Saints Row IV | Xbox 360

بازیو دیروز خریدم.فقط میخواستم نصبش کنم و یه 5 دقیقه هم بازیش کنم تا بعد از اینکه امروز بلک لیست رو تموم کردم برم سروقتش.اوله بازی خوب بود اون قسمته موشک و صندلیه کاخ سفید و ... باحال بود:d ولی 1 نکته ای که هست اینه که درسته تم اصلیش فان هست ولی نمیتونه بهونه خوبی باشه برای کار نکردن روی گرافیک.کنترل ماشین هم که ماشالله آرکید رو رد کرده شده اولترا آرکید:d.

بازیو دیروز خریدم.فقط میخواستم نصبش کنم و یه 5 دقیقه هم بازیش کنم تا بعد از اینکه امروز بلک لیست رو تموم کردم برم سروقتش.اوله بازی خوب بود اون قسمته موشک و صندلیه کاخ سفید و ... باحال بود:d ولی 1 نکته ای که هست اینه که درسته تم اصلیش فان هست ولی نمیتونه بهونه خوبی باشه برای کار نکردن روی گرافیک.کنترل ماشین هم که ماشالله آرکید رو رد کرده شده اولترا آرکید:d.
اتفاقا هندلينگ و كنترل ماشين ها پيشرفت خوبي داشته:d

گرافیک به این خوبی ؟ فراتر از حد انتظارم بود :d

ببین نقد رو تو هم ول کن :d خودتو بگو مثلا بگو چند درصد به نسخه ی سوم شباهت داره یا نداره ؟؟اصلا بدجور نگرانم که که مثل نسخه ی سوم باشه خواه کم یا زیاد به نظرم فقط فضای بازی باید مثل نسخه ی سوم باشه توقع دارم کمترین فضای تکراری نبینم!!

شما همه بازی ها رو با این دید منفی بازی میکنی ؟؟!؟! :دی گیمینگ رو ول کنی راحت تری که !! :دی یه چیزایی هم درباره DLC شنیدی ، ما رو انجام دادی باهاش ! :دی

یه زمانی قرار بود یه شخصیت سوپر هیرویی به عنوان DLC برا شماره 3 بدن بیرون ، که بعدا این ایده دراپ شد چون با گیم پلی شماره 3 همخونی نداشت ... همین !! در این حد !! تموم شد رفت !!!

ساخت شماره 4 بازی از موقعی که شماره سوم تو مراحل نهایی ساخت بوده ، شروع شده برادر من !

ارزش ساخت این بازی تو بالاترین حد بازیهای این نسل قرار داره ... از هیچ چیزی براش کم نزاشتن ....

همه 4 شماره هم تو شهر Stillwater اتفاق میوفته ، که بر اساس اتفاقات شماره قبلی تغییراتی کرده و لوکیشن های جدید هم اضافه شده

اقا بازی تو همون stillport هستش ، منتها یه شهر انیمتد شدست چجوری بگم یجوری مثل محیط کامپیوتریه!مثل اون مرحله تو 3ش که شخصیتمون دستشوی فرنگی شده بود:))

این اولین تچربه ی SR من بود
عالی بود عااااالی
از همون اول که از موشک افتادیم پایین شیفته ی مسخره بازی های این شدم
خیلی باحال بود :دی
ارزش بازی کردن رو واقعا داره :دی

منم بازی رو گرفتم و مشغول رانندگی بودم که وارد یه خیابون صورتی شدم.یه مجسمه اونجا بود.ولی یه چیزی درست نبود.:-s3تا؟امشب کابوس میبینم:|
....
راستی بالاخره چشمم به دیدار بنجامین مادرفاکینگ کینگ هم روشن شد.(امضام).

یکی جواب من رو بده! اگه تا اخرش همینه سی دی رو بشکونم!!
بشکونم؟؟

به نظرم دقیقا تا آخرش همینه.حالا نشکون برو به یکی قالب کن:d
کسی که میخواد این بازیو بخره باید نوعِ کمدیش رو بدونه.بیشتره کمدیه این بازی روی دیالوگ و لودگی بازیه.که همه پسند نیست ولی یه بازی مثله Rayman هم بخاطره موقعیت های بازی هم فانتزی بودن همه پسنده.
موندم اگه DeepSilver مترو رو نخریده بود میخواست چیکار کنه با این بازیا:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or