S.T.A.L.K.E.R : Clear Sky / PC

سلام

این بازی قرار است که در August 29, 2008 عرضه بشه سبک بازی FPS هست که از المان های RPG هم بهره میبره.این نسخه یک جور پیش در امد برای نسخه SoC هست و داستان قبل از SoC را روایت میکند.

STALKER_ClearSky_logo.jpg

Minimum:

• Microsoft Windows 2000 (SP4) / XP /Vista
  • Intel Pentium 4 mit 2 GHz / AMD XP 2200 +
  • 512 MB Ram
  • 10 GB free hard disc space
  • 128 MB Direct X 9c compatible card
  • Keyboard, Mouse
  • Lan/Internet for Multiplayer
Recommended

• Microsoft Windows XP /Vista
  • Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200 +
  • 1,5 GBRam
  • 10 GB free hard disc space
  • 256 MB Direct X 9c compatible card

BoxShot رسمی بازی:

31632_Stalker2Front_normal.jpg

Last edited by a moderator:

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
اول ترینر را که گذاشتم با توجه به ورژن بازیت دانلود کن . اول ترینر رو اجرا کن بعد برو تو منوی بازی گزینه
F1 رو بزن تا یه صدایی بشنوی ، بعد کلیدهای 1 تا 9 رو بزن تا خون و تیرو .... بینهایت بشه

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
795
نام
behrooz
بازی چرا از یه جایی به بعد فقط crash میکنه تا حدی که اصلا نمیشه بازی کرد دوستانی که این مشکل داشتن چه جوری حلش کردن:(:confused:

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
دشمنها فقط به چپ و راست راه می رن و مثل *** تیر می زنن :mad:! زود کشته شدن دلیل بر هوش مصنوعی بالا نمیشه

وقتي از چند فرسخي ميبيننتو ساف ميزارن تو مخت يا دقيقا همون جايي که هستي نارنجک ميندازن دليلش چيه رم گرافيک يا فضاي هارد؟!وقتي بازي رو روي اخرين درجه ي سختي بازي کني اشکت که درومد اونوقت.مگر اينکه کلا با بازييش مشکل داشته باشي دوست من.

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
اول ترینر را که گذاشتم با توجه به ورژن بازیت دانلود کن . اول ترینر رو اجرا کن بعد برو تو منوی بازی گزینه
F1 رو بزن تا یه صدایی بشنوی ، بعد کلیدهای 1 تا 9 رو بزن تا خون و تیرو .... بینهایت بشه

من تو منو F1 میزنم ولی 1تا9 کار نمیکنه(تو منو)

infinity

کاربر سایت
Apr 30, 2008
30
نام
علی
آقا بیخیال چرا چش وچال همو درمیارید ، یک بازی ارزش این حرفهارو نداره ، مگه پیغام مدیر سایت رو نخوندید..
بگذریم ، آقا یک انسان باحال برای ما بگه قضیه این بازی چیه! اصلا داستان چیه ؟ من بازی رو گرفتم الان یک هفته س همون مرحله اول بین آدما می گردم :blink:، چیکار باید بکنم؟؟ قضیه خرید و فروش که میگید چیه ؟ این 13 صفحه رو خوندم چیزی دستگیرم نشد . لطفا اگه سایتی برای راهنمایی معرفی میکنید فارسی باشه ، انگلیسی در حد bag و ball و اینچیزاست!:baby:

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
خرید و فروش رو ولش کن ، شما اول اون ترینری که من صفحه قبل گذاشتم رو میزنی تو رگ. بعد که بازی شروع شد نگاه نقشه بالا سمت چپ میکنی یه علامت قرمزی هست برو طرف همون علامت ها ، تمام .

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
آقا بیخیال چرا چش وچال همو درمیارید ، یک بازی ارزش این حرفهارو نداره ، مگه پیغام مدیر سایت رو نخوندید..
بگذریم ، آقا یک انسان باحال برای ما بگه قضیه این بازی چیه! اصلا داستان چیه ؟ من بازی رو گرفتم الان یک هفته س همون مرحله اول بین آدما می گردم :blink:، چیکار باید بکنم؟؟ قضیه خرید و فروش که میگید چیه ؟ این 13 صفحه رو خوندم چیزی دستگیرم نشد . لطفا اگه سایتی برای راهنمایی معرفی میکنید فارسی باشه ، انگلیسی در حد bag و ball و اینچیزاست!:baby:

تاپیک قسمت اول بازی هم هست .. فکر نکنم مکانیزم بازی تغییر خیلی زیادی کرده باشه. شاید اونجا چیزی باشه که بتونه بهتون کمک کنه.

S.T.A.L.K.E.R.:Shadow of Chernobyl

خرید و فروش رو ولش کن ، شما اول اون ترینری که من صفحه قبل گذاشتم رو میزنی تو رگ. بعد که بازی شروع شد نگاه نقشه بالا سمت چپ میکنی یه علامت قرمزی هست برو طرف همون علامت ها ، تمام .

با این وضع که شما بازی رو منهدم کردید که ... کل بازی میشه رفتن به سمت علامت های قرمز، شاید بقیه جور دیگه ای از بازی لذت ببرند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر