SCE: شاید PS4 گرافیک بالای نداشته باشد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
playstation_4_2.jpg

با نزدیک شدن به انتهای این نسل ، این روزها صحبتهای زیادی از برنامه های شرکت ها برای ساخت کنسولهای نسل جدید به گوش میرسد و شایعات زیادی پیرامون آن مطرح می شود..

در این رابطه جیمز آمسترانگ مدیر بخش اسپانیا و پرتغال Sony Computer Entertainment در مصاحبه ای اظهارات جالبی را درخصوص PS4 بیان کرده است

در مورد برنامه های شرکت سونی در رابطه با جایگزینی برای PS3 سئوال شده که او گفته است همانطور که ما قبلا بیان کرده ایم هنوز PS3 ادامه بزرگی در پیش دارد و ما پیش بینی میکنیم که امسال در اسپانیا حدود 500 هزار دستگاه بفروش برسانیم که اگر درست باشد تصور میکنم بهترین میزن فروش را در سال 2011 بین کنسولها داشته باشیم..

او همچنین اضهار داشت: بسیار سخت است در حال حاضر در این مورد حرف بزنیم ولی من فکر نمیکنم در نسل بعد ما شاهد یک کنسول با گرافیک خیلی بهتر نسبت به PS3 باشیم به اعتقاد من در آیند ما باید تجربه جدید و بهتری را به مصرف کنندگان ارائه دهیم و افراد بیشتری را وارد دنیای بازی کنیم و سعی کنیم برای زنها (دخترها) عنوان های را طراحی کنیم..!

منبع

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مدیر بخش اسپانیا و پرتغال هم شد آدم! این بره همون 500 هزار تا کنسولش بفروشه و کاری به این کارا نداشته باشه!:D
الان ماکرو هم مدیر مالدیوش میاد یه سخنرانی از خودش در می کنه که ما میخوایم 360 رو 20 سالش کنیم
توضیحات:lol
( کنسول نسل بعدی در کار نیست ، همینه)!

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
اگه مثلا نینتندو بود همچین حرفی میزد قابل باور بود ولی سونی ...
سونی همیشه به قدرت سخت افزاری و گرافیک خیلی اهمیت میده .
یارو حوصلش سر رفته بوده میخواسته اضحار وجود کنه .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
اگه مثلا نینتندو بود همچین حرفی میزد قابل باور بود ولی سونی ...
سونی همیشه به قدرت سخت افزاری و گرافیک خیلی اهمیت میده .
یارو حوصلش سر رفته بوده میخواسته اضحار وجود کنه .
اضحار وجود نه : اظهار وجود :d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
مگه دخترا KZ3 نمیزنن؟!!!:d
بدبخت شوته داره توی 50 سال گذشته زندگی میکنه،اصلا نمیدونه که پسر و دختر نداره!:d
بعدشم این یارو کی هست؟!! اومده زر اضافی میزنه!
به خدا اگه نسل بعد بیاد!! #:-s
بچه هامون نسل بعد رو تجربه میکنن!:d
...............................
کدوم یارو ؟
جمیز آمسترانگ
به خاطر این گفتم یارو چون اعصاب برام نذاشته!:d

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مگه دخترا KZ3 نمیزنن؟!!!:d
بدبخت شوته داره توی 50 سال گذشته زندگی میکنه،اصلا نمیدونه که پسر و دختر نداره!:d
بعدشم این یارو کی هست؟!! اومده زر اضافی میزنه!
به خدا اگه نسل بعد بیاد!! #:-s
بچه هامون نسل بعد رو تجربه میکنن!:d
کدوم یارو ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
به نظر من سونی نسل بعد فقط روی سخت افزار قوی تمرکز نمیکنه و میخواد یک تحول عظیم تو ساختار کنسولش بده و حتما یک سوپرایز شگفت انگیز برای کل گیمرها داره

چون اگر قرار باشه نسل بعد بیاد خیلی ها به خاطر سخت افزار قوی تر دنبال کنسول جدید نمیرن شاید بعضی از ما ها دوست داریم نسل بعد یک گرافیک فوقالعاده ببینیم اما این در مورد همه صدق نمیکنه خیلی ها هم هستن که ترجیح میدن نسل بعد یک تحول ساختاری ببینن و اگر فقط بنا بر گرافیک بالاتر باشه تمایل نشون نمیدن که نسل بعد رو خریداری کنند و این خیلی به ضرر سونی و دیگر شرکتها هست..

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به نظر من سونی نسل بعد فقط روی سخت افزار قوی تمرکز نمیکنه و میخواد یک تحول عظیم تو ساختار کنسولش بده و حتما یک سوپرایز شگفت انگیز برای کل گیمرها داره

چون اگر قرار باشه نسل بعد بیاد خیلی ها به خاطر سخت افزار قوی تر دنبال کنسول جدید نمیرن شاید بعضی از ما ها دوست داریم نسل بعد یک گرافیک فوقالعاده ببینیم اما این در مورد همه صدق نمیکنه خیلی ها هم هستن که ترجیح میدن نسل بعد یک تحول ساختاری ببینن و اگر فقط بنا بر گرافیک بالاتر باشه تمایل نشون نمیدن که نسل بعد رو خریداری کنند و این خیلی به ضرر سونی و دیگر شرکتها هست..
چنین چیزی امکان نداره. من خودم زیاد به گرافیک اهمیت نمیدم، اما سونی به خاطر رقابت با مایکروسافت هم که شده روی گرافیک کار میکنه. مثلا چه تحولی میخواد ایجاد کنه؟ درضمن میانگین طرفداران گرافیک رو ترجیح میدن.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
من نمیدونم دوستان اینقدر از گرافیک گرافیک کردن خسته نشدن ؟؟؟ مگه همه چیز بازی گرافیک که همش دنبال این هستید که فلان بازی خیلی خفنه چون سیبیل فلان کارکتر 600000 هزار تار مو ولی فلان بازی 599999 تار مو داره فلان کنسول خیلی خفنه میتونه 10 تا بازی رو همزمان اجرا کنه ! بابا بیخیال به خدا نسل های قبل بازی ها مربعی بودند ولی اینقدر لذت میبردیم که الانش بازی crysis و kz و gears of war نمیبریم !

این نسل نینتندو ثابت کرد که برای فروش باید به دنبال نواوری باشی نه ساخت یک high end pc ! البته کنسول جدیدش زیاد چیز مالی نیست ! ولی کلا سونی و مایکرو اگه بخواهند توی نسل بعد فروششون رو زیاد کنند باید دنبال کارهای جالبی باشند نه گرافیک

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
اصلا با نظرت موافق نیستم امین.اتفاقا سونی به خاطر رقابتی که با ماکرو داره سعی میکنه تا کنسول نسل بعدش از نظر سخت افزاری قوی باشه.مثلا چه تحولی تو ساختار کنسولش بده.مثلا در درایورشو برقی کنه...:d:d:dیا اینکه دسترو ورداره لمسی کنه...:d:d:d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من نمیدونم دوستان اینقدر از گرافیک گرافیک کردن خسته نشدن ؟؟؟ مگه همه چیز بازی گرافیک که همش دنبال این هستید که فلان بازی خیلی خفنه چون سیبیل فلان کارکتر 600000 هزار تار مو ولی فلان بازی 599999 تار مو داره فلان کنسول خیلی خفنه میتونه 10 تا بازی رو همزمان اجرا کنه ! بابا بیخیال به خدا نسل های قبل بازی ها مربعی بودند ولی اینقدر لذت میبردیم که الانش بازی crysis و kz و gears of war نمیبریم !

این نسل نینتندو ثابت کرد که برای فروش باید به دنبال نواوری باشی نه ساخت یک high end pc ! البته کنسول جدیدش زیاد چیز مالی نیست ! ولی کلا سونی و مایکرو اگه بخواهند توی نسل بعد فروششون رو زیاد کنند باید دنبال کارهای جالبی باشند نه گرافیک
اصلا باهات موافق نیستم. من جنبه ی شخصی رو نگاه نمیکنم. به خدا من خودم عاشق بازی Silent Hill 1 هستم که گرافیک خیلی پایینی داشت. ما جنبه ی کلی رو داریم در نظر میگیریم : به نظر من Sony و MicroSoft باید دنبال چیزای سخت افزاری باشن و نوآوری رو به اهلش ( مثلا Nintendo ) بسپارن.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اصلا باهات موافق نیستم. من جنبه ی شخصی رو نگاه نمیکنم. به خدا من خودم عاشق بازی Silent Hill 1 هستم که گرافیک خیلی پایینی داشت. ما جنبه ی کلی رو داریم در نظر میگیریم : به نظر من Sony و MicroSoft باید دنبال چیزای سخت افزاری باشن و نوآوری رو به اهلش ( مثلا Nintendo ) بسپارن.
اهان یعنی شما بازی میکنی که انیمیشن ببینی یا سرگرم بشی کلا تکلیف رو معلوم کن !

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار

ببین همین الآن توی بازیستنر کسایی که از ادامه ی این نسل شاکی هستن،90% به خاطر گرافیک هست،نود درصدPC Gamer ها به خاطر این که میتونن سیستم رو ارتقاع بدن و گرافیک بهتری رو تجربه کنن،PC Gamer هستن!
پس اکثر گیمر ها گرافیک میخوان!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر