مایکروسافت کینکت رو داره، نینتندو هم اون کنترلر رو داره. حتی اگر بخوان کنسول بعدی رو از نظر سخت افزاری خیلی قدرتمند بدن، مسلما نمیان از یه چیز ناشناخته !!! ای مثل سل استفاده کنن که هم قیمت رو نجومی ببره بالا و هم باعث بشه تو خیلی از بازیها کنسول رقیب لید پلتفرم بشه.

پ.ن: من به یه نفر، دو سه روز پیش گفته بودم که نسل بعد شرکتا رو چیزای جدید کار میکنن تا سخت افزار خیلی قوی تر:D:D:D

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
نگفتم نینتندو به جامعه گیمر خیانت کرد . مسخره ها کم مونده عمو****گ رو بیارن اون وسط با خاله شادونه!
اینم از کنسول جدید نینتندو
اینم عواقبش.
اون از ماکرو که رسما هار کور ها رو تو e3 به خاک و خون کشید
اینم از سونی
ولی امید وارم درست نباشه
لااقل من رو سونی برای نسل بعد حساب باز کرده بودم . :(

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اون از ماکرو که رسما هار کور ها رو تو e3 به خاک و خون کشید

:([/QUOTE]
اگه E3 پارسال رو میگی یه چیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!امسال که تونست هارکورها رو راضی کنه اگه منظورت بازیهای کینکت هست یه نگاه به TGS سال قبل بنداز تو E3 هم بازیی مثل کینگدمز و بازی ترکیبی مس افکت3 با کینکت یا فیبل تونست هارکورها رو راضی نگه داره.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به نظر من نه تنها سونی، بلکه مایکروسافت هم برای نسل بعد یه کنسول خیلی خیلی قوی تر از نظر سخت افزاری نمیده. فروش وی و کینکت خیلی واضح نشون داد که 1- تجربه های جدید 2- قیمت مناسب چقدر مهمه.
سونی هم قطعا دنبال یه ویژگی خاص میگرده. مایکروسافت کینکت رو داره، نینتندو هم اون کنترلر رو داره. حتی اگر بخوان کنسول بعدی رو از نظر سخت افزاری خیلی قدرتمند بدن، مسلما نمیان از یه چیز ناشناخته !!! ای مثل سل استفاده کنن که هم قیمت رو نجومی ببره بالا و هم باعث بشه تو خیلی از بازیها کنسول رقیب لید پلتفرم بشه.

پ.ن: من به یه نفر، دو سه روز پیش گفته بودم که نسل بعد شرکتا رو چیزای جدید کار میکنن تا سخت افزار خیلی قوی تر:D:D:D

فرق سونی و مایکرو اینه که مایکرو از همین کینکت مطمئنا رو Xbox بعدی استفاده میکنه و با قابلیت آپگرید زیاد دستگاه احتیاجی به عوض کردنش نداره ! در نتیجه فرصت بیشتری داره برای ساخت کنسول بعدی با تمرکز روی قدرت بیشتر. خیلی بخواد تحول تو ساختار ایجاد کنه ، دسته های های جدید میزنه !
اما سونی از یه طرف مطمئنا یه جایگزین برای Move که کارایی بیشتری داشته باشه (بدون شک) میسازه و از طرفی هیچ وقت نمیاد دستگاهی بسازه که بخواد قدرتش از Xbox بعدی کمتر باشه ! دلیلش هم که واضحه هست. همین قدرت کافی دستگاه هاش هست که تو هر نسل به خوبی جلو میبردش

پ.ن: البته اینا نظرات شخصیم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر