Saints Row IV | Xbox 360

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
قرار بود رو ول کن ! :D الان تو خیلی نقدها به کاملترین و بهترین نسخه Saints Row نام برده شده و گفتن اینو بازی کنی ، دیگه نمیتونی بری طرف قبلیا :D
ببین نقد رو تو هم ول کن :d خودتو بگو مثلا بگو چند درصد به نسخه ی سوم شباهت داره یا نداره ؟؟اصلا بدجور نگرانم که که مثل نسخه ی سوم باشه خواه کم یا زیاد به نظرم فقط فضای بازی باید مثل نسخه ی سوم باشه توقع دارم کمترین فضای تکراری نبینم!!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
ببین نقد رو تو هم ول کن :d خودتو بگو مثلا بگو چند درصد به نسخه ی سوم شباهت داره یا نداره ؟؟اصلا بدجور نگرانم که که مثل نسخه ی سوم باشه خواه کم یا زیاد به نظرم فقط فضای بازی باید مثل نسخه ی سوم باشه توقع دارم کمترین فضای تکراری نبینم!!
بازي كه به نسخه سوم خيلي شباهت داره:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازیویکرفتم ، برنمکس لازم ننیستباشه ،
بازی سوپر خنده داره=)) برای صدای شخصیتتون یه گزینه مجزا داره به اسم نولان نورث :)) ( دوبلور نیتن دریک از آنچارتد یا دزموند اسسین کرید )
گیمپلی مثل همیشه کمدیه ، نشستم ببینم بازی درسته یا نه 1 ساعت بازی کردم:)) انقدر که فانه . فضاییاشو ببینید کلا رو زمین ولو میشید :)) انتظار نداشتم انقدر عالی از اب در بیاد این بازی .
ماشین سواری همچنان آرکیده ولی بهتر شده ، کاور گیریم فکر کنم نداشته باشه مثل همیشه . فریم ریتش خوبه فقط وقتی اتیش بازی راه بندازید(موشک)یکم فریم بالا پایین میشه . گرافیک ننسبتبه 3 تا حدودی پیشرفت داشته ، بخش طراحی کاراکتر عالیه و پر از گزینه ست . شخصیتای قدیمی سری همه هستند . فکر کنم جانی گت هم باشه .
اسلحه ها عالین ، کلا بازی از نظر فان بودن منو میبره تو فازه عجیبی:D همه کار میتونید بکنید:D ماشالا نولانم هی تیکه میندازه=))

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
بازی سوپر خنده داره=)) برای صدای شخصیتتون یه گزینه مجزا داره به اسم نولان نورث :)) ( دوبلور نیتن دریک از آنچارتد یا دزموند اسسین کرید )
گیمپلی مثل همیشه کمدیه ، نشستم ببینم بازی درسته یا نه 1 ساعت بازی کردم:)) انقدر که فانه . فضاییاشو ببینید کلا رو زمین ولو میشید :)) انتظار نداشتم انقدر عالی از اب در بیاد این بازی .
ماشین سواری همچنان آرکیده ولی بهتر شده ، کاور گیریم فکر کنم نداشته باشه مثل همیشه . فریم ریتش خوبه فقط وقتی اتیش بازی راه بندازید(موشک)یکم فریم بالا پایین میشه . گرافیک ننسبتبه 3 تا حدودی پیشرفت داشته ، بخش طراحی کاراکتر عالیه و پر از گزینه ست . شخصیتای قدیمی سری همه هستند . فکر کنم جانی گت هم باشه .
اسلحه ها عالین ، کلا بازی از نظر فان بودن منو میبره تو فازه عجیبی:D همه کار میتونید بکنید:D ماشالا نولانم هی تیکه میندازه=))

تو ذوق نمیزنه گرافیکش ؟

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مرسی از توضبحات کاملت.
راستی این کسی که تو امضام هست رو هم دیدی؟:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
گرافیک بهبود یافته ولی درختا یکم داغونن ، داستانو اینام عالین محیطا یکم فرق کردن ولی به رغم داستان کلا تکراری نیستش:))

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بازی رو گرفتم واقا میگم یکی از بهترین بازی هایی که انجام دادم دلیل هم داره چون تو صنعت گیم هیچ کسی به جنبه FUN بودن یک گیم دیگه توجه نداره البته به جز تیم سازنده RAYMAN ...
بازی واقا لحظات خنده دارو باحالی داره که تو هیچ بازی با این وسعت دیده نشده از طرف دیگه صدای نولان نورت واقا عالیه و کلا وقتی میره تو فاز متلک گفتن و مسخره بازی بسیار دل نشین میشه ( واقا از این نولان نورت هر چی بگید بر میاد یک صداپیشه واقا عالیه ) قدرت هایی که تو بازی برای کاراکتر باز میشه هم خیلی جالبه مثل سرعت بالا تو دویدن یا پرش های بلند و قدرت های دیگه علاوه بر این امکان کاستومایز اسلجه و ماشین و لباس هم در بازی هست که در نوع خودش جالبه البته این بازی واقا یک رقیب نیست برای سری GTA چون سبکش کاملا متفاوته ...
شروع بازی واقا عالی بود من که خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم این که داشتیم از موشک میرففتیم بالا بعد همه کاراکتر ها هی تعریف میکردند که چقدر تو انسان شجاع و نترسی هستی و ... بعد اخر سر پرید پایین و توی صندلی کاخ سفید فرود اومد و پاشو انداخت رو هم خیلی جالب بود ...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
نقشه بازی که همون 3 هست!! شهر هم که همونه!!
تا آخرش همین طوره؟؟ اینقدر تعریف میکنید که اگه همینجوری بازه من 1دقیقه هم بازی نمیکنم!!

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
من از سری قبلی بازی خوشم نیومد(هر وقت بازی میکردم سرگیجه میگرفتم) امکان داره که از این قسمت خوشم بیاد عایا:-/؟؟؟
بازم مثل سری قبل سوار ماشین میشه(با پا میره توی پنجره؟؟؟)؟؟؟ بازم مثل فیلم هندی از هواپیما میپره و وسط راه همه رو کتلت میکنه؟؟؟؟ رانندگیش هم بازم مصنوعیه؟؟؟ بازم دشمنات با یه شلنگ دراز و بد قواره(اسمشو نمیدونم) میزنن توی سرت؟؟؟ کلا بازی واقعی تر شده یا.....؟؟؟؟؟

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
من از سری قبلی بازی خوشم نیومد(هر وقت بازی میکردم سرگیجه میگرفتم) امکان داره که از این قسمت خوشم بیاد عایا:-/؟؟؟
بازم مثل سری قبل سوار ماشین میشه(با پا میره توی پنجره؟؟؟)؟؟؟ بازم مثل فیلم هندی از هواپیما میپره و وسط راه همه رو کتلت میکنه؟؟؟؟ رانندگیش هم بازم مصنوعیه؟؟؟ بازم دشمنات با یه شلنگ دراز و بد قواره(اسمشو نمیدونم) میزنن توی سرت؟؟؟ کلا بازی واقعی تر شده یا.....؟؟؟؟؟

نه دوست عزيز، واقعي تر كه نشده هيچي تخيلش 7 8 برابر شده و خيلي هم خوبه!
سبك بازي با شما سازگار نيست پس بهتره بيخيالش بشيد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر