Saints Row IV | Xbox 360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
سلام
من تا حالا این بازیو رو انجام ندادم
بهترین سری این بازی کدومه و کلا سبکش چیه؟:d
ممنون
والا من اين چهارشو بازي كردم به نظر من شاهكار بود فوق عالي مثل اينبازيا نيست كه گيم پلي كند باشه خيلي تندرو سريعه و ادم لذت ميبره حتما بخرش طراحي ماموريتش به غير از ماموريت هاي اصلي عالين

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
والا من اين چهارشو بازي كردم به نظر من شاهكار بود فوق عالي مثل اينبازيا نيست كه گيم پلي كند باشه خيلي تندرو سريعه و ادم لذت ميبره حتما بخرش طراحي ماموريتش به غير از ماموريت هاي اصلي عالين

3 هم خداییش باحال بود

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
3 هم خداییش باحال بود
نسخه سه هم مثل بقيه بازياي open world داستان در مورد گنگستر ها بود و همين بازي هيجان نداشت گيم پلي سه هم مثل بقيه بازي ها اروم بود (منظورم كار خاصي انجام نميدادي) ولي اين چهار سرعت بازي چشمگير بود و هيجان هم كه عالي هر كاري هم كه دلت ميخواست ميكردي خداييش دلم لك زده بود واسه يه open-world فضايي واقعا بازي بي نظير بود

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
نسخه سه هم مثل بقيه بازياي open world داستان در مورد گنگستر ها بود و همين بازي هيجان نداشت گيم پلي سه هم مثل بقيه بازي ها اروم بود (منظورم كار خاصي انجام نميدادي) ولي اين چهار سرعت بازي چشمگير بود و هيجان هم كه عالي هر كاري هم كه دلت ميخواست ميكردي خداييش دلم لك زده بود واسه يه open-world فضايي واقعا بازي بي نظير بود

بله همیتطوره گیم پلی سه نرمال بود و تقریبا معمولی ولی من اون رو هم خیلی دوست داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر