RPCS3 | PS3 Emulator

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,543
نام
مــاکــان
ممنونم. احیانا جایی سراغ نداری آپدیتاشم داشته باشه؟
برای آپدیتهاش از این استفاده کن:
Release v0.3.7 · RainbowCookie32/rusty-psn
این رو دانلود کن:
rusty-psn-egui-windows.zip
=======
روش تنظیمات بازیها هم اینطوره:

حالا ایشون از نسخه Master Mod بازی داره استفاده میکنه ولی فرقی نمیکنه روی نسخه اورجینال هم کار میکنه.
این دوستمون از آپدیت 2.11 به بالا رو میگه نگیر که با Master mod مشکل ایجاد میکنه.
ولی من میگم همه رو به ترتیب بگیر و تست کن.

چون هرچی آپدیت بالاتر میره بازی میتونه FPS کمتری بهت بده و حتی مشکل ایجاد کنه.
من خودم برام مهم نبود و تا خرخره آپدیت کردم ولی تو چون CPU کمی ضعیفتری داری میگم تا 1.13 بگیر و بعدی ها رو یکدونه یکدونه برو بالا و تست کن تو بازی.
برو تو ریس و نه فقط منو.
آپدیتهای بالای 2.00 اینطورن.

• Like
Reactions: m.a.t and Mohsen GT

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
این رو دانلود کن:
=======

حالا ایشون از نسخه Master Mod بازی داره استفاده میکنه ولی فرقی نمیکنه روی نسخه اورجینال هم کار میکنه.
این دوستمون از آپدیت 2.11 به بالا رو میگه نگیر که با Master mod مشکل ایجاد میکنه.

چون هرچی آپدیت بالاتر میره بازی میتونه FPS کمتری بهت بده.
من خودم برام مهم نبود و تا خرخره آپدیت کردم ولی تو چون CPU کمی ضعیفتری داری میگم تا 1.13 بگیر و بعدی ها رو یکدونه یکدونه برو بالا و تست کن تو بازی.
برو تو ریس و نه فقط منو.
آره هرچقدر بازی آپدیت تر میشه فریم کم تری میده تو خود کنسول پلی استیشن ۳ هم مثلا برای gta5 همین اتفاق افتاد تو اپدیتای بعدی نسبت به نسخه release فریم کمتری میداد

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
467
این رو دانلود کن:
=======

چون هرچی آپدیت بالاتر میره بازی میتونه FPS کمتری بهت بده و حتی مشکل ایجاد کنه.
برو تو ریس و نه فقط منو.
آپدیت خوده بازی رو تا آخری نگیرم؟
ویرایش: آها گرفتم. اشکال نداره میبینم اگه خیلی داغون نباشع منم میخوام که آخرین آپدیت باشه.

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
ویرایش: آها گرفتم. اشکال نداره میبینم اگه خیلی داغون نباشع منم میخوام که آخرین آپدیت باشه.
البته باید دید آخرین اپدیت چه مزیت هایی نسبت به اپدیت های قبلی داره مثلا اگه کسی بخواد gta 4 آخرین نسخه رو بگیره باید با خیلی از رادیو های بازی خداحافظی کنه یا ممکنه یه باگ به خصوصی توی یه نسخه خاصی از بازی باشه

• Like
Reactions: Mohsen GT

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,543
نام
مــاکــان
البته باید دید آخرین اپدیت چه مزیت هایی نسبت به اپدیت های قبلی داره مثلا اگه کسی بخواد gta 4 آخرین نسخه رو بگیره باید با خیلی از رادیو های بازی خداحافظی کنه یا ممکنه یه باگ به خصوصی توی یه نسخه خاصی از بازی باشه
آپدیتهای GT ماشین و ... اضافه میکنه برای همین مهمه خیلی که بشه تعداد بیشتری نصب کرد.

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
467
اینکه گفتید gta v رم میشه آنلاین بازی کرد حسابی تعجب کردم. چجوری؟ مگه سرورای بازی هنوز فعاله؟
وای فک کن GT5 رو هم میشد آنلاین بازی کرد...

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
730
نام
Mohammad
اینکه گفتید gta v رم میشه آنلاین بازی کرد حسابی تعجب کردم. چجوری؟ مگه سرورای بازی هنوز فعاله؟
یه تیمی اومد خودشون سرور راه اندازی کردن تا بشه دوباره رو کنسولای نسل ۷ آنلاین رو تجربه کرد ولی تا جایی که شنیدم اطلاعات ذخیره نمیشه یعنی دوباره بخوای وارد بازی بشی باید از اول کاراکتر رو بسازی و همه لول ها و سایر چیزها از اول میاد
درمورد اینکه وسط بازی سیو بکنی رو هم کنجکاوم ولی فکرنکنم اتفاق خاصی بیفته

• Like
Reactions: Mohsen GT

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,543
نام
مــاکــان
خیلی نزدیکیم.
تعداد زیادی از بازیها رو میشه آنلاین زد با RPCN.
یکی دوتا ویدئو هم هست که دارن از نسخه های در حال توسعه بخش آنلاین ریس میدن ولی هنوز کامل نشده و باگ داره.
=======
البته سرورها روی PS3 های هک شده هست و پلیر هم داره.

==============
این دوتا رو کنار ورژن اصلیها حتما تست کن:

GT5 Master Mod

GT6 Spec II Mod

• Like
  • Wow
Reactions: m.a.t and Mohsen GT

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
خیلی نزدیکیم.
تعداد زیادی از بازیها رو میشه آنلاین زد با RPCN.
یکی دوتا ویدئو هم هست که دارن از نسخه های در حال توسعه بخش آنلاین ریس میدن ولی هنوز کامل نشده و باگ داره.
=======
البته سرورها روی PS3 های هک شده هست و پلیر هم داره.

==============
این دوتا رو کنار ورژن اصلیها حتما تست کن:

GT5 Master Mod

GT6 Spec II Mod

من جی تی از شماره اولش تا الان بازی کردم اما نمی دونم چرا شماره 5 ش از همه بیشتر دوست دارم با اینکه متاش از همه کمتره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,543
نام
مــاکــان
من جی تی از شماره اولش تا الان بازی کردم اما نمی دونم چرا شماره 5 ش از همه بیشتر دوست دارم با اینکه متاش از همه کمتره
منم این حس رو در مورد نسخه سوم و بعد چهارم دارم.
نه فقط نوستالژی بلکه سیستم پیشرفت و کلیت بخش کمپین بازی تو اوج و بهترین حالت خودش بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر