Saints Row IV | Xbox 360

اگه بازیت 97% هست و داری از رو دیسک اجرا می کنی یه بار بازی رو نصب کن و با پخش موزیک اجرا کن شاید درست بشه، اگر هم برنر داری و نصب نیست اونم نصب کن شاید رد کنه، در غیر این صورت تعویض دیسک
ممنون دیسکم برنرمکسه,یه امتحان میکنم
----------
امتحان کردم نشد :/

Sent from my X10i using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:
اقا یه چیز رفته رو مخ من:d من بازیم برنر رو هارد نصبه هیچ اروری مشکلی نیست سالم سالم ولی بعضی وقتا تو بازی مثلا ساختمونا ادما حتا مثلا تو گاراژ ماشینا یهو یه جوری میشن شطرنجی میشن دوباره سالم میشن از چیه این؟

اقا یه چیز رفته رو مخ من:d من بازیم برنر رو هارد نصبه هیچ اروری مشکلی نیست سالم سالم ولی بعضی وقتا تو بازی مثلا ساختمونا ادما حتا مثلا تو گاراژ ماشینا یهو یه جوری میشن شطرنجی میشن دوباره سالم میشن از چیه این؟
داشتم نا امید میشدم یهو یه :دی دیدم :|

برای خود بازیه-مشکلی نیست

خب،بازیرو همین 10 دقیقه پیش تموم کردم.واقعا فوق العاده بود،درسته یه سری از قسمتهای بازی ایراد داشت اما انقد فان بود که آدم همه چی یادش میرفت،مخصوصا رقص آخر بازی :دی ترکیدم از خنده .خب باید از الان بریم تو کار ریمن :دی
امتیاز من:8.5 / 10

به خاطر محیط سایبری بازی هست مشکلی نیست

سلام دوستان
من تو کد تقلب های saint row به مشکل برخوردم کدی که باعث میشه تا تموم قدرت های فراانسانیمون:cheesygri وا بشه این هستش dlc_sosuper اما اون صفحه کلید مجازی ای که بازی در اختیارمون قرار میده ، اجازه نمیده که از _ استفاده کنیم .. سوالم اینه که چ جوری میشه از این کد استفاده کرد ؟؟ معادل دیگه براش نداره که تموم قدرت ها رو باز کنه ؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or